Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Neden üzüyor ki? Sezeryan senin secimindi neden üzülüyorsun? Genelde kadınların istediğinden farklı gelişince o hayal kırıklıgı ile depresyona bile girebiliyorlarmıs. Senin öyle bi derdinde olmayacak cok güzel değil mi bu.
Benim seçimim değil canım zorunlu sezaryen benimki, sadece 2-3 senedir alıştım sezaryen fikrine

Benim seçimim değil canım zorunlu sezaryen benimki, sadece 2-3 senedir alıştım sezaryen fikrine
Ya bilmiyordum ben senin tercihin sanmıştım. Mesela bi arkadasım var asla normal dogurmam sezeryan diyor. Öyle bir durum snamıstım seninkinide. Üzülme. Öyle dendiyse yapacak birşey yok. Bende normal istiyorum diye oyle olacagının garantiside yok. İnş olmaz bi aksilik tabi ki. Ama çevremde yakın zamanda normal isteyen 3 arkadasımda sezeryan olmak zorunda kaldı. Bence son anda değişince bu fikre alısmak daha zor olabiliyor. En azından basından ne olacagını biliyorsun kendini rahatlat bence. Bazen istemekle olmuyor ki herşey

benim de zorunlu sezaryen olacak. ilkinde çok zor şeyler yaşamıştım anlatıp kimseyi düşürmek istemem. sonra zorunlu ameliyat oldum. ikinci doğum mecbur sezaryen olacak. ama şimdi geriye dönüp bakınca çok da mesele değil. benim ameliyat sezaryenden kat kat zor bi ameliyattı buna rağmen toparladım sonuçta. çocuğuma tek baktım. gayet güzel bi ilişkimiz var 🥰 senin de öyle olacak bebişin kokusunu alınca hiçbir şeyin önemi kalmıyor 🌹

Kızlar 🙋🏻‍♀️ Güzel bi haberle geldim sizlere. Bugun gebe okulumun ilk günüydü. 81 ilde devlet ve sehir hastanelerinde eğitim sabit oluyormuş. Sadece bizim burdakiler özel hastanelerde ilk yardım eğitimi veriliyor diye ebenin eşide ilk yardımcı olduğundan öyle programlarına dahil etmişler. Güzel haber şu çalışan hamişlerde katılabiliyor. İş yeriniz izin vermek zorundaymış. Bugun zar zor izin alıp gelen bir hamiş vardı. Onun için bi prosedürü var galiba hallediyorlar. Yasal hakkınız kullanın. Eğitimin içeriğine baktığımdada faydalı olacağını düşünüyorum. Uygulamalı yapıyorlar. Emzirme eğitimine kadar. Odada oyuncak bebek küvet bez bir sürü şey vardı siz düşünün
Ben günlerdir giremedim buraya daha detaylı özelden yada buradan bana bilgi verir misin? Ben çalışan biri olarak çok istiyorum bu şekilde çünkü şimdiden çok teşekkürler 🙏🏼 🥰

hahahhaa bebişi şimdiden alıştırma sınavlara :KK70: yazık zaten ömrü sınavlarla gececek garıbımın
2 senede bir kpss giren ben bu sene Üni sınavının tüm oturumlarına girdim bebişle artık aşina sayılır 😂 Sabah aç gittik ve bir şey yiyemeden zor yetiştik ama açlıktan baygınlık geçirdi çocuum 😂

2 senede bir kpss giren ben bu sene Üni sınavının tüm oturumlarına girdim bebişle artık aşina sayılır 😂 Sabah aç gittik ve bir şey yiyemeden zor yetiştik ama açlıktan baygınlık geçirdi çocuum 😂
Şansı kısmetiyle gelir bebiş 🙏🏻 Belki baska kapılarda acılır ☺️ Hayırlısı olsun herşeyin

