Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Japonmus arkadasim oyle dedi ve onlar birsuru denediler sonunda goon isimizi gordu dedi. Cocugun popisi de evrensel ayol

Akıntın nasıl oldu. Kaç haftalık gebesin. Bende de bu aralar su gibi akıntı çok. Enfeksiyon mu normal mi amniyon sıvısı mı acaba? Yaşayan var mı. Bugün cumartesi mecbur pazartesiyi bekleyeceğim doktora gitmek için.

Port bebe niye düşündün ki yani bence kaba oluyor gibi geldi bana katlanınca özellikle gerek var mı diğerleride tam yatıyor yatak kıvamında oluyor

Ama 2 numara 3-6 kilo. 1 numara 0-3 kilo. Yani 3 kilonun altında doğacak olursa o lazım olabilir bence sonlarda belli olur. Gidişat 4+ gibi görünüyor shsjjs
Aen bence bir tane 50 li paket al ne olur ne olmaz diğeri büyük gelir bu sefer üstü başı çiş kaka olur ama daha erken gerçi kasım başında da alırsın duruma bakarak

Akıntın nasıl oldu. Kaç haftalık gebesin. Bende de bu aralar su gibi akıntı çok. Enfeksiyon mu normal mi amniyon sıvısı mı acaba? Yaşayan var mı. Bugün cumartesi mecbur pazartesiyi bekleyeceğim doktora gitmek için.

Doktoruna sor canım ben az hareket hissediyorum bu normal mi diye şimdi biz ne desek yanlış olabilir ben 30. Haftamdayım bazen canımı acıtıyor hareketleri herkesin farklı olabilir

Kolonya çok güzel kokuyo bebek kolonyası gibi bi kokusu var fresh bayık bi koku değil canım

Kiz venimki de 27+6 da 1258 gm di doktor gobekli bu biraz dedi okadar kilolu olacak iri olacak gibi bisey demedi

Hala devam 27 haftalığım ama fitiller fayda etmiyor geliyo özellikle sabahları

Evet genetik işin içine girdi artık çok şükür organ gelişimleri vs tamamlandı sayılır .
Mesela benim kızımın bacak boyu kısaymış. Çünkü anası 160 babası 170 üzüldüm dedim doktora, ee artık genetik özelliklerini izleyeceğiz çıtı pıtı bir kız olacak dedi 28+5 te 1300 geldi. Zayıf minik bi şey minnoşum

Canım satıcıya gir orda bisürü seçenek var
Ben bulup hemen favoriye aldım bile bende kendim yapmak istiyorum bazı şeyleri birde mumluk yaptırıcam istiridye kutulu çikolata alsam burdan satan yerlerden üstüne trenyoldaki satıcıdan etiket alsam bence daha iyi gibi arkadaşlarım hep instadaki çikolata yapan yerlerden yaptırdılar çikolataları hiç güzel değildi o kadar para vericez bari iyi çikolata olsun

kızzzz bu satıcı çok iyiymiş son eksikleri de burdan alabilirim sağolasın

Aslında zayıf değil benmki 28+2 de 1150 çıkmıştı 37 cm boy bana çekerse zaten kesin zayıf doğarda ben 2800 doğmuşum ama babası 4 kg doğmuş gidişat nasıl olacak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…