Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 60 43,2%
  • erkek

OY: 73 52,5%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 1 0,7%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    139
Ben hissettim mi hissetmedim mi anlamıyorum 😂 bazen karnımın bir yerinde ufak bir baskı hissediyorum aniden o hissetmek mi bilen arkadaşlar cevaplasın😂😂
Ben bazen bağırsaklarımı sıkıştırdığını idrar torbama doğru baskı yaptığını hissediyorum içerde bir şeyler kıpırdıyor bazen canımı acıtıyor oynarken öyle sert geçişler

Edoşummm mide bulantılarına prilam içtinmi kuşum?içsemmi içmesemmi kararsızım,özellikle anestezik maddelere alerjim var ıcerıgıne baktım ıcerıgı sedasyon verıcı bır maddeymıs o yuzden korktum ıcmeye.tüm gün mutsuz ve bulantılı geçiyor:KK43:bıdakı gıtmeme gavıscon bende ısteyım barı o belkı iyi gelir naneli naneli
Canım prilamı 5. Haftadan beri içiyorum. Her gece 2 tane. İlk zamanlar sabah da içiyordum. Gün de üç içiyordum. Bulantı çok zor. Allah yardımcın olsun. İnşallah hemen geçer. Gaviscon mide yanması için

Ben dün gece prilam içtim bugün yine biraz rahat geçiyor nispeten. Yok ya iyice sıfırlanmadıkça bırakmayacağım ben bu ilacı.
Bende her gece içiyorum 2 tane. 2 hafta önce o hatayı yaptım 2 gün fenalaşıp durdum. Mide bulantımın gectiğine inanmadan bırakmayacagım prilamı zaten.
Bu yediklerin agzına gelmesi mide yanmasının baslangıcı mı acaba onu bilemedim. Sanki yeni birşey oluyor gibi geldi bana. Bugunde daha dogru düzgün birşey yememişken togurt salatası yerken yine agzıma geldi birşeyler. Yani bu agzıma gelme olayı cok sık olmaya basladı. Ama dün kü tüm gün boyunca sürdü ne yediysem gün boyunca o geliyordu. Bugun sadece 2-3 kere oldu geçti.

Beni sürekli sola çeviren bir kocam var gece sürekli döndürüyor😁😁
Daha erken değil mi şimdiden seni darlıyor🤣 bide bunun videosu vardı zaten biz ister istemez rahatsız oluyormuşuz sırt üstü yatarken karnımızda ağırlık oluyor ya rahat edemediğimiz için istemsiz dönüyormuşuz o yüzden gece kalkıpda sen sırt üstü yatıyon diye uyandırmadın boştan yere bir kaç dk sonra kendimiz düzeltiyormuşuz zaten bide 24 den sonra deniyor o olaya

Daha erken değil mi şimdiden seni darlıyor🤣 bide bunun videosu vardı zaten biz ister istemez rahatsız oluyormuşuz sırt üstü yatarken karnımızda ağırlık oluyor ya rahat edemediğimiz için istemsiz dönüyormuşuz o yüzden gece kalkıpda sen sırt üstü yatıyon diye uyandırmadın boştan yere bir kaç dk sonra kendimiz düzeltiyormuşuz zaten bide 24 den sonra deniyor o olaya
Yok canım ben zaten sırt üstü yatmıyorum normalde de hep sağıma dönerdim o sola çeviriyormış ki uykum aşırı ağırdır haberim bile olmuyor sabah kendi söylüyor😀 darlama yok yani🥰

X