Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben de buharda pişirilirde sadece kararsız kaldım ama diğerler dediklerime katılıyorum. Yoğurt için de acelem yok. 1 günde olması kafi.
Normalde yoğurt yapıyorsan hiç gerek yok, ben hiç yapmamıştım direkt bununla başladım porsiyonlu olması da çok işime geldi. Geleneksel usül yapabilsem almazdım 👍🏻 buharlı pişiriciye ben de ek gıdaya başlarken karar vereceğim

Eklentiler

• IMG_7760.png
    IMG_7760.png
    738,9 KB · Görüntüleme: 40
Blw not for me 🙈 kuru seyler icin ok ama soslu seyler icjn sinir krizi loading 😂 cok sevdigim bir uygulama degil becerebilene saygim sonsuz🤗
Karışık gidersin o zaman, çatalla ezip verdikten sonra o da olur bence. Ben de karışık giderim diye düşünüyorum ama ben blender bebeğiyim, 20 yaşına kadar pütürlü çorba bile içemedim. Taneli portakal suyuna 25 yaşından sonra başladım düşün. Tek hassasiyetim bu, blender kullanma ve bulamaç yapmayı doğru bulmuyorum sadece araştırmalar da öyle diyor zaten. Yoksa komple blwde bana da fenalık gelebilir sjfkdkd

İyi Bi sorun yok değerlerim de gebelikte vucüt fazla kan pompalıyor ondan oluyormuş deniyor bende de bazen konuşamayacak kadar oluyor bugün yine kötüleştim aşı çok halsiz yaptı beni bide kalp çarpıntısı olunca rahatsız etti
bende biraz kansızlık da var, o da etkiliyor diye biliyorum.
ama asık neden kanın hızlı pompalanması tabii

Ultra soft var, klasik var, bir de üstteki gibi meme ucuna benzeyen var. Klasik ultra air alacağım ben direkt
Park yatak ne alıyorduk ya 😅 benim aklım anne yanı beşiklere de kaymaya başladı. Daha kibarlar odamıza da uygun. Kanzın modelleri 1200 falan. Ama 6 ay kullanımlı. Sonra gene park yatak almak zorunda kalacaksam şimdiden almakta fayda var tabi. 6 aylıkken yatağını ayıramam.

Prego park yatak alan var mı kızlar?

bu arada bu kan pompalanma meselesi yüzünden bazen kulak bile etkileniyormuş

benim 2 kere birkaç saniyelik tek kulağım duymaz oldu gerçekten, hemen geçti ama sağlam korkmuştum

Park yatak ne alıyorduk ya 😅 benim aklım anne yanı beşiklere de kaymaya başladı. Daha kibarlar odamıza da uygun. Kanzın modelleri 1200 falan. Ama 6 ay kullanımlı. Sonra gene park yatak almak zorunda kalacaksam şimdiden almakta fayda var tabi. 6 aylıkken yatağını ayıramam.

Ben park yatakta eleniyorum bebeğim anne yanı aldım, sevemiyorum hiç.

Bazen yemek konusunda vicdan azabı çekerken aklıma şu geliyor. Hamile olup Gerçekten maddi imkanı ile sağlıklı beselenemeyecek olanlar var. Savaşta olup yiyecek bulamayanlar. Kıtlık yaşayıp zar zor yemek bulan ülkeler var. Ve belki denk gelmişsinizdir hala modern hayatla tanışmamış kabileler var. Ormanın içinde yaşıyorlar ve yedikleri şey buğday ot gibi basit şeyler. Bu insanların da çocukları sağlıklı doğuyor bi kusuru olmuyor. Boyle düşününce gerçekten çok rahatlıyorum. Bizim ülkemizde ise o kadar çok besin var ki bebeğe biri faydalı olmasa biri faydalı oluyordur. Mesela Doktora et balık yiyemedigimj soyledim omega 3 sadece o besinlerde yok canını sıkma dedi. Eminim ki hepimiz bebegimizin iyiliğini düşünüyoruz sağlıklı beslenmesek bile bunu sorgulamak bile bence bizi iyi bir anne yapar😊😍
Benim doktorum da her olumsuz sorumda afrikadaki cocuklardan bahsediyor ben de rahatliyorum.

Instagram kullanmamayi nasil becerdin, ben bir turlu yapamadim 😒
Üniversite 2.sınıfta hocam Instagram kullananların narsistik yapılanması olduğunu düşünüyorum, bi insan başkasının hayatını bu kadar neden takip eder, kendi hayatını neden bu kadar paylaşır, like bekler demişti. Durup düşününce aaa doğru yav demiştim deyiş o deyiş ndkffm 2014 gibiydi sanırım o zamandır kullanmıyorum 🥲 ülkede bedenini seven, göbeğiyle, beyazlayan saçıyla barışık olan, bi yere gidildiğinde eline anında telefon alıp anı kaybedenlerden olmayan 20 insandan biri olduğumu fark edince de iyice kaldı öyle 😅

Geciyordur cunku sordu bana ben kapsamiyor dedigim icin sadece sigorta indirimi yaptilar . Atasehir acibadem , tolga ergindi sanirim doktorun adi.
Teşekkür ederim bende takip ve doğum için oraya geçmeyi düşünüyorum önerebileceğiniz bir doktor var mı acaba ? Parvana hanım var sanırım normal doğum destekçisi gibi gördüm aklımda o var ama diğer doktorlardan öneriniz varsa bakabilirim 🙏

Ben çok şükür sıkıntısız geçiriyorum ama benim gözümü lohusalık korkutuyor nasıl birine dönüşcem hiç bilmiyorum bazıları çıldırıyor bazıları çok duygusal oluyor bazıları rahat atlatıyor umarım sonuncusu olur bizim amin🤲🏻
Ya ben böyle deyince bana diyorlar ki seni sonra görücez 😂 Ama bence gebeliğin her evresi ve çocuklu evre ilk aylardan kolaydır ya 😅 İlk aylar bir yandan bulantı kusma, kimisinde yiyememekten kimisinden sıvı alamamaktan kaynaklı baygınlık hissi, gücümüz kuvvetimiz zaten çekilmiş üzerimizden.. ben inan 3 ay boyunca %10 şarjla pil tasarruf modunda yaşıyormuş gibi hissediyordum kendimi. Tüm bunlar çekilince işler daha kolay olurmuş gibime geliyor, inşallah, çok amin 🙏🥰😅

Benim görümcem Unibaby markalı park yatağı almıştı 3 yaşına kadar kullandı. Daha güvenli olduğunu düşünüyorum ben de. Ayrıca çok sağlam ve kaliteli olduğunu da söyledi. Altında sallama kısmı var ve yatağı kademeliymiş. Kısmetse bana verecek ben kullanacağım. Şuan Gulz markası adında üretiliyor. Tek olumsuz yani kenarı aşağıya düşmüyor ama o da çok sıkıntı değil. Katlayıp kayınvalideme falan getiriyorlardı.

Gulz Lindo Oyun Parkı Bebek BeÅik 70x120 Cm + Pamuk Yatak Dark Fiyatı, Yorumları - Trendyol

X