Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 60 43,2%
  • erkek

OY: 73 52,5%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 1 0,7%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    139
Ay kız deme öyle yaa sayısının çokluğunu düşününce beni bi fenalık basıyor İnşallah bebişlere olumsuz bir tesiri yoktur ya. Doktor bana başlarda son derece güvenli bir ilaçtır bebeğe yarayan vitaminler bile var içinde dedi ama geçen gittiğimde de dikkat et bağımlı olma bağımlılık yapar bak falan dedi
Bence ben bagımlı oldum bile 😂😂😂
Bu akşam içerken dedim midem bulanıyor mu acaba? Acaba geçmiş midr ki? Yarın sabah detaylı ultrasyonum var güzelce kahvaltı yapıp gidicem. Ay dedm midemin bulantısı gecti ya da gecmedi o riski alamayacagım dedim içtim 🫣 kesin bagımlı oldum kesin 😂

İyi geceler kızlar ☺ Oda yaptınız mı galiba ben biraz erken davrandım ❤🧿 tecrübeli anneler de tecrübelerini paylaşsın bizimle konuşulduysa kaçırdım 🙏 deterjan krem vb şeyler kaldı benim eksiğim mustela en iyisi deniyor ama sizce ne almalıyım?
Biraz araştırıp bez numaralarına göre Stok yaptım. Islak mendil Stok yaptım.
Bebek arabası kanz travel sistem aldım kabine boy daha taşınabilir ama beğendiğim model olmadı ❤ beğendiniz mi ✨
Eki Görüntüle 3457678
Cok güzel sade ve şık olmuş 😍 mobilyalarınızın modelini beğendim.

Daha erken değil mi şimdiden seni darlıyor🤣 bide bunun videosu vardı zaten biz ister istemez rahatsız oluyormuşuz sırt üstü yatarken karnımızda ağırlık oluyor ya rahat edemediğimiz için istemsiz dönüyormuşuz o yüzden gece kalkıpda sen sırt üstü yatıyon diye uyandırmadın boştan yere bir kaç dk sonra kendimiz düzeltiyormuşuz zaten bide 24 den sonra deniyor o olaya
Benim de kocam karnımın üzerine her yattıgımda yatma şöyle dedikçe bende kahkahaları basıyorum. Yahu daha erken ilerde zaten yatamayagım bırak biraz yatayım desemde aylarca karnının üzerine yatma diyip duruyor. İlerde karnım büyüyünce zaten istesemde yatamayacagım ki. Bu arada normalde hep sag yan uyuyan biriydim asla yüzüstü uyuyamazdım hamilelikte yüzsütü uyuma olayı basladı bende. Hatta 3 hafta önce doktor kontrolüne gittiğimizde bebişte yüzüstü uyuyordu aha dedim onun hosuna gittiği için mi ben boyle uyuyorum acaba 😄 ultrasyonda gördüğümüz gibi yakalıyorum kendimi sürekli ve inanılmazda hosuma gidiyor ilginç birşekilde

İyi geceler kızlar ☺ Oda yaptınız mı galiba ben biraz erken davrandım ❤🧿 tecrübeli anneler de tecrübelerini paylaşsın bizimle konuşulduysa kaçırdım 🙏 deterjan krem vb şeyler kaldı benim eksiğim mustela en iyisi deniyor ama sizce ne almalıyım?
Bebek arabası kanz travel sistem aldım kabine boy daha taşınabilir ama beğendiğim model olmadı ❤ beğendiniz mi ✨
Eki Görüntüle 3457678
Çok güzel olmuş güle güle kullansın bebiş 🧡 evinin derecesini kıskandım sadece bizimki 37 snfm

Bence ben bagımlı oldum bile 😂😂😂
Bu akşam içerken dedim midem bulanıyor mu acaba? Acaba geçmiş midr ki? Yarın sabah detaylı ultrasyonum var güzelce kahvaltı yapıp gidicem. Ay dedm midemin bulantısı gecti ya da gecmedi o riski alamayacagım dedim içtim 🫣 kesin bagımlı oldum kesin 😂
Yok ya bizimki bulantı korkusu 😂 Bence doktorun kast ettiği bağımlılık antidepresan bağımlılığı gibi bir şey hani doğum yapsak da bırakamayız diye korkuyor 😂 Ayyy demek sabah detaylı ultrason var 🥰 Doya doya görün minnoşu, inşallah çok güzel geçer canım, fotileri bekleriz 🥰🥰🫠🫠

