Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Bugun aşı da oldum. Sola yatıyorum genelde diye sağa yaptırdım. Ağrım sızım yok ama akşam olunca bir halsizlik çöktü.. zaten iki gündür diyetteyim onun mutsuzluğu da var 😅
ayy o tetanozu sabah 9 gibi oldum, aynı günün gecesi inleyerek uyudum resmen ağrıdan mahvetti beni :KK70: ertesi gün daha hafifti akşama doğru hafifledi yani toplasan 1.5 gün anca sürdü ama ateş de yaptı bende

ayy o tetanozu sabah 9 gibi oldum, aynı günün gecesi inleyerek uyudum resmen ağrıdan mahvetti beni :KK70: ertesi gün daha hafifti akşama doğru hafifledi yani toplasan 1.5 gün anca sürdü ama ateş de yaptı bende
Yaa geçmiş olsun ikinci daha rahat olur umarim 🌸 benim 3. Doz oldu halsizlikle atlatıyorum. Gerçekten hasta da olabilirim bilemedim.

Rahmetli haydar dümenin güzel yazıları olurdu bu konuyla ilgili o gitti kimse de değinmez oldu 😂 Okuturduk işte bizimkilere 😂😂😂
İlişki sırasındaki ritmik hareket bebeği adeta bir beşik gibi sallar, dinlendirir ve uykusunu getirir diye bir cümlesini okuduğumu çok iyi hatırlıyorum ya 😂😂😂
Bizimki hep sallaniyor ozmn 🙄🤭 3 ay yasakdi bizede sonra doktor sorun yok serbet dedi bizim adam bida durmadi arada diyorum acaba doktoruma desem bida mi yasak dese anca ozmn durcak heralde benimkide 🤣

Dün ben 13 bin adım atmışım gece boyunca bacaklarım ayaklarımın altı inanılmaz ağrıdı tabi spor ayakkabı değil sandalet giymiştim onun etkiside olabilir ama şok rahatsız oldum ağrıdan normalde olsam kesin ağrı kesici içerdim benim neyime 13 bin adım sahilde yürürken hiç farketmiyorum
Ah bacımmm 13 bin adımı birden yürümek hamiş bir kadın için zorrrr aralıksız 40 dk yürü max dedi benim doktorum da. İnan ne yapacağız bükmüştük elime krem alıp ayaklarımın altını ovalıyorum sürekli, sanki patpat naylon gibi ağrılarım da öyle yapınca patlıyor azalıyor gibi 🤓😂😂

Benim doktor da Ufuk Üniversitesi Hastanesi'nde, şimdi baktım da nerdeyse yan yanalarmış. Hastaneyi bi arayıp bilgi alıcam bazıları hastanelerin ultrasonları iyi değil demişlerdi öyleyse iptal edip varsa Ali beye giderim ben de

Benimki de 4.5 doğmuş🥲
Ali beyin kliniği ufuk hastanesiyle gerçekten çok yakın. Yaklaşık 40 dk sürdü . İnce ayrıntısına kadar her şeye baktı anlattı açıkladı da ben memnun kaldım öneriyorum da balım, güzel sonuçlar görelim hepimiz inşallah 🥰

selam kızlar. bugün kontrolüm vardı. haftasıyla uyumlu dedi 🥰 elleriyle gözlerini ovalıyordu çok tatlı 😻 yalnız suyum fazlaymış. şeker olunca genelde duvarlar dedi. şekerimi ölçmemi istedi. yarın itibariyle ölçmeye başlicam. zaten yemek yedikten sonra rahatsız hissediyorum. iki hafta sonra detaylı çektirebilirsin dedi. detaylı için bahçeşehir medipol ü aradım. 3500 imiş. doktorum tavsiye etti. oraya gideceğim. önümüzdeki hafta da tetanoz aşımı yaptırmamı istedi.
yemek yedikten sonra ne gibi bir rahatsızlık hissediyorsunuz?

sabah çok hareket ediyor artık dedim oyuncak mı yutsan acaba canı sıkılıyor artık diyor kjdfdkjd höst dedim
Çok iyiymiş güldüm😂 eşinizde baya espritüel maşallah 🧿 cok güzel zamanlar ya 🥹 eşimde işten geliyor benim kızım basıl diye seviyor. Baslarda böyle değildi, gittikçe babalık duyguları kabarıyor iyice sanki. 1 ay önce kız oldugunu duyduklarında herkes kızımıza talip cıktı😂eşinin surat bambaşka oldu . Ben o ifadeyi ömrü hayatımda görmedim. Aslada unutamam cok güldüm o zaman. O gün taliplilerinden sonra yatarken gece konuyu actım cokta taliplisi cıktı filan herkes talip simdiden napacagız diye. O da dedi sözleşme yapacagım dedim ne sözleşmesi erkek arkadas yok 30 yasına kadarda evlenmek yok diye 😂😂😂 tamam dedim tamam bi kızı vin kişi ister bir kişi olur tamam onlar istedi diye verdik değil tamam 😂😂😂 valla simdiden tripler başladı valla 😂😂😂

