Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Yiaaaaa gerçekten duygusalll gerçekten. İnsanların gösterdiği hassasiyet de beni duygulandırıyor. Bizim iş yerinde de kapıdaki kadın polislerden biri siz eşyaları cihaza bırakın dedektörden geçmeyin dedi herkesin içinde. Şimdi ne zaman gitsem açıyorlar orayı 🥲
kendin zaten dikkat etmek için ekstra çok uğraşırken başkalarının yardımcı olması çok tatlı geliyor

Aaaaa babaanne bakmıyor muydu?

kvden orda kalmıyor muydu evine mi döndü :KK43:
Bıktı canımlar, kızın annesi hiç oralı değil kadın evini yurdunu bıraktı ameliyatları vardı erteledi ama 3 sene oldu, sesinde enerji bile kalmadı kadının. Dinlenmem lazım yapamıyorum diyor. :KK43: bi de bize desteğe gelecek ya her türlü dönücem biraz bensizliğe alışmaları lazım dedi büyük çok bağlı ona çünkü uyurken bile onun odasında uyuyor. Bilmiyorum çok zor ya büyüğün tam yaşı ama küçük için üzücü oldu

Benim de biraz belli olmaya başladı da henüz bu kadar yok yani. Bilmeyen anlamıyor daha 🥲
beni 6 aylik hamile saniyorlar. bazen uzuluyorum birazda fazla kilo aldim hamilelikten sonra vermek istiyorum, bazen aldirmiyorum 2. gebelikte boyle oluyordur diye. korse kullanirim kendi yapim zayif aslinda baya ozume donerim herhalde zamanla :)

Valla anliyorum seni cok iyi gecen hafta iki kere ayagim kaydi dusuyodum . Ama dusmus kadar korktum aklim cikti. Kastim kendimi tutundum bacaklarim et kesti 😂 ayyy allah gostermesin bise olmasa da korkusu yetiyor insana.
Ekstra dikkat de ediyoruz aslında ama işte anlık bir şey nasıl oldu anlamıyor insan. Belimi vurunca baya canım acıdı ama korkudan hissedemedim bile 🤦‍♀️

Bıktı canımlar, kızın annesi hiç oralı değil kadın evini yurdunu bıraktı ameliyatları vardı erteledi ama 3 sene oldu, sesinde enerji bile kalmadı kadının. Dinlenmem lazım yapamıyorum diyor. :KK43: bi de bize desteğe gelecek ya her türlü dönücem biraz bensizliğe alışmaları lazım dedi büyük çok bağlı ona çünkü uyurken bile onun odasında uyuyor. Bilmiyorum çok zor ya büyüğün tam yaşı ama küçük için üzücü oldu
Kadın da haklı yazık 4 ay sonra sizin de olacak hoop baştan bir daha :KK70: Biraz dinlensin o da. 7 aylık bebek için biraz üzücü kreş ama hayat şartları bazen çaresiz bırakıyor :KK43:

Kadın da haklı yazık 4 ay sonra sizin de olacak hoop baştan bir daha :KK70: Biraz dinlensin o da. 7 aylık bebek için biraz üzücü kreş ama hayat şartları bazen çaresiz bırakıyor :KK43:
Bakıcı konusunda o kadar şanssızlar ki, gerçekten 10'dan fazla kişiyle anlaştılar. En son yine anlaştılar ücrette onda bunda her şeyde, ertesi gün aradılar gelmiyorum demiş kadın. Yazık günah ayıptır yani. Mecbur başka bi seçenek kalmadı geriye

günaydınnnn kızçelerim 🌸
zaman ne hızlı geçiyor, salıya gelmişiz 🤗
3-4 gündür ev işi, yemek koy kaldır, belim ağrımaya başladı düzenli olarak 🥲 göbüş de az benim halbuki, bir kaç aya hiç iş yapmasam yeridir 🤪
bir de bende gluten hassasiyeti var ya, izmirde bir makarnacı var canım onu çok çekiyor, azcık gitsem yesem bebişe de zararı olur mu diye merak ediyorum 🤔 siz ne düşünüyosunuz

Ama işte randevu bulmak da çok zor mesela o hafta da hemen yüzünü görmek istiyorum artık ertelemek istemedim. Zaten hastane tarih sormadı bana 2 seçenek sundu birini söyledim daha da 1 ay yerimiz yok dedi.
Sizin için demedim genel olarak yani geç gitmek iyi Bi seçenek sanırım

günaydınnnn kızçelerim 🌸
3-4 gündür ev işi, yemek koy kaldır, belim ağrımaya başladı düzenli olarak 🥲 göbüş de az benim halbuki, bir kaç aya hiç iş yapmasam yeridir 🤪
bir de bende gluten hassasiyeti var ya, izmirde bir makarnacı var canım onu çok çekiyor, azcık gitsem yesem bebişe de zararı olur mu diye merak ediyorum 🤔 siz ne düşünüyosunuz
olmaz sanirim bir seferlik. ne gibi bir etkisi oluyor glutenli yiyince hamilelikte?

günaydınnnn kızçelerim 🌸
Merhaba bostanlıda makco var makarnacı çok başarılı ınstagramdan bakabilirsin orada glutensiz makarna oluyordu yine bir bak istersen benimde canım öğrendiğimden beri sadece makarna çekiyor :)

beni 6 aylik hamile saniyorlar. bazen uzuluyorum birazda fazla kilo aldim hamilelikten sonra vermek istiyorum, bazen aldirmiyorum 2. gebelikte boyle oluyordur diye. korse kullanirim kendi yapim zayif aslinda baya ozume donerim herhalde zamanla :)
Kız ay sende sanki 9 aylık sanıyorlar gibi😂 bir ay büyük gösteriyorsun ne var canım bazıları daha 3 aylıkken 7 aylık gösteriyor

günaydınnnn kızçelerim 🌸
Bebeğe zararı olmaz canım kendi vücudunu sen tanıyorsun sen sıkıntj çekersin sadece çünkü bağırsaklarla alakalı bir şey bu

kız. bilmiyorum ki ilkine bakıyorım aynı haftalarda biraz daha az gobeğim. su an daha fazla evet 2 gebelik diye herhalde bir de pleasanta asagida ben de rahim buyudukce yukari cikar diyorlar da zaten rahim buyumus yeteri kadar, neyi bekliyor anlamadim :)
Bende de aynı durum vardı doktora dün gittiğimde yukarı çıkmış yine Bi tık aşağıda gibi ama çıkar dedi en azından bizim için tehlikeli kısım geçmiş çıkmış dedi yukarı vende 19+5 im bugün yani sizinki de çıkacaktır

X