evet haklısın ama çevremdeki bazı insanların tepkileri yüzünden canım sıkıldı 😞 bir kaç aydır görmemişti mesela amcam, kilo al biraz güçlen bebek var falan dedi canımı sıktı
Demesi ne kadar kolay. Ye diyene kadar getirsinlerde yedirsinler o zaman. Takma kafana hamilelikte bu süreçler çok normal. Doktorunu dinle sadece. Her kafadan bir ses cıkıyor. Bebek dogdugunda da sana herkes anneliği öğretecek. Belki yetersiz annesin hissini hissettirwcekler. Sen bebegin icin en dogrusunu elinden geleni yaptıgına inan sadece.

Eki Görüntüle 3457678
Çok güzel olmuş canım güzel günlerde kullanın 🥰 Kanz’ın hangi modelini aldın ben de ona talibim de 🥲 X-Go Silver mi?
Bence kremler için acele etme havalar sıcak zaten sonbaharda almak daha iyi olabilir. Ben de mustela düşünüyorum bana da en çok o önerildi hem şampuanlarda hem kremlerde.

evet haklısın ama çevremdeki bazı insanların tepkileri yüzünden canım sıkıldı 😞 bir kaç aydır görmemişti mesela amcam, kilo al biraz güçlen bebek var falan dedi canımı sıktı
Bence aksine kilo aldıkça güçsüzleşir insan ağırlıktan. Ayrıca bunun kaçarı yok er ya da geç o kilolar alınacak o göbek büyüyecek yani. Kim diyebilir ben hiç almadım karnım da hiç çıkmadı. Eskileri kafası kilo almayı sağlıklı olmakla eş tuttuğu için öyle konuşurlar canım takma sen. Benim kilom sana göre fazladır muhtemelen ama ben de süreçte daha 3-4 kilo ancak aldım. Hiç de şikayetim yok. Zaten doktorum da ilk 6 ay da 4 kilo ideal demişti. Emin ol 10 kilo alsan bu sefer de çok hızlı gidiyorsun diye uyarırdı herkes. Takma kimseyi her beden farklı 🌸

Yok ya bizimki bulantı korkusu 😂 Bence doktorun kast ettiği bağımlılık antidepresan bağımlılığı gibi bir şey hani doğum yapsak da bırakamayız diye korkuyor 😂 Ayyy demek sabah detaylı ultrason var 🥰 Doya doya görün minnoşu, inşallah çok güzel geçer canım, fotileri bekleriz 🥰🥰🫠🫠
Ama kötü bi haberim var. Doğumdan sonrada emzirmede bulantılar devam edebiliyormus, kitapta okumuştum. En azından doğumla birlikte bitse bari diyorum bende, ona bile razı oldum yani. Diğeri daha korkunc gelmeye basladı.
Miden bulanmadan neden içesin ki? Zaten ilaç beni sersemletiyor uykulu bi hale sokuyor. İlaçlı halimden hoşlanmıyorum zaten. İlacı bırakmak en istediğim şey. Ama bulanacak korkusunu yenemiyorum artık. Resmen bi tramva olusturmaya basladı.

Evet detaylı ultrasyona gireceğim kendi doktorum bakacak 😍 umarım yine uyumaz bizim masal hanım 😂🤭 yahu acaba prilam bende uyku yaparken bu cocuktada mı uyku yapıyor🤭😂😂 cocugu hic uyanık göremedik şimdiye kadar

Günaydın kızlar🌸 bir arkadaşımın doğum haberiyle uyandım darısı başımıza olsun♥️ bugün detaylıya gidicem bana şans dileyin dua edin güzel haberler vericem inşallah🌸
Ay hayırlı olsun arkadaşına 🧡

Detaylı için de bol şans kuzucum inşallah sorunsuz mis gibi elini yüzünü herr şeyini çok güzel gördüğün bi gün olur, selam söyle tontişe bizden 🥹

Eki Görüntüle 3457678
Ay cok guzel guzel gule gule buyusun o odada😍 ayy o panoda cok guzelmis nereden aldin link var mi ? 🙈

Bunlar kizlar😍 bide kot aldim ama digmiyo buraya nedense .

Eklentiler

• IMG_8114.jpeg
    IMG_8114.jpeg
    198,3 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_8111.jpeg
    IMG_8111.jpeg
    182,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_8113.jpeg
    IMG_8113.jpeg
    211,9 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_8116.jpeg
    IMG_8116.jpeg