Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 60 43,2%
  • erkek

OY: 73 52,5%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

OY: 1 0,7%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,4%

• Ankete Katılan
    139
Daha erken değil mi şimdiden seni darlıyor🤣 bide bunun videosu vardı zaten biz ister istemez rahatsız oluyormuşuz sırt üstü yatarken karnımızda ağırlık oluyor ya rahat edemediğimiz için istemsiz dönüyormuşuz o yüzden gece kalkıpda sen sırt üstü yatıyon diye uyandırmadın boştan yere bir kaç dk sonra kendimiz düzeltiyormuşuz zaten bide 24 den sonra deniyor o olaya
ay az kalmış ayol 🤭

ben 12-13 ten beri hiç kusmadım şükür 🧿 bulantım da çok az akşamları oluyor gibi belli belirsiz artık, yiyorum da aslında ama kilo alamadım hiç 😒 verdiklerimi alsam bari doğurana kadar
Alırsın çiçeğim merak etme, kilo bebeğe faydalı bir şey değil. Bebişinin gelişimi normalse çok daha iyi bence kilo almamak

Alırsın çiçeğim merak etme, kilo bebeğe faydalı bir şey değil. Bebişinin gelişimi normalse çok daha iyi bence kilo almamak
evet haklısın ama çevremdeki bazı insanların tepkileri yüzünden canım sıkıldı 😞 bir kaç aydır görmemişti mesela amcam, kilo al biraz güçlen bebek var falan dedi canımı sıktı

evet haklısın ama çevremdeki bazı insanların tepkileri yüzünden canım sıkıldı 😞 bir kaç aydır görmemişti mesela amcam, kilo al biraz güçlen bebek var falan dedi canımı sıktı
Çok bilmişler önünden yesin ya, hele erkeklerin yorumları beni öldürüyor. Sanki bir halttan haberleri varmış gibi 🤦🏼‍♀️ hiç canını sıkma doktorlar istemiyor artık kilo alımını.

Kadınlar bitti erkeklerde karışır olmuş kadınların bedenlerine tövbe est. Doktordan başkası fasa fiso bırak ya sağlıklı mı tamamdır gerisi boş

Canım ben gaviscon şurup alacağım sanırım. O mide yanmasına baya iyi geliyormuş. Arkadaşım hamileyken 11 şişe içmiş
Oyyy 11 şişe mi 🥺 Benim arkadaşım da son ayda içmiş bir şişe falan da 11 şişeyi ilk defa duydum. Evde vardı geçen gün baktım ama açıldıktan sonra 6 ay diyor atmak zorunda kaldım :KK43: Dün gece Prilam içtim bugün şikayetim olmadı şükür biraz daha buradan devam edelim bakalım

Oyyy 11 şişe mi 🥺 Benim arkadaşım da son ayda içmiş bir şişe falan da 11 şişeyi ilk defa duydum. Evde vardı geçen gün baktım ama açıldıktan sonra 6 ay diyor atmak zorunda kaldım :KK43: Dün gece Prilam içtim bugün şikayetim olmadı şükür biraz daha buradan devam edelim bakalım
biz de prilamı bundan fazla içmiş olcaz sonuna kadar böyle giderse :KK43:

Bende her gece içiyorum 2 tane. 2 hafta önce o hatayı yaptım 2 gün fenalaşıp durdum. Mide bulantımın gectiğine inanmadan bırakmayacagım prilamı zaten.
Bu yediklerin agzına gelmesi mide yanmasının baslangıcı mı acaba onu bilemedim. Sanki yeni birşey oluyor gibi geldi bana. Bugunde daha dogru düzgün birşey yememişken togurt salatası yerken yine agzıma geldi birşeyler. Yani bu agzıma gelme olayı cok sık olmaya basladı. Ama dün kü tüm gün boyunca sürdü ne yediysem gün boyunca o geliyordu. Bugun sadece 2-3 kere oldu geçti.
Ben bugün nispeten rahattım kuzum. 2 Prilam beni iyi götürüyor artık ya çok şükür. Evet yediklerin yemek borusuna geri gelmeye başladıkça orayı tahriş ediyor ve devamlı yanma hissi ya da böyle mentol hissi gibi bir his uyandırıyor. Gerçekten de berbat bir his.

