Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
19+3 mü kız ben daha 18+3 sen nasıl bir hafta önde oldun tetenoz için 20. Hafta demişlerdi bana da bakalım arayacaklarmı merak ediyorım 21. Haftamda benim detaylı olmazsa detaylıdan sonra yaptırırım aşıyı

Evet az önceki yorumunu okudum. Ordan alabilirim. Ebebekteki 6 al 5 ödeler de dikkatimi çekiyor gerçi. Zaten kaç gün giyecek diye de düşünüyorum valla. Bi orda bi burdan alabilirim mix
E-bebek’in zıbınları bayağı kaliteli, ordan alabilirsin evet. Eksik body kalırsa bakacağım ben de ama ben hep takım aldığım için H&M çok işimi gördü. Düz beyazların hepsi ordan alınabilir

Oy çok tatlışlar. Kışın uzun kollu penye tulumun içine kısa kollu body mı giydiricez kuzum? Sen tecrübeliyim bilirsin
bende 2 hamilelik ama elde var sıfır bu 3.gebeliğim riskli ama sağlıklı ilerliyoruz şükür. Kışın kısa kollu ya da askılı body giydiren anneler var cok rahat oluyor özellikle ilk aylarda kol gecirme zor filan bulanlar var. Askılı bodyleri mesela asırı pratik buluyorlar üzerinede giydiriyorlar işte. Bende videolardan denk geldim. Tecrübelerden yararlanmaya calısıyorum. Ayrıca onları bu bebiş için almadım önceki hamileliğimden kaldı. Biri yaz bebişi olacaktı temmuzda aslan. Biri de kış benişi olacaktı kova. O zaman almıştım. Ama kullanılıyormus o yüzden onları vermedim çünkü cok şirinler şimdi benzerlerini alayım diyorum hic bulamadım öyle şeyler. Bak eklimmm bikaç tane eskilerden. En soldakinin fiyatı yazıyor 1. Hamileliğimde almıştım 3 yıl önce 15 tl

Eklentiler

• 748A03E3-0CF2-4C88-8846-A386D3F1FD11.jpeg
    113,5 KB · Görüntüleme: 44
Ben senin bebişlerin var sanıyordum kuzum kusura bakma ❤ Allah bu sefer sağlıkla kavuşmayı nasip eylesin inşallah kuzum ağzının tadıyla giydir inşallah bu aldıklarını bebişine fiyatlar çok fark ediyor ya. 4 sene önce arkadaşıma zıbınları 9.99dan alıyorduk. Şimdi 50-60 arası dümdüz beyaz olanlar.

Kızlar son sayfaları okudum. Çoook tatlısınız enerjinize, hevesinizi sağlık ilk hamilelik gerçekten bir başka oluyor saglikla kucaklarimiza alalım inşallah bebislerimizi

Bir de size bir haberim var. İlk 2 yıl neredeyse hem mevsim geçişine göre hem bebisin büyüme hızına göre max 3 ayda bir gardırop tamamen yenileyeceksiniz. 1 yaş astronot montu 3 aylıkken giyen de var 15 aylıkken giyen de var. O yüzden esnek beden seçimi yapmanızı tavsiye ederim. Hm bu konuda çok iyi 2-4 yaş gibi aralıkları var mesela gerçekten 2 yıl giyiyor onu. Ya da 3 ay demiş hiç kasmamis Bir de naçizane kişisel tavsiyem o kadar keyifli ki bu bebek alışveriş işleri beğendiğim her şeyi almaktan yanaydim ben ise yarar mı çok mu oldu diye dusunmeksizin hiç de pişman olmadım yine yapacağım tatil ve detaylidan sonra gümbür gümbür girisecegim

Kızlar selam ben de bir çocuktan sonra tecrübeli olarak yenidoğana çok yüklenmeyin diyorum. 3 ay 3-6 da alın doğumdan sonra ihtiyaça göre hemen sipariş verilir. Kızım 4 kilo doğdu hastane çıkışı tayt gibi oldu aldığım Yenidoğanlar elimde kaldı. Arkadaşımın bebeği ise küçük doğdu o da 3-6 çok almıştı yenidoğan aldılar sonra birden kilo alımı hızlanınca 3-6 çok giyemedi. O yüzden hepsinden az az alıp duruma göre ilave etmekte fayda var bence. Zara’dan aldıklarınıza bayıldım akıl çelmek alışverişe teşvik gibi olmasın İngiltere’nin NeXT diye bir markası var. Aşırı kaliteli oluyor Türkiye’ye de vergi ödeyip sipariş verilebiliyor sitesinden. Fiyatları da uçuk değil. Kızıma ayakkabıya kadar ordan veriyorum sipariş. Okul sulukları çantaları smiggle mesela vs Türkiye’de aynı markanın yarı fiyatına satılıyor. Ve çok güzel şeyler var tavsiye ederim.

Yaa rakamı karistirmisim yazarken hemen altında 18+3 diye düzelttim ama gormemissinidir araya alışveriş mesajları girmiş Valla okudum aradım taradım bende 1-2 hafta daha beklemeye karar verdim. Şimdi vurunursam 2. Doz gorumcemin düğününe denk gelecek eşim de onu düşünerek 1 hafta sonra olsun dedi. Bi de sende hareket hissediyordun demi veya LeyLA84db da olabilir L Lila2455 ikinizi karıştırıyorum bazen. Bi de önceleri acaba hareket mi dediğim şeylerin hiçbiri hareket değilmiş gerçek hareketi hissedince anlayabildim. Gun içinde hissetmen nasıl mesela ben aksamlari hissediyorum çoğunlukta ama düzenli değil hala bi var bi yok. Zannediyordum ki hissettiğim günden sonra bebek hep kendini belli edecek Elimi yatarken karnımda tutmaktan bi hal oldum. Elimin altında kipirdamazsa da daha bebek kipirdiyor diye de fark edemiyorum

Şişerse alkol sür kolonya yanii pamuğa bas kolonyayı koy şişen yere, banyo 1 gün yapmasan yetiyor aslında ama yinede riske atma şişerse falan acımasınçok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…