Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Anladım en iyisini düşünmüşsünüz bide sigorta varken o kadar yola gerek yok, yine uzun yol çekilir trafik asla çekilmez yani, benim doktor da yarım saat uzaklıkta özel klinik oda gitmesi çok zor geliyor bana trafik olmamasına rağmen düz gidip geliyoruz

Ben de 12. Haftada Recep has a gitmiştim şimdi Atıl beye baktim ikiside aynı yerde nakit 4500 TL ödedim bende ama şuan güncel fiyatlara zam geldimi bilmiyorum 29 temmuz da detaylı tekrar kontrolüm var o zaman belli olur bende tavsiye ederim şahsen

Çok güzel tebrik ederim online mi?

Kizlar benim yaptıracağım yer detaylı ultrasona 3900 diyince şok olmuştum. Sizin fiyatları görünce susma karari aldim. O fiyatlar ne öyle
Sen devam ettiğin hastanede mi yaptiracaksin canım detaylı ultrasonu. Ben de olmadı merkeze gelirim burda bulamazsam diye düşünüyorum

Gerçekten uzun süredir gidip gelmek zor oluyor birde hamilelik zorken sıcaklar falan kötü oluyor

Neresiydi ki senin ki merak ettim ve İstanbul da mı?
Antalya da yaşıyorum ben. Fiyatı yüksek buldum ama istanbulda 6000 diyenleri okudum.
Sen devam ettiğin hastanede mi yaptiracaksin canım detaylı ultrasonu. Ben de olmadı merkeze gelirim burda bulamazsam diye düşünüyorum
Evet memorialde yaptıracağım. Daha uygun radyoloji doktorları falan da var benim ablamlar radyoloji yaptırmıştı. Ben sadece doktorumun da aynı hastanede olup onun gözetimi olmasından dolayı orada yaptıracağım. Sana da haber ederim doktor nasıl diye nasipse senden önce yaptirmis olurum.

Benim doktorum perinatalog, detaylı ultrason için başka bir şeye gerek yok sanırım değil mi? Bir de doğum sigortasına neden dahil değil anlamıyorum, hemen hemen herkes yaptırıyor

Tamam canım belki ben ilçedeyim ya yoktur belki de merkeze gelirim. Haber bekliyorum senden

bugun bariz karnim buyuyor acayip gergin neredeyse derim yirtilacak goguslerim cok cok hassas. bebek hareketlerini de hissetmeye basladim bariz sekilde.kendince birden buyume atagina mi gecti rahmim mi genisledi buyudu bilmiyorum ama karnim sert buyuk ve yirtilacak gibi hissettiriyor

Kızlar mide bulantısı için serum taktırdım sıvı da verildi. İdrar ve kan örneği alındı idrarda yoğun enfeksiyon varmış, tedavi gerekiyor dedi. Kasık ağrısı dışında bir belirtim yok açıkçası şaşırdım, gebelikte de yaşıyordum çünkü ağrı. Üromisin diye bir ilaç verdi, gece yatmadan çişimi yapıp içecekmişim tüm gece çiş yapmayacakmışım. Kullandınız mı bu ilacı? Faydasını görem oldu mu?

Benim cocuklugumdan beri var maalesef idrar yolu enfeksiyonu. Bu ilac iyi geliyor. Yatmadan tuvslete git bunu ic sonra sabaha kadar su icmeyeceksin tuvalete gitmeyeceksin . Bana iyi gelmisti. Ama yogunsa belki 2 doz kullanman gerekir. Hamilelikte de bunu veriyorlar hatta yazdirdim . Acil durum cantamda beni hazir bekliyor . Birde ben yaban mersinli c vitamini iciyorum boyle durumlarda yaban mersini ni yiyedebirsin . O enfeksiyonu sokuyor

canım 16. haftaya bi girdim, yeminle 2-3 gündür aynı böyle hissediyorum

Çok teşekkürler bebek, kendi doktoruma yazdım yarına kaldı artık. Yaban mersini vardı yiyeyim biraz

Gebelikte diş eti sorunu yaşayan, var mı çok acıyorlar hassaslaşmış durumdalar anlamadım ilk defa oldu, böyle acaba hamilelikten mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…