Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Himmm tesekkur ederim canisi ben bunu bi arastirayim . Kizzzzz benim soyledigim zeki sahinoglu ile senin yazdigin ayni yerde muayenehanesi beraberler😂😂😂 ben onden gider teyit ederim arkamdan gelirsin sende 🤗
Selaaamm :)

Ben gitmiştim Zeki beye, dediğin gibi bu arada Mehmet beyle ikisinin beraber muayenehanesi.

Mehmet beyin de yorumları çook iyiydi, ama doktorum Zeki beye yönlendirdiği için ona gitmiştim benn

Kaynanam torununu istemiyor yani istemediği için pek karışmıyor böyle alışverişe, istememe sebebi de nedeni çok yani baya geniş kapsamlı Bi konu kıskançlık var onun ev işi ben yaptığım için işlerin aksaması var bide biz doğuluyuz çocuğu olmayana kısır derler hemen oda bana kısır diyip duruyordu hakkımda konuşuyordu mutlu oluyordu böyle ailem yuvam olsun istemiyor işte eşimin beni sevmesini bile çekemiyor aldatsın istiyor beni eşim vs vs

Selaaamm :)

Ben gitmiştim Zeki beye, dediğin gibi bu arada Mehmet beyle ikisinin beraber muayenehanesi.

Mehmet beyin de yorumları çook iyiydi, ama doktorum Zeki beye yönlendirdiği için ona gitmiştim benn
Hah sendin o ya dusunuyorum birisi demisti demisti🤗 ben de zeki ya da mehmet beye gidicem ikisi de yorumlari cok iyi. 8000 veremicem valla sirf doktorum yonlendirdi diye. Zaten tetenozu da anlamadim ben yapicam sana dedi bi sorucam sebebini ne farki var diye saglik ocagiyla.

Kaynanam torununu istemiyor yani istemediği için pek karışmıyor böyle alışverişe, istememe sebebi de nedeni çok yani baya geniş kapsamlı Bi konu kıskançlık var onun ev işi ben yaptığım için işlerin aksaması var bide biz doğuluyuz çocuğu olmayana kısır derler hemen oda bana kısır diyip duruyordu hakkımda konuşuyordu mutlu oluyordu böyle ailem yuvam olsun istemiyor işte eşimin beni sevmesini bile çekemiyor aldatsın istiyor beni eşim vs vs
Anam sen ne anlatıyosun ya a aaaaa

Valla çok garip insanlar var. Ben de benimkilere garip derdim daha garipleri varmış. Hiç ağlayanı duymamıştım. Ağlama sebebi nedir yani erken olduğunu mu düşünüyor, maddiyatı mı düşünüyor
Kıskançlıktan sinir krizine girmiş ağlamış beddualar neler neler yani istemiyor beni sevmiyor yuvam olsun istemiyor eşim aldatsın istiyor beni felan kötünün kötüsü var gerçekten de

Hah sendin o ya dusunuyorum birisi demisti demisti🤗 ben de zeki ya da mehmet beye gidicem ikisi de yorumlari cok iyi. 8000 veremicem valla sirf doktorum yonlendirdi diye. Zaten tetenozu da anlamadim ben yapicam sana dedi bi sorucam sebebini ne farki var diye saglik ocagiyla.
8000 gerçekten çok fazla, masraflarımızın çok olacağı dönemde hiiç gerek yok bence de :)

Zeki beyle tecrübem olduğu için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki çoook memnun kalırsın. Çoook ama çook tatlış bir doktor :)

Allah allaah, sağlık ocağından takipli olman gerekmiyor mu ki

Şu an çok üzüldüm ne diyeceğimi de bilemedim, en önemlisi eşinle aranızdaki karşılıklı sevgi ve Allah da size bu sevginin bir meyvesi olarak evlat nasip etmiş ne mutlu. Umarım bebek doğmadan kaynanan ölür falan diyesim geldi ya kanım çekildi cidden kusura bakma canım. Beraber mi oturuyorsunuz aynı evde?

