Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Her şey de uzun ömürlü olmayıversin ya, azıcık gözüme de hitap etsin nolcak 😂 9 kilo diyor aşko, 8 ay rahat gider sonra da odasında yatırmak istiyorum ben. Benim eşim 2 metre, normal gidiyor şu an bebe bizimkiler kız zaten çok iri olmaz. Park yatak sevemiyorum ben maalesef ya, sadece Bugaboo’nun park yatağını görmüştüm Operaistanbulda o çok iyiydi ve standart park yataklardan daha küçük ve çok kaliteliydi. Youtube’da videosunu izle bak o kadar harika katlanıyor ki 1-2 saniye falan sürüyor katlayıp kaldırması. Park yatakları seyahatlerde taşımak imkansız bence, kurması çok zor + iç yatağı var ayı gibi onu nasıl taşıyacaksın. Ben yazlığa alırım bir tane park yatak o yeter bana, ona da alternatif bulursam tercih etmeyeceğim o kadar hoşuma gitmiyor ki tipi allah affetsin sjfkdkd
Bugaboo ya baktim ama yuksek geldi fiyati . Az daha dusuneyim kafami karistiriyorsun bak😂😂 sinek kovucu olarak babytone kullaniyorum ben memnunum . Gerci tatile getirmeyi unuttum heryerimi yedi sinek :KK43: bebege de onu kullanirim kesin.

Kızlar iç badilerini almadıysanız ben neredeyse tüm mağazalara baktım H&M’den daha iyisi yok. Hem kalitesi hem giydirme kolaylığı hem yumuşaklık konusunda bebenin neredeyse tüm kıyafetlerini ordan alacağım gibi görünüyor. E-bebek’teki her şey kaliteli değil bilginiz olsun, seçerek almanızda fayda var. Zara da çok güzel ama fiyat performans olarak H&M müko.
Ayy abuk bi indirim yapti biseyler kaptim ben de ama keske daha cok zibin alsaydim neyse girer yine indirime. Ben de hm yi cok sevmem ama bebek kiyafetleri muko ☺️

Elele Madre Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70x110 cm Gri-Siyah | Elele Baby şu canım benimki. Eki Görüntüle 3449395 şu da kurulmuş hali

Yolunda mı her şey canım, yansıt niye yansıtmıyosun hep iyi şeyleri konuşamayız :KK43:
Bana dış kundak hediye geldi eltimler onu çok sık kullandılar kış bebesi. Astronot tulumu da kayınvalidem almış onu da kullanmışlar. Kürklü ceket almadım ama çok güzelmiş mecbur alıcsm 🥲

Oluyor canım olabilir diyor Kağan hoca da. 4-8-12 haftalarda hep ağrım oldu benim
Hatırladım☺️ Hep gördüğüm bi model instada da karışıma çıkıyor. Anne yanı 6 ay kullanım dediklerinden sonra kafam cok karısmıstı. anne yanından sonra ara bi yatak ihtiyacım olacak mı olmayacak mı onu düşünüp karar vermeye calıstım baya. Sanırım park yatak almayacagım. Almama fikrine dogru yakınlasmaya basladım. Park yatak için 5binlik bütçemide bi Montesorri odaya yapımına aktarma fikri daha sıcak geldi. eğer bi aksilik cıkmazsa odaya geçişi sağlayacağız. Tabi bende hazır olabilirsem o sürece 🥹 olmadı o zaman başka çözüm yolları bulacağız artık. Bugunde sanki karar vermeye başladım gibi eşimede söyledim. Tamam çizeriz odayı dedi 😍 bundan önceki evimizde mutfağı biz çizmiştik yaptırmıstık. Bu evimizdede mutfağı biz tasarladık çoğu aşamasınıda biz yaptık. Mutfagıda arkadasımız monte etti. Bakalım şimdi bebişimizin odası için birşeyler deneyeceğiz🥹 aşırı duygusal

kızlaaar temu’da çok güzel bebiş kıyafetleri ve eşyaları dekorasyon ürünleri vs var, fiyatları da çok uygun. pamuk olanlardan bir kaç sipariş verip denicem, iyi çıkarsa sonrasında da alırım hep. siz de bir göz atın çok şeker şeyler var. 🌸Eki Görüntüle 3449623 Eki Görüntüle 3449624 Eki Görüntüle 3449625 Eki Görüntüle 3449626 Eki Görüntüle 3449628 Eki Görüntüle 3449629
Ben neler neler alldim ama hicbiri kiyafet degil:) oyuncaklar , bebek arabasi aksesuarlar , skip hoopun bi cantasi var cok begeniyorum , onun bile muadili var 😂

