Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bez ve ıslak mendil olarak ne alacaksınız canımlar? Bez Sleepy bio natural serisi hoşuma gitti benim ama sızdırıyor diyen var kafam karıştı
Sızdırması tasirmasi sıkması hepsi bebislerin vücut şekline göre değişecek. Benim kızım minyon bi bebisti ama bacakları kalındı mesela. Bezin numarasını ona göre ayarlamaya çalışıyordum. Sleepy natural vardı kızımda onu kullanmıştım. Şimdi de dediğiniz yeni çıkan seriyi kullanacağım. Temiz içerikli güvenilir bir marka 👍

Ama pamuğu hiç kutuya koymadım. Islatıp koyacaksanız çok soğuk olur sanki. Gündüz belki ama gece bez değişiminde uykusunu açar gibi geldi.

Helloo, benim yatak odam küçük o nedenle park yatak almayı düşünmüyordum bir de park yatakları ben bir türlü beğenemedim maalesef zaten uzun süre aynı odada yatırmayı düşünmediğim için de direkt eledim. Ahşap minik beşikler de hantal geldi bana o yüzden onu da eledim, geriye bu fotoğraftaki gibi anne yanı yataklar kaldı haliyle. Hem taşınabilir olması, hem sağlamlığı hem de portatifliği açısından ben de anne yanı yatak tercih ettim. Benim aldığım model maxi cosi lora modeli içindeki yatak da çok yeterli geldi bana bayağı beğendim. Chicco da seçeneklerim arasındaydı ama ayakları çok uzun olduğu için eledim, yerim olsa ilk tercihim o olurdu bence çok güzel bir yatak. Görüntü de çok önemli bence, minişlere miniş yatak 🥲 bence memnun kalırsınız kesinlikle. Ücret de ödemediğiniz için 8-9 ay sonra isterseniz başka bir yatağa geçersiniz. Bunlar 9 kiloya kadar taşıyor zaten, dediğim gibi ben sonrasında odasında yatırmak istiyorum siz aynı odada kalacaksanız park yatağa geçersiniz sonrasında.
Fotosu var mı canım ben de seninle aynı düşüncedeyim park yatak bana hantal ve modern gelmiyor ve büyük yer kaplaısn istemiyorum. Ahşap anne yanı da çok minik maxi cosiyi beğendim araştırıyordum zaten . Chicco modeli ismi resmi nedir varsa atarsan sevinirim

Deme öyle deme. Ben eğitimciyim. Çocuğun gelişim dönemlerinde kritik evreler var sonrasında telafisi yok freud amcaya göre. Diğer amcalarımıza göre farklı görüş sunanlarda var ama onlarda telafisi olsa bile çok zor çok emek ister diyo. Ama yinede bir kriz bıraktıgından bahsediyor. Sende psikolog olarak belki biliyorsundur. O yüzden özellikle 0-6 yaş kişiliği ve diğer gelişim alanları için çok önemli. Bana kalırsa 0-18 cok önemli 😄 Düşündüğümüz gibi değil yani. Baskıda iyi değil salmakta iyi değil.
Evet biz öğretmen olduğumuz için freud, choksky amcalara göre uyarılıyoruz hep kafamızda benim de çocuklara yaklaşırken istemsiz oluyor

Bana da dedi ki kv ben iste yelek orucem hirka orucem. Guzelce soyledim ben sevmiyorum hem zaten evler de sicak giydirmem . Ama heves ediyosan yap bi tane saklariz . Allahtan onlar hic karismiyolar gerci onlarda hic karismiyo😂😂😂 bizden bisey cikmasinda 😂😂 ama raziyim ne kadar varsa param onu alirim. Misss 🤗
Benşm de böyle benimki beni iyi tanıyor benim gelin giydirmez diyor benim kayınvalidem de modern biri kendi zaten örmez de ördürmeyi düşünmüyor giydirmem diye. Eşya da parasını vereyim ne sitiyorsan al benim aldığımı sen beğenmezsin der. Ben de aynen anne beğenmem sen para ver ben alırım derim . Al doldur heves ettiğin ne varsa diyor😂

Kızlarr yazıcam yazıcam unutuyorum smalı bir bebeğin gönüllü ablasıyımm yardımda bulunmak isteyen olursa dekontları özelden iletebilirmisiniiiz☺️ incelemek isterseniz kızımızın profili bu duyarsız kalmayacağınızı düşünüyorum ondan paylaşmak istedim sevgiler♥️🥰 Fatma Dürük (@sma_aydemyasasin) • Instagram photos and videos
Allah tez zamanda ilacına kavuşmasını nasip etsin canım sms bağışı yapabiliyorum şuan onu yaptım

Bez ve ıslak mendil olarak ne alacaksınız canımlar? Bez Sleepy bio natural serisi hoşuma gitti benim ama sızdırıyor diyen var kafam karıştı
Islak mendil almicamm, bezde de emin değilim stok yapıp kullanmazsa çevremde bebekli kimse yok verebileceğim kalacak öyle, o yüzden doğunca deneye deneye bulcaz artık.

Fotosu var mı canım ben de seninle aynı düşüncedeyim park yatak bana hantal ve modern gelmiyor ve büyük yer kaplaısn istemiyorum. Ahşap anne yanı da çok minik maxi cosiyi beğendim araştırıyordum zaten . Chicco modeli ismi resmi nedir varsa atarsan sevinirim
Chicco next2me güzel ama ayakları çok geniş, odadan odaya taşırken kapılardan geçmiyor diye duydum. Maxi cosi iora benimki, tekerlekleri yok ama çok hafif, bir ucunu kaldırınca taşınabiliyor rahatlıkta. İç yatağı da var, bir tane fotoğraf buldum katlayıp kaldırdık biz çok beğendik

Eklentiler

• db29f288-f9a7-42bb-b3d6-ed310dedb5be.jpeg
    db29f288-f9a7-42bb-b3d6-ed310dedb5be.jpeg
    95,3 KB · Görüntüleme: 44
Bir de Mustela’nın setlerine doğal değil kimyasal içerikli diyolla, Incia ve Iva Natura kullanan var mı? Geçen dün dermotoloğa sordum her doğal içerikli ürün sağlıklıdır diye bir şey yok dedi gerçi ama çok küçükken hassas davranmak mı lazım acaba bilemedim

Islak mendil almicamm, bezde de emin değilim stok yapıp kullanmazsa çevremde bebekli kimse yok verebileceğim kalacak öyle, o yüzden doğunca deneye deneye bulcaz artık.
Benim teyzem sleepy aldı bebeği 2 aylık pişik oldu hep şimd doktor önerisiyle molfixe geçti, diğer teyzem hep sleepy kullanmıştı çok memnundu. Bebekten bebeğe değişiyor diyorlar. Ben 120li molfix aldım trendyolda indirimdeyken ilk onu kullanıp devamında duruma göre hareket ececeğim

X