Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Benim teyzem sleepy aldı bebeği 2 aylık pişik oldu hep şimd doktor önerisiyle molfixe geçti, diğer teyzem hep sleepy kullanmıştı çok memnundu. Bebekten bebeğe değişiyor diyorlar. Ben 120li molfix aldım trendyolda indirimdeyken ilk onu kullanıp devamında duruma göre hareket ececeğim
Aynen canıms, eltimin bebelerinin pahalı beze alerjisi var resmen bim bezinden başkasında pişik oluyolar fkgk

eşim dün akşam seneye bir ev daha alalım onuda kiraya verelim sıkışırız ama yatırım olur dedi. arabayımı değişsek falan konuşuyor bir anda durdu. ağlamaklı ses tonuyla ''bizim emekleri, birikimleri, malı mülkü damat mıııı yiyeceekkkk'' dedi. kahroldu adam ya :KK70: bir de diyor kumarbaz çıkar malı mülkü yer kumarda torunlar gene bizim gibi sıfırdan başlar diyor :KK70:

Bir de Mustela’nın setlerine doğal değil kimyasal içerikli diyolla, Incia ve Iva Natura kullanan var mı? Geçen dün dermotoloğa sordum her doğal içerikli ürün sağlıklıdır diye bir şey yok dedi gerçi ama çok küçükken hassas davranmak mı lazım acaba bilemedim
Muhendisinoglu diye bir instagram sayfası var. Ürün içeriklerini paylaşıyordu. Yıldızlar listesi var içeriği temiz ürünlerle ilgili. Mustela bence en iyisi. Kızımda onu kullandım yine kullanacağım. İncia nin güneş kremini ve sinek kovucusunu almıştım ama geçenlerde bir eczacı kotulemisti onu. Kimyasal filtreli diye. Ben memnundum oysa 🥹

Bez ve ıslak mendil olarak ne alacaksınız canımlar? Bez Sleepy bio natural serisi hoşuma gitti benim ama sızdırıyor diyen var kafam karıştı
Kuzum ben baby turco ve molfix yenidoğan aldım ebebeğin ıslak mendilini bi de sleppynin yenidoğan ıslak mendilini alcam 12 li 😍 baby turcodan herkes baya memnun ty yorum okudum ☺️

Muhendisinoglu diye bir instagram sayfası var. Ürün içeriklerini paylaşıyordu. Yıldızlar listesi var içeriği temiz ürünlerle ilgili. Mustela bence en iyisi. Kızımda onu kullandım yine kullanacağım. İncia nin güneş kremini ve sinek kovucusunu almıştım ama geçenlerde bir eczacı kotulemisti onu. Kimyasal filtreli diye. Ben memnundum oysa 🥹
Bende mustela düşünüyorum bayaa pahalı olsada😂

Bir de Mustela’nın setlerine doğal değil kimyasal içerikli diyolla, Incia ve Iva Natura kullanan var mı? Geçen dün dermotoloğa sordum her doğal içerikli ürün sağlıklıdır diye bir şey yok dedi gerçi ama çok küçükken hassas davranmak mı lazım acaba bilemedim
Pure baby'e baktın mı canım? Müge boz onla gitti doğuma

Chicco next2me güzel ama ayakları çok geniş, odadan odaya taşırken kapılardan geçmiyor diye duydum. Maxi cosi iora benimki, tekerlekleri yok ama çok hafif, bir ucunu kaldırınca taşınabiliyor rahatlıkta. İç yatağı da var, bir tane fotoğraf buldum katlayıp kaldırdık biz çok beğendik
Bunlar guzel ama uzun omurlu degil ya . Ben de oyle uzun yatirmak istemiyorum yanimda ama en az bi sene yatar. Cocuk uzun boylu olursa belli aydan sonra sigmaz buna. Bana park yatak yuklendi😂

Doktorlar incia yi oneriyorlar ben de kullandim bikac urununu menun kaldim.

