Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 61 42,1%
  • erkek

OY: 77 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    145
Bebeğin suyu şırıl şırıl bacaklardan akıyormuş ya, bu haftalarda öyle bir şey olmaz mantıken olursa da anlaşılmayacak gibi değildir. Aa öyle mi, hangi alerjileri önlüyormuş mesela? Ben hala kullanıyorum
Hapşırma öksürük burun akıntısı gibi tipik rinit belirtileri var ya, onları da engelliyormuş nispeten. Zaten hamileler alerjiye oldukça müsaitmiş, hamilelik riniti diye birşey bile varmış🥲

Isim farkli olacak tabi de kapi sus olarak su tarz bisey dusunuyorum.

Eklentiler

• IMG_8107.jpeg
    IMG_8107.jpeg
    76,7 KB · Görüntüleme: 56
Şunları almıştım ama kalmamış çoğu. Şimdi ikili takım bir kaç tane daha zıbın tarzı havlu vs sipariş ettim gelenler yumuşacık çok sevdim ikililer 190a falan geldi hep çok uygun kalitesine göre. Zara’dan aldıklarımla kumaşı aynı.
Kiz uyuz oldum sana senin yuzunden bu sitenin sarmalina dustum. 🙈

ya kızlar, göğüs uçları -bazen tek meme, bazen ikisi birden- deliler gibi ağrıyan var mı benim gibi? 18+4 haftam. 1 haftadır çok ağrıyor.

Gebelikte akıntılar normal, normale göre artıyormuş zaten. Beyaz, renksiz ve kokusuz olması önemli diğer akıntılar enfeksiyon dedi doktor. Şu anda suyun gelmesi çok mümkün değil zaten, allah korusun kötü bir şey olsa kanama lekelenme ve şiddetli ağrı olur anca. Su gibi akıntı bebeğin suyu değildir yani 🥲
Bebeğin suyu da oladabilir su sızdırma şeklinde gerçekleşebiliyormuş doktorum demişti

Yok ikisinde iyiydi. Böreği lordan yapmıstım cok az yag sürmüştüm cıtırlık versin diye. Yemekte zaten sebzeydi hic baharat atmadım salçada yok. Sadece domates dogramıstım. Yani asırı bi yeni hassaslık yükleniyor sanki
Ben dün gece prilam içtim bugün yine biraz rahat geçiyor nispeten. Yok ya iyice sıfırlanmadıkça bırakmayacağım ben bu ilacı.

Ben kullanıyorum eşim bu konularda biraz daha takıntılı bana göre. Çokkkk gerekli değil ama gerçekten işe yarıyor. Göbeğimi sıkmıyor en azından. Ani fren vs durumunda bacaklardan tutuyor. Elbise ve etekle kullanımı biraz çirkin görünüyor ama 😬😬😬
Bugün ilk deneme günümdü elbise giydiğim için takamadım neyse biraz daha dursun bakalım. Ben bana kalsa kullanışlı olduğunu düşünmedim ama eşim de pimpirikleniyor aldık artık alış bir şekilde kullan, karnın büyüyünce çok rahat edersin bu sayede falan diyor

X