Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ay bende Kasım annelerindenim ama en çok burayı okuyorum en azından sorularıma cevap veriyorsunuz🥲 ve muhabbetlerinizi okumak bana iyi geliyor açıkçası ve okurken genelde hep bir tebessümle okuyorum yazdıklarınızı. Neşemiz daim olsun kızlar zaten başlı başına hamilelik birazcık yorucu bir sürecmiş önemli olan birbirimize destek olabilmek ve bardağın dolu tarafını görmek😉 seviyorum sizleri♥️🌸

Sonunda sağlık ocağı beni dün hatırladı ve çağırdılar tahlile aşıya😁 sormayı unuttum onlara aşı sonrası kaçıncı gün banyo yaptınız 3diye biliyorum yine korkuyorum üçüncü gün eden var mı bide kok şişerse kolonya sürsem olur mu sanki o işe yarıyordu

Fotoğraftaki anne yanı park yatağı aldım. Üst kademe 9 kg a kadar alt kademe 15-18 kg a kadar taşıyor dedi satıcı.

Eklentiler

• 20240707_142422.jpg
    20240707_142422.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 60
Sonunda sağlık ocağı beni dün hatırladı ve çağırdılar tahlile aşıya😁 sormayı unuttum onlara aşı sonrası kaçıncı gün banyo yaptınız 3diye biliyorum yine korkuyorum üçüncü gün eden var mı
Ben ertesi gün duş almıştım zaten bu sıcakta 3 gün dayanılmaz 🥴

Şişme kaşıntı ağrı olmadı mı
Sişme kaşıntı olmadı. Ama kolum bir tık ağrıdı birde ben salak gibi üstüne yattım geceleri o yüzden de oldu ama öyle fazla bir ağrı değildi kolumu arkaya doğru zorlarsam o şekilde hisettim ağrıyı yoksa durup dururken ağrı yoktu.

Ay bende Kasım annelerindenim ama en çok burayı okuyorum en azından sorularıma cevap veriyorsunuz🥲 ve muhabbetlerinizi okumak bana iyi geliyor açıkçası ve okurken genelde hep bir tebessümle okuyorum yazdıklarınızı. Neşemiz daim olsun kızlar zaten başlı başına hamilelik birazcık yorucu bir sürecmiş önemli olan birbirimize destek olabilmek ve bardağın dolu tarafını görmek😉 seviyorum sizleri♥️🌸
Ekime de yazıyomuşsun, itiraf et en tatlış analar hangi grupta... 😛🧡

Çanta olarak bu seti aldım. İş görür. Fonksiyonel.

Biberon olarak da her aya uygun var içinde diye set olarak aldım.

Ekime de yazıyomuşsun, itiraf et en tatlış analar hangi grupta... 😛🧡
Benim zaten muhtemelen doğumum ekimde olucak erken doğum riskim varda. O yüzden bu üç grubu takip ediyorum takipli olduğum doktor olmadığı için sizin konuştuklarınızı muayene olduğum o anki doktoruma soruyorum. Tabiki en tatlı sizlersiniz☺️🤭

Çanta olarak bu seti aldım. İş görür. Fonksiyonel.

Biberon olarak da her aya uygun var içinde diye set olarak aldım.
Çanta çok tatlışmış favoriledim 🫶🏿 biberon almazsa falan diye ben set almıcam sanırım ya

Benim zaten muhtemelen doğumum ekimde olucak erken doğum riskim varda. O yüzden bu üç grubu takip ediyorum takipli olduğum doktor olmadığı için sizin konuştuklarınızı muayene olduğum o anki doktoruma soruyorum. Tabiki en tatlı sizlersiniz☺️🤭
İnşallah tüm anne adayları olarak güzel kolay misler gibi atlatırız doğumu da, başta sen 🫶🏿

Kızlar şöyle üstten bi liste hazırladım. Emzik, emzik askısı, emzik kutusu koymadım. Bir de kıyafet bölümünü yapayım mı diye düşünüyorum ama o da herkesin hevesine göre değişiyor bilemedim. İsterseniz temel ihtiyaç kıyafet şeysi de yaparım diğer sayfaya

Eklentiler

• IMG_4041.jpeg
    IMG_4041.jpeg
    210,2 KB · Görüntüleme: 62
Hiçbişi kdkff bi ara doktorlara sövüyorlardı, sinirlendim o arayı hiç okumadım baya beddualar falan, ayıptır. Araba konusu açılıyor ben aldım diyor birileri bitiyor konu biz alasıya 3 hafta konuştuk
Tövbe estafurullah, o negatif enerji işte sonra dönüp dolaşıp insanı buluveriyor. Korkarım ben bedduadan... Araba konusu bizim haftalarca sürdü yaaa 😅 modeller havalarda uçuştu. Ben şimdi gardırop derdine düştüm. Tepehome'a bakıcam en kısa zamanda. Bebek odası gibi değilde baya büyük gardırop istiyorum. Evimde depolama alanına ihtiyacım var.

Kızlar şöyle üstten bi liste hazırladım. Emzik, emzik askısı, emzik kutusu koymadım. Bir de kıyafet bölümünü yapayım mı diye düşünüyorum ama o da herkesin hevesine göre değişiyor bilemedim. İsterseniz temel ihtiyaç kıyafet şeysi de yaparım diğer sayfaya
Mis olmuş 🫶🏿 kıyafet bence sayısal olarak veririm dersen çok işimize yarar ya. Ben hala zıbın kaç tane body kaç tane (üzgünüm ama farkını hala bilmiyorum) alsak bilemiyorum

Tövbe estafurullah, o negatif enerji işte sonra dönüp dolaşıp insanı buluveriyor. Korkarım ben bedduadan... Araba konusu bizim haftalarca sürdü yaaa 😅 modeller havalarda uçuştu. Ben şimdi gardırop derdine düştüm. Tepehome'a bakıcam en kısa zamanda. Bebek odası gibi değilde baya büyük gardırop istiyorum. Evimde depolama alanına ihtiyacım var.
Ben arabayı arada evde açıp sürüp kapatıyorum ndgkkf çogzel keşke kendim otursam içine

Sonunda sağlık ocağı beni dün hatırladı ve çağırdılar tahlile aşıya😁 sormayı unuttum onlara aşı sonrası kaçıncı gün banyo yaptınız 3diye biliyorum yine korkuyorum üçüncü gün eden var mı bide kok şişerse kolonya sürsem olur mu sanki o işe yarıyordu
Ne aşısı oldun kuzum? Benim hemşire, hiç tahlil mahlil yapmadı. Hatta yaptırınca bana msj at demişti 😅 çok ilgisizler ya

X