Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Huzursuz olma bence canım hepimizin vücudu farklı. Ben de zayıf birisi değilim ama karnım yok normalde de şimdi de çok çıkmadı.Doktora gittiğimde bile bazen insanlar şaşırıyor zamanını söyleyince.Çarşamba sağlık ocağına gittim başka bir hemşire gebe misiniz gerçekten dedi moralim çok bozuldu 17 haftalık dedim ama yüzüm asıldı.İnsan ister istemez takılıyor ama herkes aynı olacak diye bir kural yok bizimkiler de içerde büyüyor demek ki 😊
geçen aynısını eczanede bana yaptı bi kadın. baktı baktı, hamile misiniz gerçekten dedi. yani ne lüzumsuz ya.

ama benim karnım birden bu hafta çıkmaya başladı. gerçi şimdi bikini giyiyorum tatil diye gün içinde haliyle, ondan sürekli gözüm karnımda ama yani yine anlaşılmaz dışarıdan sanırım kıyafetle.
takmamak lazım, önemli olan bebeğimizin ağırlığı ve gelişimi.

Eki Görüntüle 3454697

Canımlar şunu aldım Arzunun önerisiyle. Çok detaylı anlatılmış her şey
ben de aldım ama başlamadım. unuturum ben o zaman çünkü 🤣 ya da not ala ala , ders çalışır gibi yapmak lazım ama ona da hazır değilim. hamilelik tembelliği ve prensesliği ile çok meşgulüm☺️

Bunu ben de alıcammm ama biraz daha ilerleyen zamanlarda, hemen unutmayayım diye shshhdj
Bebek ne giyer kısmı bile 107.sayfada, ben ufaktan başlarım buna
ben de aldım ama başlamadım. unuturum ben o zaman çünkü 🤣 ya da not ala ala , ders çalışır gibi yapmak lazım ama ona da hazır değilim. hamilelik tembelliği ve prensesliği ile çok meşgulüm☺️
Ahaha ya ne güzel anlattın 😅

Ay ben de hala memleketteyim esim gelme cok sicak dayanamazsin oradan calis bi hafta daha dedi. Oyuzden burda doktora gidicem bugun bi goreyim kizcemi nasilmis 🌸 asiri merak ediyorum , tribe sokuyolar beni bu nasil 5 aylik hamilelik yok karnin nerde yok yemek yemiyomusun boyle olmaz. Hergun kac posta kusuyorum yahu . Sanki keyfimden :KK43:
Ya ben kusmuyorum hiç en başımdan beri ama benim de göbeğim yok. Herkes diyor nasıl 4 aylık hiç mi çıkmaz yahu iç karnım geniş galiba popiş de yok.

geçen aynısını eczanede bana yaptı bi kadın. baktı baktı, hamile misiniz gerçekten dedi. yani ne lüzumsuz ya.

ama benim karnım birden bu hafta çıkmaya başladı. gerçi şimdi bikini giyiyorum tatil diye gün içinde haliyle, ondan sürekli gözüm karnımda ama yani yine anlaşılmaz dışarıdan sanırım kıyafetle.
takmamak lazım, önemli olan bebeğimizin ağırlığı ve gelişimi.
Yok yok ben de geçen gün tatilde bikiniyleydim yine de kendim bilmesem benimki de pek anlaşılmıyor 😄

Kızlar kızlar kızlaaar 🥳
Hareketleri hissetmeyi bırakın, gözümle gördüm bugün karnımda 🥹🥹🥹
Ya nasıl dışa doğru üç kez pıt pıt vurdu. Video çekeyim dedim yapmadı sonra 🥹 Dünyanın en güzel hissiymiş, bugüne kadar hissettiğim sertlik falan bir şey değilmiş yani bu hiçbir şeyle karışmazmış 🥹 Of uykum falan açıldı ya. Bugün akşam ilk defa tatlı yedim ben böyle bol çikolatalı falan ve kusmadım. Onu mu sevdi de saatler sonra tepki verdi anlamadım bambaşka bir duygu. Hamilelik sürecim bugün başlamış gibi oldu, çok şükür ya çok duygusal 🥹🥹🥹
Bende son dört gündür felan birşeyler dönüyor anlayamadım vurma tekme gibi kalp atışı gibi bazen yada seyirme gibi Bi kaç gündür de bağırsaklarım da rahatsız Bi türlü ayırt edemedim bağırsak mı bebek mi üzülüyorum ya 🥲

Kiz bi cocuk doktoru anne karnindayken baslayin hikaye okumaya o duyar sizi dedi 😅😅😅
Ay kötü bi anı ama bişi anlatıcam.

Çocuk psikologu bi hocam anlatıyordu dersinde, oyun terapisine bi çocuk almış, çocuk sürekli oyuncaklarla sen çok güzel bi kızsın ben seni çok seviyorum hep seni görmek istiyorum falan diye konuşuyormuş.

Aileyi almış sonra hocam. Çocuk istenmeyen bi gebelikmiş, doğduktan sonra sorunsuz büyümüş ama gebelik süresince hep kavga edilmiş istenmeyen bi gebelik olduğu vurgulanmış sürekli.

Çocuk o yüzden öyle davranıyomuş 🥹 istenmediği kısmı kazınmış bilinçaltına te anne karnında.

Eki Görüntüle 3454697

Trayc hogg
Eki Görüntüle 3454697

Tracy Hogg'ın kitaplarını çok beğenirim ben de. Rutin oluşturmada, aklıma takılana cevap bulmada çok güzel bir rehber olmuştu bana. Tatil dönüşü dağıttığım kitapları da bir toplayım da yeniden dersime çalışayım 😅

Kızlar kan tahlil sonucum çıktı. Demirim falan iyi çıktı. Crp 7.4 çıktı. Yüksek mi bu değer? Maksimum 5 diyor
Benim 9 çıkmıştı ama öncesinde boğaz ağrısı uçuk gibi şeyler yaşamıştım. Yani öncesi de yaşadığın bişey oldu mu bı ay kadar öncesinde doktor önemsemedi mesela 9 çıkmasını yüksek ihtimalle geçirdiğimiz enfeksiyon varsa ondan çıkıyor cokk riskli bişey değil

X