Kizlar malum ekonomi kötü size küçük bi tavsiyem var. Detaylı usg yi 16.haftada kendi doktorunuzun rutin kotrolunden sonra alın. Perinatoliji ya da radyolojiye 20-21.hafta gibi giderseniz tekrar rutin kontrol için kendi kadın doğum doktorunuza gitmenize gerek yok. Zaten detaylı incelenecek tekrar para verip bi de rutin kontrole gerek yok. Kendi doktorunuza raporu atarsınız zaten perinatoloji sorun var yok diye bilgi veriyor. Allahin izniyle sorun olmadığını öğrendikten sonra da 23-25. Haftaya tekrar kendi kadın doğum doktorunuza gidersiniz. Benim doktorum böyle önerdi zaten ben hastanede olucam bana gelir yaptırdım detayliyi temiz dersin ileri haftaya tekrar randevu oluştururuz dedi. Benim muayene ucreti 2000 TL olmuş. Biraz ince hesap yapmaya başladım😊 Bu arada detaylı usg ye de temmuz başında zam gelmiş 5000 TL olmus 🤷‍♀️

Beni pek sevmiyor kısaca çocuğum olsun yuvam olsun istemiyor eşim beni sevmesin aldatsın istiyor o yüzden duyunca sinir krizine girmiş ağlamış tabi bunları inkar ediyor suratıma yansıtmıyor eşime de bana da kötü gözükmemek adina 😂😂😂
ay sinirim bozuldu. bencilliğe bak hadi seni sevmiyor oğlunu da mı sevmiyor yaa

Ben yarın kontrolde yeniden prilam yazdırmayı düşünüyorum acaba doktor ne tepki verir :KK43: Geçen sefer tek kutu yazmış diğerini parayla aldım 350 lira bu da 2 hafta dayanmıyor yani :KK43:
bir şey demez doktorun ya elimizde olan bi şey değil sonuçta. ben de birkaç gündür içmiyordum. her gün denize girmek iyi geldi herhalde diye düşünürken bugün tavan yaptı içtim mecbur 😢 doktora da yazdırmamıştım ben de parayla alıcam birkaç tane kaldı.

8000 gerçekten çok fazla, masraflarımızın çok olacağı dönemde hiiç gerek yok bence de :)

Zeki beyle tecrübem olduğu için gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki çoook memnun kalırsın. Çoook ama çook tatlış bir doktor :)

Yok oyleyim ama orda yaptirma ben sana 28. Haftada yapacam dedi.

Sen detayliya girdin mi canim yoksa muayeneye mi gitmistin ?

Bende daha neler var anlatsam şoka girersiniz gerçekten neler neler yaşadım eskidim bu iki yıllık evlilikte 😂
Ay bide altlı üstlü oturuyorsun pofff inşallah bir imkan olurda ondan uzak yere gidersiniz kaynananın ya ölüsü ya uzakta olanı iyi derler zaten Allah sana sabırlar versin canım

Kizlar malum ekonomi kötü size küçük bi tavsiyem var. Detaylı usg yi 16.haftada kendi doktorunuzun rutin kotrolunden sonra alın. Perinatoliji ya da radyolojiye 20-21.hafta gibi giderseniz tekrar rutin kontrol için kendi kadın doğum doktorunuza gitmenize gerek yok. Zaten detaylı incelenecek tekrar para verip bi de rutin kontrole gerek yok. Kendi doktorunuza raporu atarsınız zaten perinatoloji sorun var yok diye bilgi veriyor. Allahin izniyle sorun olmadığını öğrendikten sonra da 23-25. Haftaya tekrar kendi kadın doğum doktorunuza gidersiniz. Benim doktorum böyle önerdi zaten ben hastanede olucam bana gelir yaptırdım detayliyi temiz dersin ileri haftaya tekrar randevu oluştururuz dedi. Benim muayene ucreti 2000 TL olmuş. Biraz ince hesap yapmaya başladım😊 Bu arada detaylı usg ye de temmuz başında zam gelmiş 5000 TL olmus 🤷‍♀️
Valla hem sen hem çilek iyi ki yazdınız ya ben 2 gün arayla falan giderdim yoksa 😅 detaylıya gittikten sonra kendi randevumu doktora da sorup en azından 2-3 hafta sonraya atayım

Şu an çok üzüldüm ne diyeceğimi de bilemedim, en önemlisi eşinle aranızdaki karşılıklı sevgi ve Allah da size bu sevginin bir meyvesi olarak evlat nasip etmiş ne mutlu. Umarım bebek doğmadan kaynanan ölür falan diyesim geldi ya kanım çekildi cidden kusura bakma canım. Beraber mi oturuyorsunuz aynı evde?
İçinde yaşıyınca olayların insan artık normal karşılıyor siz bu kadarına şaşırdıysanız ben daha çok fazlasını çektim gördüm Bi yerden sonra insan artık takmıyor anlatınca garip geliyor insanlara bende AA ne kadar kötü birşeye düşmüşüm diyorum 😂alt üst oturuyoruz

X