Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Alerji olmadığı sürece sıkıntı yok. Aşıları tamsa canım hiç sorun yok tüy yutmasında falan. Tüyde parazit varsa o sıkıntı oluyor.
Diyorlar anam sinirlerim bozuluyor her seferinde
Ay valla şuan ufak çaplı sinir krizi geçiriyorum. O ufacık laf "giysileri tüy olur" Beni benden aldı. Bu bebek tüy de yutacak, tırmalanacak da herşey olacak. Ben buna annesi olarak razıyım. Millete ne yani. Valla çok sinir oldum ya. Kendi çocuklarını kedili büyütmesinler. Bana karışmasınlar. Tabi bunların hiçbirini diyemiyorum "

Bence de öyle canım. Sen bu cümleleri deme de Doğumdan sonra alerjisi olmazsa sorun yok olursa da bir çözüm buluruz doktorumuzun bilgisi var kedilerimizin olduğundan herkes sakin olabilir de

Benimkide kediyi gönderin diyor ben de ben bir şey söylemek istemiyorum kocam bilir diyorım ona paslıyorum anasıyla o muhattap oluyor

Biz izmirde irenbeye ümit inceboza gidiyoruz muayene 1600 tl. Doğumu egepol da yaptırıyor şimdilik 27 bin dedi zam gelecekmiş ama bu ay.

Valla beni tek üzecek şey çocuğun alerjik olması. Onda da göndermeyi falan düşünmem daha büyük bi evde temaslarını azaltmayı düşünürüm bi süre çözüm bulana kadar. Boş konuşmasınlar

Ben deee Aydasss arkadaş için üzgünüm. Buna maruz kalmasına

Allah yardımcın olsun kardeşim.

Bana doktorum simdiye kadar hic dememlti. Detaylıya gelirken mutlaka güzel bi kahvaltı yap yanında cikolata getir dedi. Bosuna dememiştir. Herkes yapsın dye soyledim bi bildiği vardır bosuna dememiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…