biz de prilamı bundan fazla içmiş olcaz sonuna kadar böyle giderse :KK43:
Ay kız deme öyle yaa sayısının çokluğunu düşününce beni bi fenalık basıyor İnşallah bebişlere olumsuz bir tesiri yoktur ya. Doktor bana başlarda son derece güvenli bir ilaçtır bebeğe yarayan vitaminler bile var içinde dedi ama geçen gittiğimde de dikkat et bağımlı olma bağımlılık yapar bak falan dedi

Ay kız deme öyle yaa sayısının çokluğunu düşününce beni bi fenalık basıyor İnşallah bebişlere olumsuz bir tesiri yoktur ya. Doktor bana başlarda son derece güvenli bir ilaçtır bebeğe yarayan vitaminler bile var içinde dedi ama geçen gittiğimde de dikkat et bağımlı olma bağımlılık yapar bak falan dedi
20lerde bırakırız bence içimizi ferah tutalım 🌸
beni çok uyuşuk yapıyor sırf o yüzden bile bırakılır yani ama denemeyi bile yemedi daha :)
bakalım 21. haftada randevum var ne diyecek doktor

Kızlar bende ilk zaman bile olmayan uyku hali şimdilerde olmaya başladı ya :KK43: akşam yemeğini yer yemez adeta baygınlık geçirircesine yatıyorum şu saatlerde geri kalkıyorum saçma sapan bir düzen. Çok erken yatmamak için kendimi zorladığımda da görebildiğim en fazla saat 10 oluyor yani işim gücüm yerine göre duşum bile kalıyor. İş yerinde oturmaktan devamlı bu kalça kemiklerim, kuyruk sokumunda falan acı hissediyorum. Uyku için artık geç, ağrılar için de çok erkenmiş gibi geliyor sanki :KK43:(

20lerde bırakırız bence içimizi ferah tutalım 🌸
beni çok uyuşuk yapıyor sırf o yüzden bile bırakılır yani ama denemeyi bile yemedi daha :)
bakalım 21. haftada randevum var ne diyecek doktor
Ben 20haftayı doldurdum bırakamadım ama :KK43: 24e kadar bi gideyim dedim şimdi de 😞

İyi geceler kızlar ☺ Oda yaptınız mı galiba ben biraz erken davrandım ❤🧿 tecrübeli anneler de tecrübelerini paylaşsın bizimle konuşulduysa kaçırdım 🙏 deterjan krem vb şeyler kaldı benim eksiğim mustela en iyisi deniyor ama sizce ne almalıyım?
Biraz araştırıp bez numaralarına göre Stok yaptım. Islak mendil Stok yaptım.
Bebek arabası kanz travel sistem aldım kabine boy daha taşınabilir ama beğendiğim model olmadı ❤ beğendiniz mi ✨
Eki Görüntüle IMG_20240722_134406_399.webp

Eklentiler

• IMG_20240705_172022_982.webp
    110,6 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_20240612_140045_172.webp
    38,8 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20240610_164903.jpg
    IMG_20240610_164903.jpg
    159,9 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_20240610_164853.jpg
    IMG_20240610_164853.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_20240610_164937.jpg
    IMG_20240610_164937.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20240610_164156.jpg
    IMG_20240610_164156.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG-20240610-WA0022.jpg
    IMG-20240610-WA0022.jpg
    76,7 KB · Görüntüleme: 65
İyi geceler kızlar ☺ Oda yaptınız mı galiba ben biraz erken davrandım ❤🧿 tecrübeli anneler de tecrübelerini paylaşsın bizimle konuşulduysa kaçırdım 🙏 deterjan krem vb şeyler kaldı benim eksiğim mustela en iyisi deniyor ama sizce ne almalıyım?
Biraz araştırıp bez numaralarına göre Stok yaptım. Islak mendil Stok yaptım.
Bebek arabası kanz travel sistem aldım kabine boy daha taşınabilir ama beğendiğim model olmadı ❤ beğendiniz mi ✨
Eki Görüntüle 3457678
Çok güzel olmuş odası canım sağlıkla güzel günlerde kullansın inşallah❤️ Ben de ağustos sonuna doğru yapacağım odasın mobilyaları internetten aldım 21 ağustosta teslimat gösteriyor ama çok heyecanlıyım şimdiden,her gün hayal edip duruyorum.Şimdi hastane çıkışı kapı süsü onları araştırıyorum😊

X