Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ya sizce kıyafetler nasıl? Fiyat performans olarak ? Ben bikaç hafta önce 4-5 parça almıştım. Acaba tekrar alınır mı ki?
Ben geçen hafta inanılmaz ucuza hastane çıkışları ve tulumlar aldım, o fiyata göre beklentimin çok üstünde geldi hepsi. Ama bugün e-bebekteydim aynı hastane çıkışları 500 liraya yakındı, tulumlar da 300 civarıydı. Bu fiyata H&M’yi tercih ederim ben, kumaş kalitesi vs olarak yarışamazlar bile. Ama dediğim gibi 100-150 bandındaysa tulumları gayet iyi. Atayım sana da aldığım fiyatları bu fiyatlara görürsem birkaç şey daha alırım ben de

Eklentiler

• IMG_4069.png
    IMG_4069.png
    128,5 KB · Görüntüleme: 88
Bu arada banyo yaptırdıktan sonra kalın polar tulumlar iyi oluyormuş, 2-4 ay aldım ben bu ikiliden. Fiyatı müko haberiniz olsun almak isteyen varsa, h&m

Eklentiler

• IMG_4070.png
    IMG_4070.png
    237,6 KB · Görüntüleme: 75
Eşini refekatçi almıyorlarmış. Çünkü burdaki şehir hastanesinde tek kişilik oda yok. İki kişilikmiş odalar. Yanında kalan hasta eşinin ref kalmasını kabul ederse. Genelde de kapalı olabiliyor hastalar o yüzden kabul etmiyorlarmış. Kabul eden nasir cıkıyormus
Burdakinde var inşallah ayarlarız birde güvenlik müdürü eşimin uzaktan akrabasıymış bir akraba söyledi bizede onada sorcaz😄olmazsa annem kalcak inşallah

Bu arada banyo yaptırdıktan sonra kalın polar tulumlar iyi oluyormuş, 2-4 ay aldım ben bu ikiliden. Fiyatı müko haberiniz olsun almak isteyen varsa, h&m
Evet bunu bende almayı düşünüyordum. 1 parça için sipariş geçmek istemedim. Elimdekilere bakıp kac beden ne almam gerekiyor diye cıkartırsam en azından birşeyler almaya devam edeceğim. Bazılarının bedenlerini yanlıs girmişim 😁 onları düzelttim. Mesela kıyafette 3 ay yazıyor ben onu 3-6 ay kategorisine koymusum megersem o 0-3 ay ürünü 🤭 püüü sözde liste yapıyorummm onu da yanlıs yapıyorum tü bana😂😂😂
Ama hm ingiltereye baktım 1 sterline bile ürünler var aklın durur 2,3 neler neler... sterlinde 42,05 filandı. Düşün yani 😁 1 sterlinlik ürünü 😂😂😂 burda bizi iyi kazıklıyorlar valla global bi markanın fiyatlarında bile fark var indirim oranlarında vs. İlginç yani.

Bende hm fiyatlarını önceden biliyordum. ona rahmen civilden filan aldım neden bilmiyorum kız oldugunu öğrenince ilk heyecanla birşeyler alalım dedim yeni heyecanlı anne baba😂 denildiği gibi tulum 400-500 filan. Magazadan almak mantıklı olmuyor ama işte heyecan bazen 🥲

Eklentiler

• 5E80C3D8-54A9-479B-A7F7-3FED4CB953ED.png
    5E80C3D8-54A9-479B-A7F7-3FED4CB953ED.png
    292,7 KB · Görüntüleme: 64
  • 94895F57-4930-4603-9CD4-9A29EDA782BF.png
    94895F57-4930-4603-9CD4-9A29EDA782BF.png
    345,1 KB · Görüntüleme: 44
  • 208FB0C2-AD16-42AD-A36A-1FD71F485E6D.png
    208FB0C2-AD16-42AD-A36A-1FD71F485E6D.png
    256,7 KB · Görüntüleme: 44
  • 15591B66-4BBC-4C7B-9586-A29D641D2A0D.png
    15591B66-4BBC-4C7B-9586-A29D641D2A0D.png
    416,3 KB · Görüntüleme: 40
  • BA8E53A4-B70D-4C0E-940D-B5A57E2ECE63.png
    BA8E53A4-B70D-4C0E-940D-B5A57E2ECE63.png
    262 KB · Görüntüleme: 37
  • 2053E2F0-B621-4C4A-9B17-AF0619E5FFF1.png
    2053E2F0-B621-4C4A-9B17-AF0619E5FFF1.png
    321,5 KB · Görüntüleme: 31
  • 827D5AB6-12D9-4380-8111-DF4D3C6F699D.png
    827D5AB6-12D9-4380-8111-DF4D3C6F699D.png
    246,3 KB · Görüntüleme: 58
Ben geçen hafta inanılmaz ucuza hastane çıkışları ve tulumlar aldım, o fiyata göre beklentimin çok üstünde geldi hepsi. Ama bugün e-bebekteydim aynı hastane çıkışları 500 liraya yakındı, tulumlar da 300 civarıydı. Bu fiyata H&M’yi tercih ederim ben, kumaş kalitesi vs olarak yarışamazlar bile. Ama dediğim gibi 100-150 bandındaysa tulumları gayet iyi. Atayım sana da aldığım fiyatları bu fiyatlara görürsem birkaç şey daha alırım ben de
Kıfayette özellikle aldıkların begendiklerin bana cok yakın geliyor hosuma gidiyor. Cokta güzelmiş hepsi, Güle güle kullansın miniş😍

