Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Benim aklıma çok yattı...
Canım senin de ailen kedin ve bebişin hakkında birşey diyor mu? Ben şimdi kayınvalideme bebeğin giysilerinin fotolarını atıyordum. Kedişim giysinin üstüne yattı. "Giysiler tüy olabilir" Diyor. E zaten bu çocuk evde iki kediyle büyüyecek ne tüyünden bahsediyoruz ya gerçekten kedilerim kırmızı çizgim beynime kan sıçrıyor böyle şeyler duyunca.

Eklentiler

• IMG_20240712_183818.jpg
    128,2 KB · Görüntüleme: 50
Ayy cok mutsuzum ben aldiklarimdan hep zarar ettim ilk girdiginde almistim ama ders oldu bana kalan ne varsa 3. Indirimi beklicem artik. Kac kere daha indi aldiklarim. Kalmicak seyleri dusunup onlari almak lazim.

Ayy cok mutsuzum ben aldiklarimdan hep zarar ettim ilk girdiginde almistim ama ders oldu bana kalan ne varsa 3. Indirimi beklicem artik. Kac kere daha indi aldiklarim. Kalmicak seyleri dusunup onlari almak lazim.
Eneee birkaç kez daha mı indirime giriyormuş puh. Ben son dakika baktım aşırı uyguna geldi ya, Eda sayesinde o kalın hırkayı aldım bugün gelmiş inanılmaz güzel. 6-9 ay almıştım ama küçük geldi gözüme, kışı çıkarsın yeter o fiyata bir sezon çok bile

İlk gittiğim detaylı değildii o bile 25 /30 dk arası sürdü. Zeki beyin detaylısıyla ilgili neredeyse 1 saate yakın ilgilendiğini okudumm
Çok teşekkür ederim, ben de birkaç isim daha alıp karar vereceğim var benim minnoşun detaylısına ama ctesi olsun istiyorum eşimin de gelmesi için önden alacağım o yüzden

Ay öyle olur mu yav insan takar aklına tabii ki, kolay değil düşüncesi. İnşallah dediği gibidir ben de rahatladım şimdi doktorun dediğine, habersiz bırakma bizi

Evittt
Ya işte o da var canım hasta insanın daha önemli derdi olmuyor Yarın bebişin kontrolü var şu süreçte en çok moral veren kendi dertlerini unutturan şey bebek oldu çok şükür Bebek siz istediğinizde değil ihtiyacınız olduğunda gelir dediklerinde ne alakası var diyordum ama şu an onu nasıl motive ediyor bi bilseniz

Kiz deme ben 3-6 aldim ben evet zara 3 kere indirime girer her sezon ama genelde bisey kalmiyor benim aldiklarimin kalasi tuttu

Ben de aldım onlardan ama 9-12 ay civarı aldım. Seneye yaza giysin diye.

BANA hiç böyle şeyler demediler benim bebekte genellikle arkası dönük oluyor muayene anında doktor dürtünce karından yüzünü dönüyor ben genel de aç gidiyorum uğraşmıyorum kahvaltı ile 11 gibi oluyor randevum acaba yiyip mi gitsem bu sefer kararsızım

Evet benim de bugün geldi. Benim de Minik geldi gözüme. Ama zaten baya kalın mart Nisan'a kadar anca giyer sonra yakar. Bence iyi oldu bu ayları almamız

Bu konu benim de kafamı çok karıştırıyor valla. Benim de annemlerin kedisi var yeni aldı kardeşim hatta o da bebiş daha Gidicez gelicez doğum sonrası bizimki de muhatap olacak mecbur Bebekler alerjik olmazsa çok sorun olmaz herhalde ya alerjik olursa da anlaşılır sanki

Diyorlar anam sinirlerim bozuluyor her seferinde

Çok teşekkür ederim, ben de birkaç isim daha alıp karar vereceğim var benim minnoşun detaylısına ama ctesi olsun istiyorum eşimin de gelmesi için önden alacağım o yüzden
Rica ederimm :)

Ben bilmiyordum cumartesi açık olduğunu ama Zeki bey randevu alıyormuş aklında olsunn :)

Tabi en çok içine sinene karar verirsin en güzel anları

Olips şekerin gebelikte zararı var mı gavıscon şurup yerine onu yesem daha iyi olmaz mı ilaç değil sonuçta mideme de iyi geliyor ilaç görevi görüyor ama o mu iyi ilaç daha mi iyi kararsız kaldım

İstanbulda olanlar Detaylı ultrasonu kimde yaptıracaksınız. Bikaç doktor araştırdım, atıl hoca 6000 tl fehmi hocayı öğrenemedim ama onu da merak ediyorum. Mega medipol 5200 medikalpark cihan hoca 5000 tl. Benim öğrendiklerim bunlar

kızzz indiyse hemen tekrar alsaydın, evdekileri iade ederdin. ben kendim için hep öyle yapıyordum önceki indirimlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…