Süper bir hesapmış ya çok teşekkür ederim. Dermotolog da öyle dedi valla, ondan set yaparım ben de iyi gelmezse değiştiririz olmadı. Incia da önerilen bir marka gerçekten, şaşırdım. Sinek kovucu olarak Nurse Harveys iyiymiş, ona bakayım ben de arkadaşım çok memnundu

Bunlar guzel ama uzun omurlu degil ya . Ben de oyle uzun yatirmak istemiyorum yanimda ama en az bi sene yatar. Cocuk uzun boylu olursa belli aydan sonra sigmaz buna. Bana park yatak yuklendi😂
Her şey de uzun ömürlü olmayıversin ya, azıcık gözüme de hitap etsin nolcak 😂 9 kilo diyor aşko, 8 ay rahat gider sonra da odasında yatırmak istiyorum ben. Benim eşim 2 metre, normal gidiyor şu an bebe bizimkiler kız zaten çok iri olmaz. Park yatak sevemiyorum ben maalesef ya, sadece Bugaboo’nun park yatağını görmüştüm Operaistanbulda o çok iyiydi ve standart park yataklardan daha küçük ve çok kaliteliydi. Youtube’da videosunu izle bak o kadar harika katlanıyor ki 1-2 saniye falan sürüyor katlayıp kaldırması. Park yatakları seyahatlerde taşımak imkansız bence, kurması çok zor + iç yatağı var ayı gibi onu nasıl taşıyacaksın. Ben yazlığa alırım bir tane park yatak o yeter bana, ona da alternatif bulursam tercih etmeyeceğim o kadar hoşuma gitmiyor ki tipi allah affetsin sjfkdkd

Canını hiç sıkmaya gerek yok bi çocuğumuz aynı durumdayız. Bir gün yesek bir gü yiyemiyoruz. Cok şükür ben o kadar kusup sağlıklı yemek yiyemedigime rağmen bebek gününde gidiyor ki çogumuzun o şekilde. Günlük multivitaminini al o bebeğe bi şekilde yetecek. Daha bebeğin 150 gram sen avuç içi kadar birsey yesen de bebek beslenecek. Doktorum yeme konusunj sıkıntı yapmamak gerektiğini söyledi. Tabi 20. Haftadan sonra bebek de hızla büyüyecek o zamana kadar iştahın da açılmış olur
Çok teşekkür ederim canım❤️, evet bazen yiye biliyorum bazen de hiç yiyemiyorum, ama eskisine nazaran bulantılarım azalmış gibi, inşallah iyi olur🤲🏻🥰

kızlaaar temu’da çok güzel bebiş kıyafetleri ve eşyaları dekorasyon ürünleri vs var, fiyatları da çok uygun. pamuk olanlardan bir kaç sipariş verip denicem, iyi çıkarsa sonrasında da alırım hep. siz de bir göz atın çok şeker şeyler var. 🌸
IMG_7718.png
IMG_7716.png
IMG_7715.png
IMG_7713.png
IMG_7719.png
IMG_7720.png

kızlaaar temu’da çok güzel bebiş kıyafetleri ve eşyaları dekorasyon ürünleri vs var, fiyatları da çok uygun. pamuk olanlardan bir kaç sipariş verip denicem, iyi çıkarsa sonrasında da alırım hep. siz de bir göz atın çok şeker şeyler var. 🌸Eki Görüntüle 3449623 Eki Görüntüle 3449624 Eki Görüntüle 3449625 Eki Görüntüle 3449626 Eki Görüntüle 3449628 Eki Görüntüle 3449629
bende baya incelemiştim ama henüz alışveriş yapmadım . ufak bir alışveriş yapıp siteyi denemek istiyorum . inanılmaz güzel şeyler var ve piyasadan uygun :)

Kızlar iç badilerini almadıysanız ben neredeyse tüm mağazalara baktım H&M’den daha iyisi yok. Hem kalitesi hem giydirme kolaylığı hem yumuşaklık konusunda bebenin neredeyse tüm kıyafetlerini ordan alacağım gibi görünüyor. E-bebek’teki her şey kaliteli değil bilginiz olsun, seçerek almanızda fayda var. Zara da çok güzel ama fiyat performans olarak H&M müko.

X