Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ay aldim ordan ben bir suru tulum yine siparis veresim var tutuyorum kendimi gercekten yari fiyati . 11 tulumu 3000 e aldim sok gecirdim hemde gumrukle beraber. Mayolari falan muazzam ama tutuyorum kendimi yaza dogru bakicam cocugun boyutlari bi belli olsun asagidakiler favorimde zor tutuyorym kendimi almamak icin. Isi birakmayi bi kere daha gozden gecirmem lazim

Eklentiler

• IMG_7754.png
    393,9 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_7753.png
    383,8 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_7752.png
    179,3 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_7755.png
    569,5 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Yok canim ben degilim keske hissetsem ama benim karnim bil gaz karni gibi. Dalga geciyolar benimle belki 17 artilardayim belki 20-23 lerde csonra cikar. Adiri zayifim da ama hissetmek icin sanirim erken bana keske

Yok annem yok henuz bunlara girme dur . Zara kisinda indirim yapacak. Ozaman sonraki kis icin alisveris yapmak daha mantikli. Daha bu kis gelmeden bi dahaki kis icin abartmayalim

Benimki atak yaptı ya depar atıyor içerde dışardan net bir şekilde gözüküyor eşimde gördü hatta kameraya da çektiydim arkadaşım diyor benim oğlumda böyleydi doğunca sen gördün dur durak bilmedi diyor benimki sabahları genelde daha çok hareketli oluyor yada ben çok hareket ettikten sonra oturunca öyle oluyor

Fotoğraftaki anne yanı park yatağı aldım. Üst kademe 9 kg a kadar alt kademe 15-18 kg a kadar taşıyor dedi satıcı.
kuuzm bunu hangi mağazadan aldın acaba . cumartesi bende alışveriş için çıkacağım kayınpeder kartıyla e bebekte falan yok bu markalar göremedim ben

ben de aynı durumdayım bıçakla ucuna çizik atıyormuş gibi sızlıyor. Ama bebeği hissedene kadar bu hoşuma gidiyor onun orda olduğunu anlamamı sağladığı için başından beri o sızı mutlu ediyor beni
Bende 17+3teyim. Benimde oluyor bazen uçları acıyor durup dururken normaldir diye düşünüyorum

Size sonra mail gelecek gümrükten onaylıyor musunuz aldıklarınızı diye bir hafta içinde kontrol edin aracı şirket zaten atacaktır mail. Ona göre İngiltere’den çıkışını yapıyorlar ikinci maille de Türkiye gümrüğü girişi yapıyor. Benim görmeyip iptal olan siparişim çok oldu ondan hatırlatayım dedim. sistem değişmediyse tabi en son 6 ay önce falan aldım gerçi

Ürünün fiyatına göre belirli bir yüzdelikte mi gümrük ekleniyor? Yoksa ne alırsan al sabit bir gümrük ücreti mi? Ürünleri tr ingiltere fiyat karşılatırması yapmışmıydınız aldıgınızda.

Kızlar mesela burada kışlık bebek icin sayılar filan veriyor ve kullanımdaki deneyimlerine görede yorumlamış. Orangegreysky Mesela kışın uzun kol dışındada kısakol al diyen bu videoymuş. Ama baska videolardada denk gelmiştim askılı bile alın cok kolay oluyor giydirmesi diyordu. edahandro Yarısını izleyip bitirememiştim uyuyakalmıstım dün devam edeyim dedim yine uyuyakalmışım.
Birde hangi videoda denk geldim hatırlamıyorum ama hm in boyun kısımlarından dolayı giydirmesi cok zor olan ürünlerinden bahsetmişti.zarf yaka değilde boynunda bir çıtçıt olan tarzlardan uzak durun diyordu. Hic boyle deneyimleri olan var mı aramızda?

Son düzenleme:
Bunu ben de görmüştüm de benim de uykulu bi anıma denk gelmişti izleyeyim bugün.

Ben alttan çıtçıtlılar en kolayı diye biliyorum, boyundan olanlar zor çıkıyot demişlerdi

Hm de de Zara’da da çok pahalı hemde içine giyecek. Toptan satış yapan Bebecilerden toptan almayı düşünüyorum hem kaliteli hem çok ucuz

Biliyorum canim aldim ben bana mail gelmedi . Ben ingilteredeki musteri temsilciyle konustum beni next turkiyeye bagladi . Sonra mail geldi oyuzden takipte olmak lazim herzaman gelmiyo.

Yok degisiyo, yuzde 18 avrupdakiler ve Bi kerede max 150 euroluk yapabiliyorsun ustunden 1 ay gecmek zorunda. Yoksa gumruge takiliyor.

Hm de de Zara’da da çok pahalı hemde içine giyecek. Toptan satış yapan Bebecilerden toptan almayı düşünüyorum hem kaliteli hem çok ucuz
Tanesi 120 liraya falan denk geliyor, ben hep uzun kollu alıyorum kışın ev sıcak oluyor yeni uyandığında vs yelek giydiririm sadece badi yeter diye düşünüyorum. Direkt tenine giydiği için kumaşına dikkat ediyorum.

Ben hm'i de zarayı da ekstra pahalı sanıyodum baya iyiymiş bebek kıyafetlerinin fiyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…