Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Cok sevimliymis gercekten ama benim hic hevesim yok boyle seylere 😂
Bende öyle düşünürdüm önceden isim yazılı saçma gelirdi😄bazıları pullu falan yaptırıyor prens falan yazdırıyor onlar hala çok çirkin geliyor ama bu tavşancık olduğu için sevimli geldi anı olarakta saklarım diye düşündüm

Bende öyle düşünürdüm önceden isim yazılı saçma gelirdi😄bazıları pullu falan yaptırıyor prens falan yazdırıyor onlar hala çok çirkin geliyor ama bu tavşancık olduğu için sevimli geldi anı olarakta saklarım diye düşündüm
Bu şey gibi evlenmeden önce altın sevmeyip kuyumcular hiç dikkatini çekmeyip evlendikten sonra altın sever olmak gibi ben altın renginden nefret ederdim şimdi doğum hediyesi olarak istiyorum 🤣

bu nasıl kızlar? diğer park yataklar gibi çirkin görünmüyor kibar ve altı uzuyor 3 yaşa kadar kullanabilir diyorlar.
IMG_7770.png

Bu şey gibi evlenmeden önce altın sevmeyip kuyumcular hiç dikkatini çekmeyip evlendikten sonra altın sever olmak gibi ben altın renginden nefret ederdim şimdi doğum hediyesi olarak istiyorum 🤣
Ya bende normal günlük takıda gold severim ama altındır bileziktir sevmem ama şimdi altın takan olsa çok mutlu olurum😄😄gelinlikte hep düz sade bir şeyler daha güzel gelirdi ama kabarık prenses gelinlik giydim. Büyük konuşmamak gerekiyor sanırım😄😄

bu nasıl kızlar? diğer park yataklar gibi çirkin görünmüyor kibar ve altı uzuyor 3 yaşa kadar kullanabilir diyorlar.
Eki Görüntüle 3451821
Bu da guzelmis ama kullanimi nasil acaba ?

Video çekmemiş miydiniz ben tek tek izlediydim emin olmak için bu arada benim eşimde ben gördüm diyerek dolaştı cinsiyet partisine kadar ne gördün diyorum söylemem diyor sonra partiden önce ben gördüm o erkek dedi 😂 partiden sonra kendiside şok oldu hayır videoyu açıp izledim yok öyle bir çıkıntı kesinlikle ne gördüyse artık🤣
Yok cekmedik aklimdaydi aslında zipliyo falan o hareketleri çekelim diyodum ben zaten cinsiyet değil de. Cinsiyet içinde baya karnımı salladı uğraştı falan bacak arasını bı ara kapattı bı ara uyudu derken işte zıplaması lazım gorebilmem gibi şeyler söyledi yani çok ani hareket edip o şekil görmeye calisti ben sonraki kontrolü bekliyorum valla içim mi öyle istediğinden yoksa his mi sanki yanıldı gibi diyorum bakalım 🤣

Yok cekmedik aklimdaydi aslında zipliyo falan o hareketleri çekelim diyodum ben zaten cinsiyet değil de. Cinsiyet içinde baya karnımı salladı uğraştı falan bacak arasını bı ara kapattı bı ara uyudu derken işte zıplaması lazım gorebilmem gibi şeyler söyledi yani çok ani hareket edip o şekil görmeye calisti ben sonraki kontrolü bekliyorum valla içim mi öyle istediğinden yoksa his mi sanki yanıldı gibi diyorum bakalım 🤣
Ne zaman bir daha ki kontrol

Eki Görüntüle 3451821
En boy ölçüsü ne ki sanki boy olarak küçük gibi geldi gözüme hadi bir yaş olsa belki olur da 3 yaşa kadar olmaz gibi

En boy ölçüsü ne ki sanki boy olarak küçük gibi geldi gözüme hadi bir yaş olsa belki olur da 3 yaşa kadar olmaz gibi
80 cm diyor canım zaten 3 yaşına kadar anne yanında yatırmam odasında da yatak olacak 1-1.5 yaşında oraya geçer diye tahmin ediyorum tabii tecrübeli anneler yorum yapsın

X