Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
vitamin en başından beri kahvaltıdan sonra ocean mummy kullanıyorum, sordum bulantı yapıyor tadı ağzıma geliyor dedim ama zaten düzgün beslenilmiyor ilk aylar kahvaltıdan sonra alırsan günlük ihtiyacını karşılar dedi. onu düşünerek içiyorum valla boğazıma takılıyor yutarken kocaman :KK70: şu iştahsızlık geçerse o zaman darlayacağım doktoru

vitamin en başından beri kahvaltıdan sonra ocean mummy kullanıyorum, sordum bulantı yapıyor tadı ağzıma geliyor dedim ama zaten düzgün beslenilmiyor ilk aylar kahvaltıdan sonra alırsan günlük ihtiyacını karşılar dedi. onu düşünerek içiyorum valla boğazıma takılıyor yutarken kocaman :KK70: şu iştahsızlık geçerse o zaman darlayacağım doktoru
Canım onda da OMEGA var gece yatmadan içsen? Bana doktor gece iç demişti asla kahvaltıda falan içemem 😅

Kızlar uygulamaya göre 15 ultrasona göre 16 hafta olmam lazım. Bayadır doktora gitmedim. İki gündür karnımda bir sancı ile uyanıyorum ama baya değişik. Muhtemelen bebek büyüdüğü için karnım geriliyor…Doktor bunlar olacak demişti. 😃 hatta daha çok artacakmış. Gerçekten arttı. Yasarsanız korkmayın diye şimdiden paylaşayım dedim…

edahandro edahandro bende çok emin olamadım canım ikinci arabayı almak şart olur gibi. Bu daha çok yurtdışına vs giderken götürmek için kolay bir bebek arabası… en güzeli gidip mağazadan almak olur ama ben 7-8aya kadar bebeğe bişey almayı düşünmüyorum… bakalım 🤗

Ben de şu omegalı kapsüle ne zaman alışırım diye bekliyorum, kokusu ayrı kendisi ayrı kötü kocaman zaten. İçip hemen uyumazsam midem ağzıma geliyor, o yüzden uyurken eşime diyorum beni uyandır ilacı içir geri uyut. Aklım başımda değilken daha içilebilir oluyor
aynı kapsül olabilir mi? çok kötü kokuyor gerçekten ve boğazıma takılıp duruyor 😭 içmeicem bugün çok midem bulanıyor. benim doktor folik asiti kesti bunu verdi

Eklentiler

• IMG_5549.jpeg
    IMG_5549.jpeg
    126,8 KB · Görüntüleme: 24
günaydınnnn kuzu benim de 12 de azalmaya başladı ama çok da iyi değildim arada senin gibi bir kaç gün kendimden geçmeli bulantı oluyordu, şimdi 14 ü yarıladık anca azalıyor yavaş yavaş birden olmuyor 🥹 hala herşeyi yiyemiyorum ama kusmuyorum en azından 😶 15-16 iyice rahatlayacağız sabır 🙏🏻
inşallah canım valla midemin bulanmadığı zamanları unutmuş gibiyim. umut verdin 🌹

edahandro edahandro bende çok emin olamadım canım ikinci arabayı almak şart olur gibi. Bu daha çok yurtdışına vs giderken götürmek için kolay bir bebek arabası… en güzeli gidip mağazadan almak olur ama ben 7-8aya kadar bebeğe bişey almayı düşünmüyorum… bakalım 🤗
Aynen canım. Daha vaktin var. Arada gir dene mağazalara. İyice içine sinen bir model olsun.

aynı kapsül olabilir mi? çok kötü kokuyor gerçekten ve boğazıma takılıp duruyor 😭 içmeicem bugün çok midem bulanıyor. benim doktor folik asiti kesti bunu verdi
Yok kuzum aynı marka değil ama hepsinin tipi aynı zaten tadı kokusu da aynıdır kesin. Ben de folik asiti bırakıp buna başladım bunun içinde de var gerçi

IMG20240622125152.jpg

Kızlar benim eşimin anneannesi ve dayısı avusturyada yaşıyor 1 ay sonra gelecekler istediğin bir şey varsa yaz dediler philips avent biberon emzik suluk , hipp yenidoğan ıslak mendil sampuan pişik kremi falan istedim daha ne isteyebilirim sizce fırsat bu fırsat 😁😁

Kızlar gittim doktora %70 gördüm ama kesin değil dedi ultrasonda bebek 16 hafta ile uyumluydu. Parti de olcaksa ona göre söyliyim dedi. Çarşamba tekrar gideceğim. Ama eşim duramadığı için kardeşim öğrendi doktordan. O %70 ihtimale göre yapacağız partiyi. Yüzde yüzde bile sonra farklı olabiliyor yapalım dedi eşim bende ikna oldum😄pasta siparişi verdik bakalım. Akşam öğrenceğiz %70 ihtimali. Pastaya kadeh batırmalı şeyden yapcax kimse olmıycak kardeşim eşim ben. Heyecanlıyım inşallah doğrudur cinsiyet
Ay çok heyecanlı ❤😍

X