Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Yaaa başına gelen biliyor işte, biz de yeni yeni öğreniyoruz eşimin doktoru uyardı bizi de canım. Şimdilik çok şükür çekilmedik de bana sen yanında gezme böyle her gittiği yerde dedi bunları söyledi o günden beridir hiçbir muayeneye götürmedi bizimki de beni

Hellooo, muayene kaç dakika sürdü acaba? Ben sekreterini aradım Mehmet Bey’in 30 dakika dediler. Ben hep 1 saat civarı duymuştum dq

Gitme gitme, bi de herkes dikkat etmiyor hastanede eşin etse X etmez X etse Y etmez bilemezsin de maalesef. Sen gitmediğinde eşinle giden biri oluyor mu yakını arkadaşı vs

Hellooo, muayene kaç dakika sürdü acaba? Ben sekreterini aradım Mehmet Bey’in 30 dakika dediler. Ben hep 1 saat civarı duymuştum dq
BANA 45 dakika sürer demişlerdi kendi doktorum da yapacam burada okuduğum en en kısası 20 dakika olan hangisi doğru olan bilemiyor insan demek her doktor iyi bakmıyor ki sabit dakikası yok yada tecrübesi olmayan mı uzun sürüyor anlamadım ki

Ya ben bunu araştırdım bazen pozisyondan dolayı uzun sürebiliyormuş zaten ellerine ayaklarına iç organlarıma beynine bakılıyor eğer uygunsa pozisyonu yarım saatte biter gibi 1saatten uzun süren doktorun pozisyonu yakalamasıyla alakalıymış

Valla hem sen hem çilek iyi ki yazdınız ya ben 2 gün arayla falan giderdim yoksa detaylıya gittikten sonra kendi randevumu doktora da sorup en azından 2-3 hafta sonraya atayım
amaç zaten bildiklerimi paylasarak birilerine yardımcı olabilmek. Aynı şekilde bilmediğim konulardada sizden fikir almak, bazen beyin fırtınası yapıp farklı seyler ogrenebiliyorum. Bu grubu cok seviyorum. Eşim diyo napıyorsun kızlar kulubunde takılıyorum diyorum. kadınlar kulubu değil kızlar kulubu benim icin
doktorunu bilgilendir gelmeyeceğini. Zaten aksi birley soyleyeceğini sanmıyorum mantıksız cünkü. Zaten 32.haftadan sonra muayaneler 2 haftada 1 olacak ilerleyen haftalarda 1 haftaya düşecek. Hamilelik yaklastıkca muayane günleri kısalacak. Bosu bosuna muayane haklarını harcama simdiden.

İyi o zaman takılmamak gerekiyor

Zaradaki indirimden 3.alışverişimi yaptım çok şükür tişörtler falan 190 liraydı bayağı bi aldım. Benim kızın 1.5 yaşındaki yaz kreasyonu hazır, aranızda benim gibi bir ana var mı acaba djdkdjdk annem dedi bir de çok uygunlar al kenara koy diye, karşı koyamadım… Yetişkin bölümüne gözümün ucuyla bile bakmamam şoku….

Bi de doktor detaylıya gelmeden dedi güzel bir kahvaltı yap yanındada çikolata getir
Benim bebiş pozisyon olarak hep cok sıkıntılı bi ara şeyini göstermiyordu şimdi yüzünü göstermiyor kıpırdamıyor genelde hep uyuyor. uyanmıyor. En son muayanede yüz üstü yüzünü kapatarak uyuyordu yani benim doktorum 12 de cinsiyeti görebildi onu o kadar tebrik ediyorum ki. İşin eğli. Hastanede işim varken Baska bi doktora gitmiştim cinsiyeti göremedi uyandırmak icin ıgrastı uyanmadı. Sonrasında 16 iken yine baska hastanede ilaç yazdırmaya baska doktora gitmiştim hastanede baska kadın dogumcu vardı ugrayayım dedim cinsiyeti filan göremedi. Yani doktordan doktorada bence cok fark var. Detaylı içinde simdi birçok durum yasanacak muhtemelen.
Herkes güzelce kahvaltısını yapsın ve yanınızda çikolatalarla gidin. Muayane öncesi yiyebilirsin dedi. Olmadı bir de muayanede yerim.

Şöyle kiii ben geçen sene ağustosta tamamlayıcı sağlık sigortası + doğum paketi almışım. Hastanede yaptırdığım her işlem o pakete dahil canımm. Bu ağustosta yenileyeceğim, sigortadan devamm

Hahahahaha benimde ingilterede zara hm next p.m kafamı cok celiyor eşime gösterdim. Diyor 1 bavul bebek kıyafetimi getirecekler bize dedim sorarım bavullarında yer var mı diye

Gitme gitme, bi de herkes dikkat etmiyor hastanede eşin etse X etmez X etse Y etmez bilemezsin de maalesef. Sen gitmediğinde eşinle giden biri oluyor mu yakını arkadaşı vs
Yok canım yalnız gidiyor hep arkadaşları hep mesaide oluyor o saatlerde. Ama beni asla götürmez o duyduğu şeyden sonra zaten. Eşim şu an doktor doktor gezip görüş alma aşamasında aslında. Bugün Başkent Üni rektör hocayla görüştü, senin bulgular kanserle hiç bağdaşmıyor deyip antibiyotik yazmış, bunları kullan 3-4 litre su iç yeniden gel bitince ultrason biz de çekelim demiş. Mr’ın da cd’sini getir biz de okutalım burada demiş. Biraz yüreğimize su serpti gibi. Haftaya Hacettepe’de bir Prof ile görüşecek o 7. Doktor olacak görüş aldığımız shjsjsjd. Hatta bugünkü hoca ürolojiyi boşver de psikolog randevusu al istersen kafayı kırmışsın sen demiş ve cidden haksız sayılmaz yatıyor bu mesele kalkıyor bu mesele

Ya ben o konuyu unutmuşum tamamen son durum nedir şimdi tekrar çok geçmiş olsun güzel başkımız
Sağ olun sağ olun sizlerden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyoruz inşallah Şaka bir yana cidden devam ediyoruz araştırma aşamasında hala net konulmuş bir teşhis yok kuzum. Kapı kapı doktor geziyor eşim danışıyor

Ay öyle olur mu yav insan takar aklına tabii ki, kolay değil düşüncesi. İnşallah dediği gibidir ben de rahatladım şimdi doktorun dediğine, habersiz bırakma bizi
Evittt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…