Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
aaa ama reflü yatağında yatmıcak mı ilk doğduğunda 🤔
Reflüsu mu var yani ben hiç reflü yatağı kullanmadım o yüzden normal yatma şeklinden bahsediyorum emzirip gazını çıkarıp yan yatırıyorum ben olurda ağzından akar falan gibi ki zaman zaman aktığı olurdu kusma değil de. Ama kusabilirde o yüzden yan yatırmak çok daha iyi 20 dk sağ 20 dk sol şeklinde demişlerdi hatta bana hastanede reflü yatağı hiç denemedim ben

80 cm diyor canım zaten 3 yaşına kadar anne yanında yatırmam odasında da yatak olacak 1-1.5 yaşında oraya geçer diye tahmin ediyorum tabii tecrübeli anneler yorum yapsın
Çocuk durumuna bağlı bence benim arkadaşın çocuğu kolikti 7-8 sy kolikliği devam etti sonrasında ayırmak istesede yapamadı 2yaşına kadar yanına yattı ikinci çocuğu öyle olmadı tabi 1 yaşında ayırabildi tabi kardeşiyle yatmanında avantajı olabilir bilmiyorum çocuğa göre değişiyor galiba

Trendyoldan böyle birşey buldum fiyatı da çok uyguna geldi sabah dış kundakla ilgili yorumlarınızı gördüm bende kışlıl örgüden tulum almak yerine böyle birşey almaya karar verdim kıyafet giydirmek bence de zor rahatsız eder bebeği ona yazlık ince kıyafet yeter örtü ile sarıp bunu giydirince tamamdır zaten araba klimalı hastane klimalı o kadar da üşütme hemen diye düşünüyorum

Eklentiler

• Screenshot_20240713-122208_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240713-122208_Trendyol.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 52
80 cm diyor canım zaten 3 yaşına kadar anne yanında yatırmam odasında da yatak olacak 1-1.5 yaşında oraya geçer diye tahmin ediyorum tabii tecrübeli anneler yorum yapsın
Canım ortalama olarak 50 cm doğan bir bebek yaşında 74 cm civarı oluyor. Elini kolunu uzatınca zaten 80 olur ancak 1 yaşı karşılar.

Trendyoldan böyle birşey buldum fiyatı da çok uyguna geldi sabah dış kundakla ilgili yorumlarınızı gördüm bende kışlıl örgüden tulum almak yerine böyle birşey almaya karar verdim kıyafet giydirmek bence de zor rahatsız eder bebeği ona yazlık ince kıyafet yeter örtü ile sarıp bunu giydirince tamamdır zaten araba klimalı hastane klimalı o kadar da üşütme hemen diye düşünüyorum
Ben de bunun beyazını aldım canım dün geldi hoşuma da gitti,ben de arada hava aldırmak için arabayla parka falan çıkınca giydiririm dedim burada kış o kadar da soğuk geçmiyor gerekirse de doğunca bir tane daha alırım

Ben de bunun beyazını aldım canım dün geldi hoşuma da gitti,ben de arada hava aldırmak için arabayla parka falan çıkınca giydiririm dedim burada kış o kadar da soğuk geçmiyor gerekirse de doğunca bir tane daha alırım
Evet burası da öyle kar yağmaz fazla soğuk geçmez bence çık iş görür

Benim bu da erkek dedi diye simdilik oğlumda. Kalan kullanılmayan çok şey var diyorum ama biri yaz bebesi biri kış bebesi bende işte burada tıkandım😂 5li bı süru uzun kol ve patikli yenidoğan var ama üşür mu acaba penye çünkü bunlar kafama o takiliyo benimde

X