Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Merhabalar, aranıza yeni katıldım ben de, 9 yaşında bir oğlum var sonrasında bir kimyasal gebelik geçirdim daha sonrasında ise 8 haftalık kalp durması sonucu kürtaj olmak zorunda kaldım. Şu an 14 haftalık erkek bebek bekliyorum. Herşey yolunda gitmesine rağmen kendimi Google ve forumlarda kalp durması hakkında araştırmalarda buluyorum bu piskolojiden nasıl kurtulurum umarım en kısa zamanda geçer …

benim de öyle canimo, aynı hikaye, tam da 8 haftadayim şu an, ama 14 çok çok güzel bir süre. her şey yolunda gidecek, gebe olmanın tadını çıkaralım biraz, bol şans bebeğine ve sana

Benim d vitamini düşük çıktı. Doktor hamilelikte d vitamini çok önemli dedi . Ocean D3K2 verdim ama bir ya da maks iki damla dedi. Fazlasına bebeğe zararlı olabilir dedi… kan verip ne durumda tekrar baktıracağım. Orangegreysky LeyLA84db kan verip vücudun ihtiyacı varsa ona göre az dozda olsa almak lazım bence ama doktorlarınıza yinede sorun…

Sağlık ocakları bakmıyordu dimi D vitaminine artık

Ben şu D vitamininin prospektüsüne yeni baktım, önerilmemektedir yazıyor Eki Görüntüle 3441659
Siz kullanıyor musunuz D vitamini? Sizinkinde ne yazıyor
Ven devit3 kullanıyorum sonuçta doktor yazdı bilmiyor mu kullandığım 200.000 ıu yazıyor tek dozu 1000 midir bilemem ama 1 aya bölersek baya yüksek çıkıyor gerçi ama doktor daha iyi bilir

Ven devit3 kullanıyorum sonuçta doktor yazdı bilmiyor mu kullandığım 200.000 ıu yazıyor tek dozu 1000 midir bilemem ama 1 aya bölersek baya yüksek çıkıyor gerçi ama doktor daha iyi bilir
1 ml 3333 iu, yani 25 damlası. 7-8 damla 1000'e geliyor bu mantıkla. Tabii doktor daha iyi bilir ama verdiği multivitaminde de var ya D vitamini, öyle hesaplayınca çok mu gelir bilemedim bazı doktorlar hiç verme taraftarı da değilmiş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…