Ben neler neler alldim ama hicbiri kiyafet degil:) oyuncaklar , bebek arabasi aksesuarlar , skip hoopun bi cantasi var cok begeniyorum , onun bile muadili var 😂
Ben çantayı Skip Hop aldım, güzel bir indirim yakalamıştım. Saçma sapan markaların 2 bin olduğunu görünce daha kullanışlı olsun dedim, çok hafif bir çanta ben bayağı inceledim bence hafiflik konusunda muadili yok

Yok ya sleepy i oneren var molfix var. Sanirim deneyip oyle stok yapicam 😀
Biz başlangıc için her bedenden minimum 150 tane stokladık prima care den. Bende bezleri baya araştırdım. Her bebeğin cildinin beze tepkisi aynı olmuyor. Sleppy ve molfix e bile begenmeyenler olmus. Prima care de kimse olumsuz bir durum yaşamamıs. Sadece fiyatı biraz pahalı. 150 adetten sonrada ihtiyacımız olacak o aralardada baska bezleri deneyebiliriz diye düşündük.
Annemde bana prima kullanmış teee o zamanlarda. Dedik bizde prima alalım. bebek için uygun bezi bulana kadar biraz garantici davrandık

Eklentiler

• 3F7383C3-668C-47CE-A2E6-AFA8EDEA8DA6.jpeg
    3F7383C3-668C-47CE-A2E6-AFA8EDEA8DA6.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
Bugaboo ya baktim ama yuksek geldi fiyati . Az daha dusuneyim kafami karistiriyorsun bak😂😂 sinek kovucu olarak babytone kullaniyorum ben memnunum . Gerci tatile getirmeyi unuttum heryerimi yedi sinek :KK43: bebege de onu kullanirim kesin.
E bebekte 8 küsürdü en son indirimde, sonra aynı fiyata satarsın bu ürünleri öyle düşün

Hatırladım☺️ Hep gördüğüm bi model instada da karışıma çıkıyor. Anne yanı 6 ay kullanım dediklerinden sonra kafam cok karısmıstı. anne yanından sonra ara bi yatak ihtiyacım olacak mı olmayacak mı onu düşünüp karar vermeye calıstım baya. Sanırım park yatak almayacagım. Almama fikrine dogru yakınlasmaya basladım. Park yatak için 5binlik bütçemide bi Montesorri odaya yapımına aktarma fikri daha sıcak geldi. eğer bi aksilik cıkmazsa odaya geçişi sağlayacağız. Tabi bende hazır olabilirsem o sürece 🥹 olmadı o zaman başka çözüm yolları bulacağız artık. Bugunde sanki karar vermeye başladım gibi eşimede söyledim. Tamam çizeriz odayı dedi 😍 bundan önceki evimizde mutfağı biz çizmiştik yaptırmıstık. Bu evimizdede mutfağı biz tasarladık çoğu aşamasınıda biz yaptık. Mutfagıda arkadasımız monte etti. Bakalım şimdi bebişimizin odası için birşeyler deneyeceğiz🥹 aşırı duygusal
Katılıyorum ya bi ara yatak almak size 5-6 ay gidecek sadece, hem bütçesel olarak hem yer olarak yazık günah. Montessoriye güzelce geçersiniz bence inanıyorum ben 🥺

Nasıl çizdiniz kız bey mimar falan mı

Kızlar enfeksiyon kaptım galiba çok kasıklarım ağrıyor sık idrara çıkıyorum acile gideyim mi ilerlemeden bi ilaç versinler yoksa cumayı mı bekliyim kendi doktorum için kararsız kaldım

Ya veririm de deger mi bu paraya diye 😀 sirf marka diye bazi seyler gereksiz paralar gibi geliyor o sebepten. Diger dedigine de bakim .
Markadan değil ya, ben hangi anneyle konuştuysam bir sürü bebek bakım çantası alıp hiçbirini kullanamamış bildiğimiz spor çantası kullanıyordu artık hepsi en sonunda. Bunu kullanan herkes çok memnundu o yüzden bir sürü alıp israf etmektense bir tane alayım sağlam olsun dedim. Uyku tulumu, bebek arabası, kanguru, yatak vs gibi konulara fazla bütçe ayırmaya karar vermiştim zaten kıyafet vs çok değişken çünkü

Kızlar enfeksiyon kaptım galiba çok kasıklarım ağrıyor sık idrara çıkıyorum acile gideyim mi ilerlemeden bi ilaç versinler yoksa cumayı mı bekliyim kendi doktorum için kararsız kaldım
Doktorunuza yazın bir isterseniz, kendisi yönlendirse daha doğru olur tekrar gidip gelmek zorunda kalmazsınız

X