Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 60 43,2%
  • erkek

OY: 73 52,5%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 1 0,7%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    139
Hadi inşallah iyi gelir, ben belimden vazgeçeli çok oluyor fjgjgn
kızlar ayakta fazla durduğumda yemek yaparken yürüyüş yaparken belim fena ağrıyor dün bacaklarıma vurdu ağrısı. bugün doktoruma korse attım kullanayımmı diye çok sıkmadığın sürecek kullanabilirsin dedi. Orangegreysky Orangegreysky sen atmıştın bunu FDF STORE Hamile Korsesi Bel Korsesi Hamile Kemeri Bel Inceltici Destek Korsesi Ortopedik Gebelik Korsesi Fiyatı, Yorumları - Trendyol
300 tl ye düşmüş fiyatı sipariş verdim hemen :)

Hadi inşallah iyi gelir, ben belimden vazgeçeli çok oluyor fjgjgn
benim vazgeçemeyecek düzeye geldi dün ilk defa :) yatağa zor attım kendimi valla ileriki haftalar ne yapacağız bilmem . hamile kalmadan önce ev işleri yaparken korse takardım inanılmaz rahatlatırdı. umarım buda iyi gelir. evdekini kullanamıyorum karnımı çok sıkıyor . her yerim dökülmeye başladı :KK70: 5. ay gümbür gümbür geliyor

benim vazgeçemeyecek düzeye geldi dün ilk defa :) yatağa zor attım kendimi valla ileriki haftalar ne yapacağız bilmem . hamile kalmadan önce ev işleri yaparken korse takardım inanılmaz rahatlatırdı. umarım buda iyi gelir. evdekini kullanamıyorum karnımı çok sıkıyor . her yerim dökülmeye başladı :KK70: 5. ay gümbür gümbür geliyor
İşte ben ilk günden beri öyleyim nerdeyse ondan diyorum 🥹 geçen hüngür hüngür ağladım ağrıdan, Allah'tan uyuyakaldım. Geçmiyor hiçbir türlü. Pilates topu alcam eve kasları güçlendirdiği için bele binen yükü azaltıyormuş, iyi gelir belki doktorlar da öneriyormuş zaten. Bu attığın iyi gelirse haber ver ben de alayım

Eklentiler

• IMG_8118.png
    IMG_8118.png
    97,4 KB · Görüntüleme: 64
İşte ben ilk günden beri öyleyim nerdeyse ondan diyorum 🥹 geçen hüngür hüngür ağladım ağrıdan, Allah'tan uyuyakaldım. Geçmiyor hiçbir türlü. Pilates topu alcam eve kasları güçlendirdiği için bele binen yükü azaltıyormuş, iyi gelir belki doktorlar da öneriyormuş zaten. Bu attığın iyi gelirse haber ver ben de alayım
eğer kaliteli bir şeyse iyi gelir diye düşünüyorum çünkü bende ki epey rahatlatıyordu . bende şimdi koşu bandı aldım her gün düzenli yürüyüp güçlendirmem gerekiyor. az az da spor . yoksa yataktan kalkamayacağız ya . seninde baya fenaymış kullanayımda paylaşırım seninle

eğer kaliteli bir şeyse iyi gelir diye düşünüyorum çünkü bende ki epey rahatlatıyordu . bende şimdi koşu bandı aldım her gün düzenli yürüyüp güçlendirmem gerekiyor. az az da spor . yoksa yataktan kalkamayacağız ya . seninde baya fenaymış kullanayımda paylaşırım seninle
Screenshot_2024-07-27-12-10-51-20_b783bf344239542886fee7b48fa4b892.jpg

O sırada gelen bildirim 😅

Çok güzel olmuş odası canım sağlıkla güzel günlerde kullansın inşallah❤️ Ben de ağustos sonuna doğru yapacağım odasın mobilyaları internetten aldım 21 ağustosta teslimat gösteriyor ama çok heyecanlıyım şimdiden,her gün hayal edip duruyorum.Şimdi hastane çıkışı kapı süsü onları araştırıyorum😊
Herşey malum çok pahalı mecbur önden yapıyoruz ❤ senin bebeğinde sağlıkla gelsin inşallah 🙏

kızlar biz bebişin odasına halıflex yapmaya karar verdik. hem ilerde de oyuncakları döker oynar ses falan olmaz rahat rahat emekler dedik. size de fikir olsun 🌸

Kızlar bende ilk zaman bile olmayan uyku hali şimdilerde olmaya başladı ya :KK43: akşam yemeğini yer yemez adeta baygınlık geçirircesine yatıyorum şu saatlerde geri kalkıyorum saçma sapan bir düzen. Çok erken yatmamak için kendimi zorladığımda da görebildiğim en fazla saat 10 oluyor yani işim gücüm yerine göre duşum bile kalıyor. İş yerinde oturmaktan devamlı bu kalça kemiklerim, kuyruk sokumunda falan acı hissediyorum. Uyku için artık geç, ağrılar için de çok erkenmiş gibi geliyor sanki :KK43:(
Dediklerinin aynısı bende de var kuzum. Sıcaklardan bence herşeyi önden önden yaşıyoruz.

Kızlar bebişin hareketlerini ne zaman hissetmeye başladınız?
15 de hissetmeye başladım ama ben pıt pıt gibi değişik şeyleri çok erken hissetmiştim. İlk cocugumda da çok erken hissetmiştim. Yani böyle bazı günler daha yoğun hissediyorum geçenlerde iki üç gün hiç hiseetmedim. 16+ dayım şuan yazarekn soldan soldan geliyor mesela 🫣😁

Çok güzel olmuş canım güzel günlerde kullanın 🥰 Kanz’ın hangi modelini aldın ben de ona talibim de 🥲 X-Go Silver mi?
Bence kremler için acele etme havalar sıcak zaten sonbaharda almak daha iyi olabilir. Ben de mustela düşünüyorum bana da en çok o önerildi hem şampuanlarda hem kremlerde.

Çok güzel olmuş canım güzel günlerde kullanın 🥰 Kanz’ın hangi modelini aldın ben de ona talibim de 🥲 X-Go Silver mi?
Bence kremler için acele etme havalar sıcak zaten sonbaharda almak daha iyi olabilir. Ben de mustela düşünüyorum bana da en çok o önerildi hem şampuanlarda hem kremlerde.
Çok teşekkür ederim ☺ ben kanz N-go olanı aldım denedim hepsini sürüşü ve taşımasını sevdim travel sistem puset olayı çok iyi ilk 6 ay ve araç için kulllanırım dedim ❤ mağazadan aldım araba alınca park yatak hediyeli bir kampanyaydı park yatakta kanzın modeli çok memnun kaldım kurunca çok içime sindi.

Eklentiler

• IMG_20240718_142459.jpg
    IMG_20240718_142459.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20240718_142452.jpg
    IMG_20240718_142452.jpg
    171 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20240718_142445.jpg
    IMG_20240718_142445.jpg
    102,8 KB · Görüntüleme: 52
Çok teşekkür ederim ☺ ben kanz N-go olanı aldım denedim hepsini sürüşü ve taşımasını sevdim travel sistem puset olayı çok iyi ilk 6 ay ve araç için kulllanırım dedim ❤ mağazadan aldım araba alınca park yatak hediyeli bir kampanyaydı park yatakta kanzın modeli çok memnun kaldım kurunca çok içime sindi.
Aaaa çok iyiymiş hangi mağaza ?

X