Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Bilemiyorum işte eşimde gördüm diyor ama bı sonrakinde netleşir artık😬😬
Video çekmemiş miydiniz ben tek tek izlediydim emin olmak için bu arada benim eşimde ben gördüm diyerek dolaştı cinsiyet partisine kadar ne gördün diyorum söylemem diyor sonra partiden önce ben gördüm o erkek dedi 😂 partiden sonra kendiside şok oldu hayır videoyu açıp izledim yok öyle bir çıkıntı kesinlikle ne gördüyse artık🤣

Çooook büyük değil mi benim eve bunu alabilmem için en iyi ihtimalle bir kanepe atmam gerekir 😏
biz evimizi satıp eski büyük bi daire alıp tadilat yaptırmıştık. çocuğun odası epey geniş. bebiş biraz büyükçe abisinin odaya yerleşyiricem inş. evlenene kadar kullanacakları bi dolap bakıyorum 😅

Mdf iyi değilmiydi ya onlarda ekstra pahalı çünkü bende kafamda hep mdf iyidir diye konumlamışım netten alacaklar tavsiyelere açığım bende değerlendiririm belki burda bazen bebek mağazalarında kampanya oluyor geçen gördüm 7 bin liraydı 3 kapaklı gardrop şifonyerlerde 2 buçuktu eğer öyleyse ve kalite iyiyse uygun gibi geldi tabi gidip bakmak lazım
Mdf den çok emin değilim ama o da suntanın başka adı sanırım. Yonga da sunta ama kaliteli sunta olurmuş. Dağılmayan ufalanmayan cinsindenmiş.

Detaylı ultrason doktoru bulamadım bi türlü ya, Ali İpek'i çok kişi öneriyor ama doktorum ben perinatolog olmasını tercih ediyorum demişti. Haftaya falan bi mesaj atıcam benim doktora önereceği birileri olur illaki

X