Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
13. ya da 14. hafta falandı galiba, o kadar çok ağrıdı ki meme uçlarım. hele öne doğru falan eğildikçe ağlayacak gibi oluyordum.
şimdi de tatildeyim, yüzdükten sonra ağrıyor. deniz suyundan mı yoksa yüzme hareketi uyardığından mı bilmiyorum. ama süt/sıvı gelmedi henüz
Benim de duştan veya yüzdükten sonra oldu. Yanma gibi, acayip bir şey

Gunaydin , cok sinir oldum bugun ya . Evden calisiyodum ben kusuyorum iste arada dinleniyorum diye . Ne zaman ofise donuyosun diye bi soru geldi bugun😒 sanki evden calisinca calismiyorum esek gibi calisiyoruz ama yetmiyo insanlara. Simdi yuklen laptopu git . Haftaya gelirim dedim . Ama cok gicik oldum.
Günaydın aşko, sisteminiz yok mu yav herkes istediği kadar evden ya da ofisten mi çalışıyor?

Günaydın aşko, sisteminiz yok mu yav herkes istediği kadar evden ya da ofisten mi çalışıyor?
Yok yavrum hybrid bizim ki 2 gun evden 3 ofisten ya da tam tersi ama benim durumumdan kaynakli bana opsiyon taniyolar iste goya her 2 haftada bir soruyolar ne zaman geleceksin 11 sene oldu artik takim lideriyim ama ise yaramiyor. Ve sureclerimi de biliyo bu kisi. Kendi karisi olsa oyle yapmaz ama is yuruyo sonucta

Ya bu hışırtılı kitap yani benim gözlemlediğim çocuklar öyle bakmıyorlar elleriyle büzüştürüyorlar ağızlarına sokmaya çalışıyorlar sesine daha çok odaklanıyorlar gibi geldi belli bir aydan sonrada yüzüne bakmıyorlar gerek varmı bu kadar çeşitliliğe
Pusete ya da bebek arabasına asarsanız baya ilgisini çekiyor hele üstünde ayna varsa aynalı sesli her şey ilgi çekiyor :)

Kızlar dişim geçti nihayet. Ben de cumartesi denize girdim. Göğsümün uçları yan tarafları hem acıdı hem aşırı kaşındı. Bence görmüyoruz ama açılan yerler acıyor. Bir de cumartesi ilk kez coştu benim bebo çok çok tekmeler yedim. Eşim bile gördü iyice delirmeye başladılar şükür.

kızlar 16+4 olduk hareketlerı net şekılde hıseden varmı bende bırseyler olutor ama tam net degıl :KK43: gercı herkesın bır degıl ama merka ettım

IMG20240722130608.jpg

Dolap geldii.

Kızlar bu ultrason kağıdı neresi oluyor ya elleri mi bacak arası mı kafam karıştı 19 hafta 5 günlüğüm daha cinsiyet belli değil pipisi var gibi dedi ama kordonla karıştıran oluyor diyir benm çevrem bu ultrason kağıdı neresi oluyor eleri.mi bacak arası mı
Bence ortada duran pipisi

X