Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Oyy kızlar 4 gün giremedim buraya iki gündür de yazdıklarınızı okuduğum için hiçbir konuya müdahil olamadım😂 çok sevdiğim bir arkadaşım bileti çok eskiydi şehir dışından misafirliğe geldi ama o kadar gergindim ki hiç güzel ağırlamadım yani sonra da yine bir arkadaşım yatılı misafir olarak geldi ama ellerine sağlık evimi misler gibi yaptı 🤰🏼🩵 ve bu akşam da kayınvalidem yatıya gelicekmiş yatılı misafir furyam ne zaman biticek acaba😂🫠

Ahahahahahaha ama güzel şeyler aldırırım bak haberin olsun çiçeğim 😂😂 grisi aşşşırı güzel bence de, bebek araban da griyse çok güzel olur. Benim bebek arabası beach blue renk belki görmüşsündür, siyahın içi mavi diye ondan aldım ben de. Gri sırıtır diye düşündüm ama cidden favori rengim o
Aaa evet biliyorum bencede cok mantkli mavisi cunku cok cig geldi canta rengi olarak. Siyah zaten herseyle kullanilir.

Zaten bi Ekim Kasım analarına bak daha alışveriş yok ortada. Alanlar da gizli gizli almış kimse konuşmamış 😅
Sjfkshdksjsk ocak annelerinde de alışverişe başlayan var mı diye sormuşlar, sessizce ayrıldım gruptan. Ben normalde alışveriş hiiiç sevmem bu arada ama çeyiz vs işlerinde çok heves ediyorum 🥹 bir de hamile değilken bile araştırıyordum o yüzden bazı şeyleri almak kolay oldu benim için

Şeye baktım bende bizim konuşma sayımız 14K kasım annelerin 15K ydı sürekli eşya konuşmaktan konumuz bitmiyor ki 😅
Ben bazen girip bakıyorum çok tuhaf şeyler görüyorum, çok hızlı koştum bebeğe bir şey olmuş mudur, şiddetli hapşurdum bebek iyi midir vs gibi ahfkskdls bir de allah korusun hep olumsuz şeyler konuşuluyor Ocak grubunda mesela. Etkilenmem dese de etkileniyor insan. Bu grup çok tatlış 🥰

Ben bazen girip bakıyorum çok tuhaf şeyler görüyorum, çok hızlı koştum bebeğe bir şey olmuş mudur, şiddetli hapşurdum bebek iyi midir vs gibi ahfkskdls bir de allah korusun hep olumsuz şeyler konuşuluyor Ocak grubunda mesela. Etkilenmem dese de etkileniyor insan. Bu grup çok tatlış 🥰
Bende bazen açıp bakıyorım dediğin gibi olumsuz haberler hep bizim burda da olumsuz olan oldu ama üstüne çok konuşulmadı konuşan kişi de bir kere yazıp bir daha yazmadı mesela büyük ihitmalle bizi düşündüğü için illaki fikir alınır ama ne bileyim işte biz hemen konuyu dualarla uğurluyoruz

Şeye baktım bende bizim konuşma sayımız 14K kasım annelerin 15K ydı sürekli eşya konuşmaktan konumuz bitmiyor ki 😅
Ben de bakıyorum ona arada fkkgg buranın en çok konuşanı da benim 🥲

Ya evet bizde de konuşuluyor illaki ama o taraflar çok kötü şeyleri konuşuyor hep. Biri çıkmıştı gruptan ben Aralık annelerine de bakıyorum onlar hiç böyle negatif konuşmuyor diye. Biz hep pollyanna jskg

Mesela
Ben alt açma örtüsü aldım tek kullanımlıklardan bunlar bana pratik gelmediydi

Bende bazen açıp bakıyorım dediğin gibi olumsuz haberler hep bizim burda da olumsuz olan oldu ama üstüne çok konuşulmadı konuşan kişi de bir kere yazıp bir daha yazmadı mesela büyük ihitmalle bizi düşündüğü için illaki fikir alınır ama ne bileyim işte biz hemen konuyu dualarla uğurluyoruz
Olumsuzluklar da olur elbette, ben de tüp bebek annesiyim hala çok evhamlıyım ama dile getirip ne kendimi ne de diğer anneler aşağı çekmek istemiyorum. Dediğin gibi dualarla uğurlamak lazım

Hayırlı olsun canım kaçıncı haftada kesinleşti valla benim 17. Haftada kesin kız dedi umarım değişmez 😂 21. Haftam için detaylıya randevu aldım orda değişirse bide bazı kıyafetler alındı bile çünkü🤣
Şuan 14 haftalık tam benim yani bilmiyorum değişme ihtimali olur mu ben pipi göremedim ama sabit duran bı çıkıntı vardı doktor da uğraştı falan baya derken erkek dedi başka bi seçenek sunmadi😀biz de bilenlere erkek diye duyurduk😂😂

Zaten bi Ekim Kasım analarına bak daha alışveriş yok ortada. Alanlar da gizli gizli almış kimse konuşmamış 😅
Kız bana şimdi bile geç kaldım gibi geliyor. Bir sürü eksik var. Nasıl tamamlanacak diye düşünüyorum. Hem masraf açısından hem zaman hem enerji olarak sanki yetişemeyecekmişim gibi geliyor. Kasım anneleri alışveriş konuşmuyorsa ne konuşuyor acabası. Ben en çok alışveriş konuşmayı seviyorum. Bir sürü fikir alıyorum sizlerden.

Ben de bakıyorum ona arada fkkgg buranın en çok konuşanı da benim 🥲

Ya evet bizde de konuşuluyor illaki ama o taraflar çok kötü şeyleri konuşuyor hep. Biri çıkmıştı gruptan ben Aralık annelerine de bakıyorum onlar hiç böyle negatif konuşmuyor diye. Biz hep pollyanna jskg

Ben alt açma örtüsü aldım tek kullanımlıklardan bunlar bana pratik gelmediydi
ben dertlenmeyelim diye kendi derdimi bile anlatmıyorum burda. Anlatsam seve seve dinlersiniz eminim ama gerek yok burayı bulandırmaya. Ufak ufak herkes derdini anlatıyor, ben de anlattım bulantımı kanamamı ama hemencecik alışveriş veya başka konularla konuyu tatlıya bağlayıp
yumuşatıyoruz. Kesinlikle grup açısından çok şanslıyız. Modumuzu düşürmüyoruz ❤🥰 düşürmeyelim de inşallah.

Kız bana şimdi bile geç kaldım gibi geliyor. Bir sürü eksik var. Nasıl tamamlanacak diye düşünüyorum. Hem masraf açısından hem zaman hem enerji olarak sanki yetişemeyecekmişim gibi geliyor. Kasım anneleri alışveriş konuşmuyorsa ne konuşuyor acabası. Ben en çok alışveriş konuşmayı seviyorum. Bir sürü fikir alıyorum sizlerden.
Hiçbişi kdkff bi ara doktorlara sövüyorlardı, sinirlendim o arayı hiç okumadım baya beddualar falan, ayıptır. Araba konusu açılıyor ben aldım diyor birileri bitiyor konu biz alasıya 3 hafta konuştuk

X