Bitsin bitsin ikinci üç ay da hemen bitsin hadi 😂 Ben son kulvara girmek orada takılmak istiyorum biraz. Doğum iznine ayrılmışım evdeyim ilk defa havalar soğumuş ekran karşısında kahvaltı pilates falan yaz dizileri modunda geçirmek istiyorum artık 😂😂
Son 3 ayda bizi ne bekliyor bilmiyorum ama hamile olan tüm arkadaslarım korkutmak gibi olmasın ama en zoru 3 ay demişti 😂😂😂😂 simdide doguranlar diyor daha zoru varmıs lohusalık. Ama içerikten bahsetmiyorlar korku yüklenmesin diye 😂😂😂 ama beni şimdiden son 3 ayda ne bekliyorsa korkuyorum 😂

Kizlar hayirli geceler size bi soruyla geldim cvplarsaniz sevinirum😊 simdi ben vejeteryan oldum icin hayvansal gidalarin urunlerin hicbiri bende yok oyuzden yiyebildim kisitli seyler var oda hazir tabiki yogurt peynir gibi bunlri sadece market yogurdu ve suzme peynir tukete biliyorum onun disinda hicbirsey yok et süt balik yumurta vs gibi hicbiri yok bende yani demem o ki hazir yogurt faydalimi azda olsa ondan kalsiyum alabilirmiyim habide arada meyveli süt iciyorum 🤦‍♀️ sizde durum nasil hazir tuketen varmi

Çok iyiymiş güldüm😂 eşinizde baya espritüel maşallah 🧿 cok güzel zamanlar ya 🥹 eşimde işten geliyor benim kızım basıl diye seviyor. Baslarda böyle değildi, gittikçe babalık duyguları kabarıyor iyice sanki. 1 ay önce kız oldugunu duyduklarında herkes kızımıza talip cıktı😂eşinin surat bambaşka oldu . Ben o ifadeyi ömrü hayatımda görmedim. Aslada unutamam cok güldüm o zaman. O gün taliplilerinden sonra yatarken gece konuyu actım cokta taliplisi cıktı filan herkes talip simdiden napacagız diye. O da dedi sözleşme yapacagım dedim ne sözleşmesi erkek arkadas yok 30 yasına kadarda evlenmek yok diye 😂😂😂 tamam dedim tamam bi kızı vin kişi ister bir kişi olur tamam onlar istedi diye verdik değil tamam 😂😂😂 valla simdiden tripler başladı valla 😂😂😂
Ehehehe çok tatlıymış. Benim eşim de hiç meraklı değildi çocuğa, şimdi benden gizli oyuncak alıyor 🤭

Kizlar hayirli geceler size bi soruyla geldim cvplarsaniz sevinirum😊 simdi ben vejeteryan oldum icin hayvansal gidalarin urunlerin hicbiri bende yok oyuzden yiyebildim kisitli seyler var oda hazir tabiki yogurt peynir gibi bunlri sadece market yogurdu ve suzme peynir tukete biliyorum onun disinda hicbirsey yok et süt balik yumurta vs gibi hicbiri yok bende yani demem o ki hazir yogurt faydalimi azda olsa ondan kalsiyum alabilirmiyim habide arada meyveli süt iciyorum 🤦‍♀️ sizde durum nasil hazir tuketen varmi
Meyveli sütler şeker içerdiği için çok sık tüketilmemesi gerekiyor deniyor, ben de bulantılarım ve tansiyon problemim nedeniyle tükettim doktorum uyarmıştı. Vejetaryen beslenen çok arkadaşım var o nedenle aşinayım fakat gebelik apayrı bir süreç, mutlaka etin yerini dolduracak dengeli tabaklar tüketmeniz gerekiyor. Sizin yerinizde olsam muhakkak bir diyetisyen desteği alırdım, böyle hassas bir süreçte beslenme uzmanı olmayan birinin bu konularda tavsiye vermesi doğru olmaz.

X