Sevdiğim biri de hemfikiriz, ayıptır annesine de yani yav. Benim annemin yanına gidecekti kadın şimdi, gidememiş çünkü küçük çocuk pişik olmuş krem sürecekmiş. Olaya bak 🤷🏿‍♀️🤦🏿‍♀️
Kocasina ogretseyms anasi o yapsaymis. Ilk zamanlari anlarim alisana kadar da sonra alisin canim ne sacma seyler. Iyi cocugu yaparken annesinden yardim istemedi 😂😂

Evet bunu bende almayı düşünüyordum. 1 parça için sipariş geçmek istemedim. Elimdekilere bakıp kac beden ne almam gerekiyor diye cıkartırsam en azından birşeyler almaya devam edeceğim. Bazılarının bedenlerini yanlıs girmişim 😁 onları düzelttim. Mesela kıyafette 3 ay yazıyor ben onu 3-6 ay kategorisine koymusum megersem o 0-3 ay ürünü 🤭 püüü sözde liste yapıyorummm onu da yanlıs yapıyorum tü bana😂😂😂
Ama hm ingiltereye baktım 1 sterline bile ürünler var aklın durur 2,3 neler neler... sterlinde 42,05 filandı. Düşün yani 😁 1 sterlinlik ürünü 😂😂😂 burda bizi iyi kazıklıyorlar valla global bi markanın fiyatlarında bile fark var indirim oranlarında vs. İlginç yani.

Bende hm fiyatlarını önceden biliyordum. ona rahmen civilden filan aldım neden bilmiyorum kız oldugunu öğrenince ilk heyecanla birşeyler alalım dedim yeni heyecanlı anne baba😂 denildiği gibi tulum 400-500 filan. Magazadan almak mantıklı olmuyor ama işte heyecan bazen 🥲
Yirtdisindakiler gorunce cok uzuluyorum . Ama gidemiyoorum daha cok izuluyorum😂😂 gitsem neler alirim . Ingilizce cocuk kitaplari falan cok guzel ya :KK43: uzuyor bu durum.

Ben de bunu cok begendim ama kac aylik alsam bilemedim. 2-4 mantikli geliyor . 4-6 buyuk olur . Subat martta giydirsem muko.

Eklentiler

• IMG_7761.png
    IMG_7761.png
    292,7 KB · Görüntüleme: 58
Ya ne güzel kıyafet paylaşıyorsunuz ama pembiş kıyafetler bakıyorken şu farklı farklı cinsiyet tahminleri benim de başıma geldi . 13+2 de prof. Prriantolog bebeğin cinsiyetine kız demişti detaylıca bi muayene ultrason yapmıştı . Şimdi 17+4 olduk özele gittim ve bebişime doktor erkek dedi. 2 kere baktı 15 dk ara ile ayağı var tam doğru pozisyon değil ama erkek görüyorum dedi. Ben ara renkler ile devam edeceğim galiba. Sizde cinsiyet yanlış tahmin edilen oldu mu çok değişik bir duygu imiş eşim kız istiyordu az bi buruk oldu ama tabi erkek olursa onu da severiz o ayrı da.

Bende premature almadım. Kötüyü çağırmak istemiyorum. Eşimle kıyafet bakarken o bölümü ona gösterdim bak dedim normalde 1-2 set alıyorlar her ihtimale karşı ama biz almıyoruz. Bebiş minik olursa bu bölümden bu setlerden alırsın dedim🫣 Biberon emzik filanda almadım 😁 emzik almadım ama emzik askım var, aldığım ürünlerin yanında hediye gelmişti. ama sanırım kaşık türlerinden alacağım. Bi eğitime katıldım. Onlarda biberon emzik almanıza gerek yok meme reddine sebeb olabiliyor dedi. Yenidoğan zamanı için kaşıkları önerdiler. Yarında gebe okulum başlıyor defterim ve kalemimle gideceğim 🥲
Aaa gebe okulu mu 😊 nerede ben de böyle şeylere meraklıyım ama vakit yok çalıştığım için bizi de aydınlat lütfen 🙏🏼🥰 cilekkokusu90 cilekkokusu90