Kızlar 🙋🏻‍♀️ Güzel bi haberle geldim sizlere. Bugun gebe okulumun ilk günüydü. 81 ilde devlet ve sehir hastanelerinde eğitim sabit oluyormuş. Sadece bizim burdakiler özel hastanelerde ilk yardım eğitimi veriliyor diye ebenin eşide ilk yardımcı olduğundan öyle programlarına dahil etmişler. Güzel haber şu çalışan hamişlerde katılabiliyor. İş yeriniz izin vermek zorundaymış. Bugun zar zor izin alıp gelen bir hamiş vardı. Onun için bi prosedürü var galiba hallediyorlar. Yasal hakkınız kullanın. Eğitimin içeriğine baktığımdada faydalı olacağını düşünüyorum. Uygulamalı yapıyorlar. Emzirme eğitimine kadar. Odada oyuncak bebek küvet bez bir sürü şey vardı siz düşünün
Merhaba ben de başvurdum ağustos ayı için aldılar acaba aynı yer mi bilgi verir misin canım isimleri neydi

Merhaba ben de başvurdum ağustos ayı için aldılar acaba aynı yer mi bilgi verir misin canım isimleri neydi
Canım ben kocaeli izmit sehir hastanesine gidiyorum. Sen istanbuldasın dimi? Eğitim içeriği aynı oldugu icin nerde gittiğinin pek bir önemi yok zaten. Belki eğitimcinin anlatma tarzından eğitimi begenmeyebilirsiniz ama yine de pek sanmıyorum kendini geliştirmişlerdir diye düşünüyorum. Zaten her eğitime farklı ebe girecekmiş. Bizim 2 ders teorikti. Bu haftadaki derslere baska ebe gelecekmiş uygulamalı olacak sanırım. Cünkü teorikler bitince cok zevkli eğlenceli demişti. Hatta geçen hafta ders bitince ben özel bi soru sormustum ben özelde dogum yapacagım bana ne önerirsiniz gibi. 30 dakika sohbet ettik zaman ayırdı bana sarıldı. Burdakiler cok iyi. Biraz şans yani bazı şeyler.

Canım ben kocaeli izmit sehir hastanesine gidiyorum. Sen istanbuldasın dimi? Eğitim içeriği aynı oldugu icin nerde gittiğinin pek bir önemi yok zaten. Belki eğitimcinin anlatma tarzından eğitimi begenmeyebilirsiniz ama yine de pek sanmıyorum kendini geliştirmişlerdir diye düşünüyorum. Zaten her eğitime farklı ebe girecekmiş. Bizim 2 ders teorikti. Bu haftadaki derslere baska ebe gelecekmiş uygulamalı olacak sanırım. Cünkü teorikler bitince cok zevkli eğlenceli demişti
Evet giden herkes çok memnun canım.
Ben yaz tatilindeyken hazır almak istiyorum eylül başlamadan benim için iyi olacak

Canım ben kocaeli izmit sehir hastanesine gidiyorum. Sen istanbuldasın dimi? Eğitim içeriği aynı oldugu icin nerde gittiğinin pek bir önemi yok zaten. Belki eğitimcinin anlatma tarzından eğitimi begenmeyebilirsiniz ama yine de pek sanmıyorum kendini geliştirmişlerdir diye düşünüyorum. Zaten her eğitime farklı ebe girecekmiş. Bizim 2 ders teorikti. Bu haftadaki derslere baska ebe gelecekmiş uygulamalı olacak sanırım. Cünkü teorikler bitince cok zevkli eğlenceli demişti. Hatta geçen hafta ders bitince ben özel bi soru sormustum ben özelde dogum yapacagım bana ne önerirsiniz gibi. 30 dakika sohbet ettik zaman ayırdı bana sarıldı. Burdakiler cok iyi. Biraz şans yani bazı şeyler.
Sen hastaneye gidip mi başvuru yapmıştın ? Günde kaç saat hangi saatler arası oluyor ♥️

Sen hastaneye gidip mi başvuru yapmıştın ? Günde kaç saat hangi saatler arası oluyor ♥️
Evet hastaneye gidip başvuru yapıyorsun. Sonrasında whatsapp grubu acıp bilgilendirme yaptılar. Haftada 2 gün 13:30-15:30 3 hafta boyunca. Çok interaktif geciyor kafana takılan tüm sorulara zaman ayırıyorlar senin sorun bitene kadar seninle ilgileniyorlar

X