Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 60 43,2%
  • erkek

OY: 73 52,5%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 1 0,7%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    139
İyi geceler kızlar ☺ Oda yaptınız mı galiba ben biraz erken davrandım ❤🧿 tecrübeli anneler de tecrübelerini paylaşsın bizimle konuşulduysa kaçırdım 🙏 deterjan krem vb şeyler kaldı benim eksiğim mustela en iyisi deniyor ama sizce ne almalıyım?
Biraz araştırıp bez numaralarına göre Stok yaptım. Islak mendil Stok yaptım.
Bebek arabası kanz travel sistem aldım kabine boy daha taşınabilir ama beğendiğim model olmadı ❤ beğendiniz mi ✨
Eki Görüntüle 3457678
Çok güzel olmuş, güle oynaya kullanın inşallah 🙏 Bende bu tarz beşikleri çok beğeniyorum boyuna göre büyüyünce de kullanılıyor sanırım 🥰

Ben 18.haftadan itibaren karnımda baloncuklar şeklinde hissetmeye başladım. Bir anda üst üste birden fazla hareket ediyor ama sonrasında 2 gün hiç hissetmiyorum 3. Gün tekrar hissetmeye başlıyorum
18’de ben de öyle oldu çok nadir hissediyordum şuan 20’deyim daha belirgin ve sık şekilde hissetmeye başladım 😌

Sanırım göğüsüm çatlamaya başlıyor 😭😭 Biooil’i göğüse kullanabiliyor muyuz yada en sağlıklı ne kullanabilirim göğüs için ?

Kızlarrr ben geldim 😍 şükürler olsun kızcem biraz zorlasada kendini gösterdi poposu bize dönük yatıyordu sıpa😂 doktor inatçı bu diyo babasına başarılar dileyin bende inatçıyım dedim🤪 24 cm 352 gr şuan🥰 hiçbir sorunu yok kan akışıma kadar herşeye baktı biraz sıkıntı gördü tansiyonunda sıkıntı var mı dedi😂 dedim düşük sürüklüyo beni ne güzel cihazlar herşeyi biliyor 😂 darısı detaylı yaptıracak arkadaşlarıma inşallaah☺️🌸

Kızlar dün akşam bu akıntı olayını yazdım doktora hemen sabah çağırdı, şükür bebeğin suyu değilmiş test yaptı hemen. Enfeksiyon kaynaklı akıntı ya da idrar olabilir onun dışında akıntılar çok normal dedi. Bir de ben bilmeden hurma yiyordum, hiç yememem gerekmiş 🥲
Hayır hurma yeme sakin çok erken doğumu kolaylaştırmak için son haftalarda tüketilmesi uygun ama şuan değil

Ama kötü bi haberim var. Doğumdan sonrada emzirmede bulantılar devam edebiliyormus, kitapta okumuştum. En azından doğumla birlikte bitse bari diyorum bende, ona bile razı oldum yani. Diğeri daha korkunc gelmeye basladı.
Miden bulanmadan neden içesin ki? Zaten ilaç beni sersemletiyor uykulu bi hale sokuyor. İlaçlı halimden hoşlanmıyorum zaten. İlacı bırakmak en istediğim şey. Ama bulanacak korkusunu yenemiyorum artık. Resmen bi tramva olusturmaya basladı.

Evet detaylı ultrasyona gireceğim kendi doktorum bakacak 😍 umarım yine uyumaz bizim masal hanım 😂🤭 yahu acaba prilam bende uyku yaparken bu cocuktada mı uyku yapıyor🤭😂😂 cocugu hic uyanık göremedik şimdiye kadar
Ahahahha yok kız ben de hep içiyorum hep uyanık gördük bebişi 😂 Sen az tatlı bişeyler ye de git yarım saat öncesinden uyanır hemen 😂 Prilam beni de çok ağırlaştırıyor uyku yapıyor canım gündüz dozunu içemiyorum o yüzden iş yerinde dayanamadığım için sadece geceleri içebiliyorum. Kaçta randevunuz girdiniz mi ya da 😍

Kızlarrr ben geldim 😍 şükürler olsun kızcem biraz zorlasada kendini gösterdi poposu bize dönük yatıyordu sıpa😂 doktor inatçı bu diyo babasına başarılar dileyin bende inatçıyım dedim🤪 24 cm 352 gr şuan🥰 hiçbir sorunu yok kan akışıma kadar herşeye baktı biraz sıkıntı gördü tansiyonunda sıkıntı var mı dedi😂 dedim düşük sürüklüyo beni ne güzel cihazlar herşeyi biliyor 😂 darısı detaylı yaptıracak arkadaşlarıma inşallaah☺️🌸
Gözün aydın canım çok sevindim darısı bizlere inşallah 🥰 Tam kaç haftalıkken gitmiştin ?

X