Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Benim sat'ı 19 marta çekti, yanlış hatırlamıyorsam doğum 22 Aralık görünüyordu. Senin de benden daha önce sat, 8-12 gibi bence de hayırlısıyla
Benim adet tarihinde hiç değişiklik yapmadı doktor tam adet tarihime uyan haftaları söyledi bana yani şuan diyelim 20+4 üm adetimde sayınca öyle çıkıyor tutuyor yani bunlar da değişik işler demek değişkenlik gösteriyor

Benim adet tarihinde hiç değişiklik yapmadı doktor tam adet tarihime uyan haftaları söyledi bana yani şuan diyelim 20+4 üm adetimde sayınca öyle çıkıyor tutuyor yani bunlar da değişik işler demek değişkenlik gösteriyor
Geç döllenme erken döllenme o döllenme zart döllenme falan abuk subuk şeyler aynen 🥹

Ben ultrason fotoğraflarını çantadan çıkarmamışım. Güneş çantaya vurdukça rengi kaçmış. Sizce ben az önce 15 dk boyunca hüngür hüngür çocuğumun en güzel fotoğrafı soldu diye ağlamış mıyımdır 🥹
Bende olsam üzülürdüm sanırım ya fotolara önem vermeyen foto çekilmeyen ben bebeğim için hemen gidip küçük albüm almıştım her usg fotosunu içine koydum keseden itibaren anı olsun diye sende alabilirsin daha, baya var kalanı koyarsın bu solmuşları koyarsın kalır yani

Bende olsam üzülürdüm sanırım ya fotolara önem vermeyen foto çekilmeyen ben bebeğim için hemen gidip küçük albüm almıştım her usg fotosunu içine koydum keseden itibaren anı olsun diye sende alabilirsin daha, baya var kalanı koyarsın bu solmuşları koyarsın kalır yani
Yarın randevu aldım zaten bi görmek istiyodum bahane oldu 🥲

Off benimde yarın saat 2 de randevum heyecan bastı beni içim hoş oluyor gerçi her randevuya giderken böyle oluyorumda bu detaylı ya hem korkuyorum hem merak ediyorum değişik bir his off😣
Çok normal ya, benim de bacaklarım tutmuyor muayeneye giderken heyecandan. Hem korkuyorsun hem çok heyecanlısın 🥲 güzel haberlerle geleceksin ama 🖤

Belalın bu adam senin 😂 Ben zaten 9 mesaisine 9da gidemiyorum ki öncesinde işe gidip oradan geçeyim 😂😂 Ama öğleden sonra 15.00e aldıysam randevuyu 14.30da çıkıyorum sonra geri gelmiyorum. Doktor geç geldi beklettiler falan diyerek shdhjd
Ay ben bi ara 16.10a falan aldım geri gelmedim sabah al dedi sabah alıyorum işim öğle arasına sarkıyor bazen de ben kendime dinlenme vakti tanıyorum o şekilde öğlen oluyor😄bu kez de bu çıktı gerçekten yıldım artık şu izin hakkı gelsin de kurtlayım ellerinden

Off benimde yarın saat 2 de randevum heyecan bastı beni içim hoş oluyor gerçi her randevuya giderken böyle oluyorumda bu detaylı ya hem korkuyorum hem merak ediyorum değişik bir his off😣
Benimde cumartesi detaylım hem heyecan hem endişe var içimde. İnşallah en ufak sorun dahi çıkmadan sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza alırız hepimiz🙏🙏güzel haberler bekliyoruz🩷

Ay ben bi ara 16.10a falan aldım geri gelmedim sabah al dedi sabah alıyorum işim öğle arasına sarkıyor bazen de ben kendime dinlenme vakti tanıyorum o şekilde öğlen oluyor😄bu kez de bu çıktı gerçekten yıldım artık şu izin hakkı gelsin de kurtlayım ellerinden
Onu hepimiz dört gözle bekliyoruz bebiş valla. Düşüncesi bile rahatlatıyor beni 😌

bugun karnim tup gibi sert ve sanki genisliyor zaten sirt ustu yatamiyordum rahat nefes alamiyorum diye bugun iki yanima yatinca da sanki yandan da belim buyumus gibi rahatsiz ediyor ay cok erken basladi biyle seyler, son iki ay oluyordu bana, daha 20. haftamdayım acayip bir gobek var. Birden sanki başa döndğm baş donmesi, meme ucu acısı, ağız tatsızlığı surekli acıkma, yesemdr doymama hissi ne ararsanız var. noldu acaba bebek mi birden büyüdğ noldu

Kuzum babalik izni varda bu farkli tayin oldumuz yerden baska bi yere yurtdisina 6 aylik gitcek zor yani gelmesi
Hakkınızda hayırlısı olsun net tarih belliyse belki sezeryan tercih edersiniz bir şekilde görür inşallah sen ve bebeğin sağlıklı ol eşin her zaman yanında olcak stres yapma sen ❤

Doğum adetin ilk gününden hesaplandığı için miadı 40 hafta olarak hesaplanıyor canım. 42ye kadar da yolu var doğmayan doğmaz. Erken gelen de erken gelebilir. Geçen hafta arkadaşım 40+5te doğurdu mesela. O yüzden kasıma denk gelecek gibi düşünme 😊
Benim ilki sezeryandi bu da oyle olur o yuzden.40i beklemez🤧ay daraldim

X