Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Bu konu benim de kafamı çok karıştırıyor valla. Benim de annemlerin kedisi var yeni aldı kardeşim hatta o da bebiş daha 🫠 Gidicez gelicez doğum sonrası bizimki de muhatap olacak mecbur 😂 Bebekler alerjik olmazsa çok sorun olmaz herhalde ya alerjik olursa da anlaşılır sanki
Alerji olmadığı sürece sıkıntı yok. Aşıları tamsa canım hiç sorun yok tüy yutmasında falan. Tüyde parazit varsa o sıkıntı oluyor.
Diyorlar anam sinirlerim bozuluyor her seferinde
Ay valla şuan ufak çaplı sinir krizi geçiriyorum. O ufacık laf "giysileri tüy olur" Beni benden aldı. Bu bebek tüy de yutacak, tırmalanacak da herşey olacak. Ben buna annesi olarak razıyım. Millete ne yani. Valla çok sinir oldum ya. Kendi çocuklarını kedili büyütmesinler. Bana karışmasınlar. Tabi bunların hiçbirini diyemiyorum "

Alerji olmadığı sürece sıkıntı yok. Aşıları tamsa canım hiç sorun yok tüy yutmasında falan. Tüyde parazit varsa o sıkıntı oluyor.

Ay valla şuan ufak çaplı sinir krizi geçiriyorum. O ufacık laf "giysileri tüy olur" Beni benden aldı. Bu bebek tüy de yutacak, tırmalanacak da herşey olacak. Ben buna annesi olarak razıyım. Millete ne yani. Valla çok sinir oldum ya. Kendi çocuklarını kedili büyütmesinler. Bana karışmasınlar. Tabi bunların hiçbirini diyemiyorum "
Bence de öyle canım. Sen bu cümleleri deme de 😂 Doğumdan sonra alerjisi olmazsa sorun yok olursa da bir çözüm buluruz doktorumuzun bilgisi var kedilerimizin olduğundan herkes sakin olabilir de 😂

Canım senin de ailen kedin ve bebişin hakkında birşey diyor mu? Ben şimdi kayınvalideme bebeğin giysilerinin fotolarını atıyordum. Kedişim giysinin üstüne yattı. "Giysiler tüy olabilir" Diyor. E zaten bu çocuk evde iki kediyle büyüyecek ne tüyünden bahsediyoruz ya 😅 gerçekten kedilerim kırmızı çizgim 🧿 beynime kan sıçrıyor böyle şeyler duyunca.
Benimkide kediyi gönderin diyor ben de ben bir şey söylemek istemiyorum kocam bilir diyorım ona paslıyorum anasıyla o muhattap oluyor

kızlar ben de izmir medifema’ya gidiyorum, doğum ücreti 36 bin doğum paketi yok dedi. her muayeneye 1450 veriyorum. valla bize uygun gelmişti doğum fiyatı çünkü izmirde başka hastaneye de sormuştum 58 falan demişti. medifemanın ücreti de artar tabi aralığa kadar. 32. haftadan önce fiyat sabitlemesi yapmıyoruz dediler
Biz izmirde irenbeye ümit inceboza gidiyoruz muayene 1600 tl. Doğumu egepol da yaptırıyor şimdilik 27 bin dedi zam gelecekmiş ama bu ay.

Valla beni tek üzecek şey çocuğun alerjik olması. Onda da göndermeyi falan düşünmem daha büyük bi evde temaslarını azaltmayı düşünürüm bi süre çözüm bulana kadar. Boş konuşmasınlar

Valla canım ben hala anlamadım bir sebep de bulamıyorum. Herkes ister ki çocuklarımın da çocuğu olsun da aman evleri boş kalmasın falan. Biz çocuk yapın diyen ebeveynlere laf ederken doğacak çocuğa üzüleni vallahi ben ilk defa duydum.
Ben deee😑 Aydasss arkadaş için üzgünüm. Buna maruz kalmasına😔

İçinde yaşıyınca olayların insan artık normal karşılıyor siz bu kadarına şaşırdıysanız ben daha çok fazlasını çektim gördüm Bi yerden sonra insan artık takmıyor anlatınca garip geliyor insanlara bende AA ne kadar kötü birşeye düşmüşüm diyorum 😂alt üst oturuyoruz
Allah yardımcın olsun kardeşim.

IMG20240712205631.jpg

Hm'de 3 al 2 öde vardı, birkaç basic üst baş aldıkk

BANA hiç böyle şeyler demediler benim bebekte genellikle arkası dönük oluyor muayene anında doktor dürtünce karından yüzünü dönüyor 😁 ben genel de aç gidiyorum uğraşmıyorum kahvaltı ile 11 gibi oluyor randevum acaba yiyip mi gitsem bu sefer kararsızım
Bana doktorum simdiye kadar hic dememlti. Detaylıya gelirken mutlaka güzel bi kahvaltı yap yanında cikolata getir dedi. Bosuna dememiştir. Herkes yapsın dye soyledim 😊bi bildiği vardır bosuna dememiştir

X