Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Benim doktor diyor babası kamerayı aç bebişinizi çek diyor ultrasona bakmadan önce
Bizim doktor dese de bizimki utanır. Ekranı görmemiş doktorun kendi ultrason ekranından bakmaya çalışmıştı ilk muayenede. Sen oraya bakmıyodun nasıl gördün ki bebişi diyor karşımızda koskoca ekran var halbuki

Kaçıncı haftadasın bilmiyorum bazı doktorlar d vitamini çok önemsemiyorlar fakültede profa gittim dedim benim d vitaminim genelde düşük çıkıyor onun testini ister misiniz diye sen gençsin sıkıntı olmaz bol bol güneşe çık dedi bana ilaç istedim vermedi 12. Haftada doktorlar rutin olarak veriyorlar ama

D vitamini için doktor çok fazla araştırma yok, iyi geldiği düşünülüyor ama bu ilaç şirketlerinin çıkardığı bi şey de olabilir, yine de veriyorum ben dedi. Ben çok güneşe çıkan biri değilim çalışma stilim sebebiyle genelde düşük çıkardı D vitaminim o yüzden benim için kullanışlı oldu

İnsan heyecandan fark edemiyor ben de 3.gidişime kadar koca ekranı fark etmemiştim

Beyime bi videoya al şu kalp atışını hareketini diyorum utanıyor yav, iyi ki fenomen bi aile değiliz onlar maaile giriyorlar muayenelere ellerde kameralar
Valla benim eşim de aynı resmen yalvarıyorum videoya çek diye utanıp çekemiyor özele gidip o kadar para veriyoruz doktorum da asla niye çekiyorsunuz demez ama adam hiç sevmiyor böyle şeyleri evde sürekli sarılır eder disarda hiç öyle evdeki adam değildir büyüklerin olduğu yerde elimi falan tutmaz. Yaşı genç ama ruhi eski kafa

Benimki az gevşektir aslında kaba tabirle ama öyle doktor yanında falan bi eli ayağına dolaşıyor şu an ya da bebiş heyecanı bilmiyorum sabah mesaj attım Aralık anaları hep video çekmiş sen niye çekmiyorsun diye nazar değer diye korkuyorum diyor sanki tiktok canlı yayını açıcam

Kim nazar edecek sanki dediğin gibi instada paylaşcan hatıra kalcak halbuki defalarca açıp izliyorum kımıldayışı falan gözlerim doluyor çünkü evde duygularınla başbaşa kalıyorsun doktorda ekrana bakarak anlamaya çalışıyorsun sadece

Kız sosyal medya hesabım da yok hiç olsa da niye paylaşayım daha ana karnındaki bebeği Tayyargillerden miyim ben dellendi bizimki, bi sonrakine çekicem söz dedi bakalım. Hep konuşuyoruz yüz üstü yatıyodu sürünüyodu böyle döndü zıpladı falan e evde de izlesek o anı fena mı

Kızlar hormonlarımdan mıdır nedir çok garip hissediyorum ben grupta ya. Biri doktora gidiyor mesela endişe ediyorum aman iyi geçsin diyorum güzel haber alınca kocaman bir oh çekiyorum. Birinin bebeğinin kalbi durunca falan çok çok üzülüyorum. Aklıma takılıyor. Yolda görsem asla tanımayacağım insanlar ama sevinci üzüntüyü hissediyorum resmen… değişik bir bağ kuruyorum. Herkes birbirinin kaygısını endişesini gideriyor sevincini aynı şekilde yaşıyor. Ne güzel bişey bu. Bir çok insan belki bize “abartıyorsun ya” deyip geçerken bizler anlıyoruz. Valla iyi ki varsınız be inşallah hepimiz güzel haberleri yazarız hep… herkese dua ediyorum tüm kalbimle.

ben oğlumda 17. haftada hissetmiştim o pıt pıt ı çok tatlı bir duygu

Ne diyorlar canım peki taburculuk için
ilk haline göre oldukça iyiymiş ama tamamen temizlenmeden bırakmak istemiyorlar. kanında mikrop 88di gittiğimizde şimdi 11e düştü. 5e düşmesi gerekiyormuş. ciğerinden de enfeksiyonun izleri biraz daha silinsin dedi. bu yaşına kadar serum aldığımız bile olmamıştı. her kan verişimizde içim parçalanıyor. annelik çok zor ve çok güzel bir duygu.

Annem hastanede yatarken karşı servis çocuk hastalıklarıydı bi anneyle tanışmıştım onun da bebişi zatürreydi. O da bi süredir kalıyordu orada, ama biz çıkmadan çıktılar şükür inşallah siz de çabucak çıkarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…