Ya ne güzel kıyafet paylaşıyorsunuz ama pembiş kıyafetler bakıyorken şu farklı farklı cinsiyet tahminleri benim de başıma geldi . 13+2 de prof. Prriantolog bebeğin cinsiyetine kız demişti detaylıca bi muayene ultrason yapmıştı . Şimdi 17+4 olduk özele gittim ve bebişime doktor erkek dedi. 2 kere baktı 15 dk ara ile ayağı var tam doğru pozisyon değil ama erkek görüyorum dedi. Ben ara renkler ile devam edeceğim galiba. Sizde cinsiyet yanlış tahmin edilen oldu mu çok değişik bir duygu imiş eşim kız istiyordu az bi buruk oldu ama tabi erkek olursa onu da severiz o ayrı da.
Detayli da kiz cikip normalinde erkek mi cikti ama cok da emin degilmis.ya aslinda pozisyona bagli artik gorebilmesi lazim cinsiyet uzuvlari olustu cunku. Baska doktora giderdim bi ben ya. 🤗

Park yatak ne alıyorduk ya 😅 benim aklım anne yanı beşiklere de kaymaya başladı. Daha kibarlar odamıza da uygun. Kanzın modelleri 1200 falan. Ama 6 ay kullanımlı. Sonra gene park yatak almak zorunda kalacaksam şimdiden almakta fayda var tabi. 6 aylıkken yatağını ayıramam.

Prego park yatak alan var mı kızlar?
Ben park yataktan vazgeçtim şu ahşap anne yanı beşikler artık dikkatimi çekiyor onlarında kademesi var boya göre ayarlanııyor zaten ben seyahat eden biri değilim park yatak niye alayım ki dedim belli bir yaşa kadar odamda durucak zaten sonrasında ona ayrı yatak alacam

Ben park yataktan vazgeçtim şu ahşap anne yanı beşikler artık dikkatimi çekiyor onlarında kademesi var boya göre ayarlanııyor zaten ben seyahat eden biri değilim park yatak niye alayım ki dedim belli bir yaşa kadar odamda durucak zaten sonrasında ona ayrı yatak alacam
Ben hala kararsizim , o ahsaplari sevmiyorum kuzenim ben de var dedi ama 2 ay ancak yatar dedi 2 ay dedigin pit diye gecer bi de sonra yatak mi aricam . Arkadasimda vardi anne yani o da arkadasina vermis . Simdilik kafam karisik . Park yataklar cok cirkin geliyo🙈 ama sanirim yine onu alicam . Oda tam anlamiyla yapmasam da sifonyer ve dolap almak istiyorum . Ardiye gibi durmasin odasi sonra mantessoro yatak tarzi istiyorum. Kafamda deli deli sorular😂

Ben hala kararsizim , o ahsaplari sevmiyorum kuzenim ben de var dedi ama 2 ay ancak yatar dedi 2 ay dedigin pit diye gecer bi de sonra yatak mi aricam . Arkadasimda vardi anne yani o da arkadasina vermis . Simdilik kafam karisik . Park yataklar cok cirkin geliyo🙈 ama sanirim yine onu alicam . Oda tam anlamiyla yapmasam da sifonyer ve dolap almak istiyorum . Ardiye gibi durmasin odasi sonra mantessoro yatak tarzi istiyorum. Kafamda deli deli sorular😂
Benim dediğim daha önce outoffit outoffit de atmıştı 60&120 boyutlarındaki anne yanı beşik e bebekte de gördüm ben onu bana çok mantıklı geldi 3 ayarı var bebek büyükdükçe derinleştirebiliyorsun mis gibi nevresimlerde çok güzel yakışır o tarz beşiklere hatta dur örnek atayım Baby AhÅap Mdf Anne Yanı BeÅik, 60x120 4 Kademeli Lake Cilalı Sallanır Bebek BeÅiÄi Tekerlekli BeÅik Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Ya pazar günleri yayınlanan bi bebek programı vardı, annem sadece pazar evde olurdu o programı açıp kahvaltı ederken ağlıyordum kardeş diye. Yazık afjdkdksksk
yaklaşık 5 sene çok sistemli bir duygu sömürüsü sonunda kardeş yaptırdım annemle babama:) ben abla olarak doğmuştum yeminle😊 düşünemiyorumdum bile tek çocuk kalmayı.

annelik konusunda hayat biraz geçe bıraktı beni ama belki 2. çocuğumu da yapabilirim ve oğlum kardeşsiz kalmaz🥹🥹

yaklaşık 5 sene çok sistemli bir duygu sömürüsü sonunda kardeş yaptırdım annemle babama:) ben abla olarak doğmuştum yeminle😊 düşünemiyorumdum bile tek çocuk kalmayı.

annelik konusunda hayat biraz geçe bıraktı beni ama belki 2. çocuğumu da yapabilirim ve oğlum kardeşsiz kalmaz🥹🥹
Umarım istediğiniz gibi olur 🥰

X