Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Aranızda migreni olan var mı tutunca napıyorsunuz benim bugün 3.gün günde 2 tane parol içiyorum anlık geçiyor ama sürünüyorum resmen naneli gibi bi krem verdi eczane ama ağrıyı almıyor :KK43:
Soğuk kompres yapabilirsin canım ayakları sıcak başı soğuk suyla yıkamak iyi geliyor diye görmüştüm

Aranızda migreni olan var mı tutunca napıyorsunuz benim bugün 3.gün günde 2 tane parol içiyorum anlık geçiyor ama sürünüyorum resmen naneli gibi bi krem verdi eczane ama ağrıyı almıyor :KK43:
Migren taşını sürüp uyuyorum ben son zamanlarda. Soğuk jel falan denedim işe yaramadı. Migrenim yok bu arada baş ağrım felaket sadece hamileliğin başından beri, migren daha fenadır eminim :KK43:

Ay valla mı nasıl görememiş aradaki şeyi ben en son 17 de gittim kız dediydi umarım bizede süpriz olmaz😂 kız kıyafetleri aldım hep pembiş pembiş öyle olursa onları giydirmek zorunda kalırım 🤣🤣
Ben kilolu olduğum için görememiş olabilir. Doktorum da arada böyle sürprizler olabiliyor dedi😃 ben de durdum durdum bu haftasonu sembolik olsun diye 2 tatlış elbise almıştım başka bebişlere hediye ederiz artık 😃😃

Benim daha önce 20.haftada bi kaybım olduğu için maalesef, 😔(Rabbim kimseye yaşatmasın.)Daha hiç eşya almamıştım. Biraz önceki yavrumdan kalan eşyalar vardı. Şimdi yeni yeni bişeyler alıcam inşallah tekrar değişmez ☺️

En son 49.8 di😂😂😂 ama suan bilmiyorum . Tarti yok evde bi amcama inip tartilicam. Bakim kac olmus.
Aşko sen minnoşsun, karnın geç çıkar ne güzel işte. Ben 56yla evlendim, 65 oldum 63e kadar düştüm kusmaktan şimdi 66 falanım bence. Kilo almaya başlamışımdır diye düşünüyorum ama iştahım hala eskisi gibi değil

Aşko sen minnoşsun, karnın geç çıkar ne güzel işte. Ben 56yla evlendim, 65 oldum 63e kadar düştüm kusmaktan şimdi 66 falanım bence. Kilo almaya başlamışımdır diye düşünüyorum ama iştahım hala eskisi gibi değil
Valla insanlar beni tribe sokuyo yoksa ben memnunum. Ne bu hal ne bicim hamilesin hayir hamileyken 100 kilo olmak sarti var sanki

Valla insanlar beni tribe sokuyo yoksa ben memnunum. Ne bu hal ne bicim hamilesin hayir hamileyken 100 kilo olmak sarti var sanki
Ay keşke ben de 50 kilo olsam be, 24 yaşına kadar öyleydim. Kilo problemim olmadı ama eski zayıflığım yok, göbüş hoşuma gidiyor ama kilo hiç güzel bir şey değil ya sen çok iyisin bence

Ben de 53'le evlendim evlendikten 1 yıl sonra çocuk yapcaz diye sigarayı bıraktım hoop 6 kilo aldım 3 ayda. Üstüne bi de ilk hamileliğimi yaşadım ve maalesef kaybettim. Depresyondan 65'i buldum ve yeniden hamile kaldım. Hamileliğin başından beri 60a düştüm neyse ki ama yine de göbek fena çıktı.

Ben de 53'le evlendim evlendikten 1 yıl sonra çocuk yapcaz diye sigarayı bıraktım hoop 6 kilo aldım 3 ayda. Üstüne bi de ilk hamileliğimi yaşadım ve maalesef kaybettim. Depresyondan 65'i buldum ve yeniden hamile kaldım. Hamileliğin başından beri 60a düştüm neyse ki ama yine de göbek fena çıktı.
Çok üzüldüm sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım 🩷 biz de tüp bebiş yaptık hiç kilo almadım valla yemeyi de çok severim büyük şans oldu.

Çok üzüldüm sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım 🩷 biz de tüp bebiş yaptık hiç kilo almadım valla yemeyi de çok severim büyük şans oldu.
umarım hepimizinki sağlıkla gelsin sizinki de çok zor. ikizim ilk tüp bebeğini yaptı tutmadı. Eylül'de bi' daha yapacaklar. Sizin kaçıncıda tuttu?

Geçene kadar söyleniyorum sonra ister istemez geçiyor yada geçmiyor 😂😂😂😂 parol ile yaramıyor içmiyorum hiç telefonu indiriyorum tvye bakmıyorum kafamı dinliyorum öyle az çok iyi gibi oluyorum

Geçene kadar söyleniyorum sonra ister istemez geçiyor yada geçmiyor 😂😂😂😂 parol ile yaramıyor içmiyorum hiç telefonu indiriyorum tvye bakmıyorum kafamı dinliyorum öyle az çok iyi gibi oluyorum
Çalışıyorum ve hep ekrandayım başım ağrıyor gideyim de diyemiyorum sanki basit birşeymiş gibi geliyor baktığında insanlara.

X