Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Insallah duzelir tesekkur ederim benimki tam kapatiyormus bi santim bile acilsa yeter bize dedi.sizin adiniza cok sevindim saglikla kucaginiza alin insallah🥰
Biraz erken konuşmuş kanamam olmasına rağmen doktorum teşhis koyamayız dedi bana. Çıkar yukarıya muhtemelen dedi. Ağır kaldırma ve cinsel ilişki yasak dedi. 18. Haftadayım ben araştırdım vs deyince bu teşhis bu haftalarda koymam imkansız dedi. Sadece aşağıda diyebilirim şimdi ama çıkacaktır dedi. Merak etmeyin siz de 🙏🏻

Benim doktorum takviyeleri hiç sevmiyor sadece folik asit devit ve demir önerdi. Omega için de kanıtlanmış bi faydası yok ben önermiyorum dedi. Magnezyumu sonraki kontrolde sorarım yine onunla ilgili ne önerecek bakalım
O zaman günde 1 tane magnezyum içerikli maden suyu, kabak çekirdeği falan tüket bakalım işe yarayacak mı

Sarı olan mı kötü kokuyor acaba ben yanlışlıkla pembe olanı almışım o güzeldi baya. Palmers'ı ben de alıcam elimde bi de loccitane var o bitince
Sarı canım. Walla çakma mı dicem ama sebamed'den almışım. Çok ağır kokuyor. Giysilerin motor yağı gibi koktu hep. Dolap falan hep koktu ya.

bak ya onu da almış :KK70:
Sol üstteki modelden almıştım. Hatta dolap uygulamasından aldım iki tane. S-m ve m-l mi neydi, iki beden aldım. Bir adet fiyatına iki tane aldım diye hatırlıyorum. Sıfıra yakın ürünler var dolapta.

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-14-11-18-25-839_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-07-14-11-18-25-839_trendyol.com.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 45
Amann benim senelerdir kalcalarim full catlak hicbisey de yapmadim yapisal sanirim cunku hic oyle kilo alip vermedim . Ama gobusume surerken oralar da soruyorum daha cok olmasin diye. Vucudumla barisik bir insanim😂 pembesni kullaniyorum ben de asiri guzel kokuyo. Koku hassasiyetim var benim oyle herseyi kullanamam

Amann benim senelerdir kalcalarim full catlak hicbisey de yapmadim yapisal sanirim cunku hic oyle kilo alip vermedim . Ama gobusume surerken oralar da soruyorum daha cok olmasin diye. Vucudumla barisik bir insanim😂 pembesni kullaniyorum ben de asiri guzel kokuyo. Koku hassasiyetim var benim oyle herseyi kullanamam
Ben de rahatsız olmam hiç çatlaklarımdan ya amaan. Ben de bacaktan çatlıyorum direkt karın ve bacak sürüyorum sadece

Bazı doktorlar çatlayacağı varsa krem etki etmez diyor. Çatlak için doktor önerisi hiç görmedim mesela. Yapıyoruz birşeyler ama çatlayacaksak çatlayacağız sanırım. Benim de ergenlikte zayıf olmama rağmen kalça kısmım çatlamıştı hep

15 20 gün içinde kullanmıştım ben. Bu beli sarak tek tek iliklenen korseler var ya kademeli oluyor hatta o şekilde kullandım yaz ayı olduğu için pek rahat edemedim tabi ama gün de bı iki saatte olsa kullanmaya çalıştım
Ben onlardan çok korkuyorum ya patlarsa dikişim diye bende o zaman aklımda bulunsun saatlik takayim en azından

Benimde kalçam diz kapaklarım hep çatlak benim derim gergin dediğin gibi bende kilo alıp verem değilim yıllarca aynı kilodaydım eğer vücut buna meyilliyse istediğin kremi kullan olacak olan yine oluyor

kuru ve gergin cilt daha kolay çatlıyor ama. çatlak kremi kullanmasanız bile nemlendirici kullanmakta fayda var. ne kadar az çatlak o kadar iyi diye düşünüyorum 🌸 hem hamilelik kaşıntılarını da önlersiniz

Evet dolabın gelince rahatlarsın. Benim dolap Ekim sonu gelecek. Eylül'de ev badana olacak. Erken gelmesin dedim. O zamana kadar baza altında tutucam heralde herşeyi.
Ben de 1 ay oldu özel yaptırıyorum dolap ve şifonyer . Ağustos başı gelicek gelsin detaylı temizlik için birilerini bulucam takılırken her yer toz oluyor

X