Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Aslında ailemde olduğunu da söylemiştim ama daha önceden çıkmadığı için bakmadılar sanırım. İdrar tahlillerinde de şeker çıkmadı hiç. Benim de asla aklıma gelmiyordu. Mide bulantım da ondan olmuş olabilir. Bir de kötü beslendim mide bulantısından ondan mı acaba? Hareketsiz de kaldım. Yani bilemiyorum. İmkanı olan arada baksın hiç tahmin etmediğimiz bir anda çıkabiliyor. Şu an dikkat edeceğim ona göre besleneceğim bildiğim için en azından

Açlık tokluk bakıyorum şu an sürekli. Ama iyi ki bakmışım yani. Bayram da geliyor dikkat edeceğim yediklerime. Midem bulanıyor diye sürekli karbonhidrata düşmüştüm. Onu azalttım. Faydası olur umarım Anne ve babamda olduğu için genetik olarak yatkınlık var sanırım ama kilom normal, daha önceki değerlerim normal. Ya hamilelik ya da iki üç aylık süreçte kötü beslenme ve hareketsizlikten olmuş olabilir.

Selammmm teyseleriiimmmm cinsiyetimiz belli oldu 14+0 da kızımız olacağını öğrendikkk Bayram hediyesi oldu bize yine çok şükür burun kemiği göründü . Ense kalınlığı 1,2 çıktı . Şuan da her şey yolunda . Progestanı bıraktırdı vitamine başladık . İçerde kıpır kıpırdı ve parmağını emiyordu dünyanın en güzel dakikalarıydı.

Eklentiler

• IMG_0499.png
    485,4 KB · Görüntüleme: 80
Maşallah kuzum sağlıkla gelsin, ben şu alttaki çıkıntıyı pipi sanırdım görseydim. Bu cinsiyet olayından hiç anlamıyorum

Maşallah kuzum sağlıkla gelsin, ben şu alttaki çıkıntıyı pipi sanırdım görseydim. Bu cinsiyet olayından hiç anlamıyorum
Aslında verdiği ultrason kağıdında kız olduğu belli canım onlar arabada kaldı diye videodan kırptım hiç çıkıntı yoktu belliydi baya . İkilemde kalmadı doktor umarım şaşırtmaz bizi ufaklık

Kızlar herkese şimdiden hayırlı bayramlar

Ben çok sinirlendim ya aile hekimine gittim hamileliği bildireyim bide kan vereyim doktor hiçbir şeyle ilgilenmedigi için dedim ilk hamileliğimi öğrendiğimde verdiğim kanda D vitaminim çok düşük çıkmıştı sonuçları göstermeye gittiğimde hiçbir sorun yok dedi ki biz yinede özellikle söyledik d vitamini düşük görünüyor bisey kullanmamız gerekli mi diye yok dedi doktor şimdi aile hekimine gidince ordaki doktor söyledi alt sınırdaymış d vitaminim çoktan kullanmam gerekirmiş o kadar sinirlendim ki agzimizla sormamıza rağmen yok dedi ki bide devlete bile gitmiyorum para veriyorum sırf her şey düzgün olsun diye kan ilacına başlamam lazımmış onu da söylemedi doktor
Bi türlü doktordan yana yüzüm gülmedi şimdi başka bi doktora 25ine randevu aldım cinsiyeti öğrenmek için inşallah bununla anlaşabiliriz

Beyime bi videoya al şu kalp atışını hareketini diyorum utanıyor yav, iyi ki fenomen bi aile değiliz onlar maaile giriyorlar muayenelere ellerde kameralar

Kızlar bebeğin eşi (plasenta) aşağıdaymış . Endişelenmeli miyim bilmiyorum ama ileriki haftalarda yukarı çıkacaktır muhtemelen dedi . İnternetten baktım kanamalara sebep olurmuş ileri ki haftalarda ve erken doğuma sebep olurmuş . Kanalı da kapadığı için normal doğum imkansız hale gelebilirmiş . İkinci hamileliğini yaşayan hanımlar böyle bir şey yaşadınız mı ya da çevreniz de böyle bir durum var mı ?

Beyime bi videoya al şu kalp atışını hareketini diyorum utanıyor yav, iyi ki fenomen bi aile değiliz onlar maaile giriyorlar muayenelere ellerde kameralar
Ben hep çektirdim eşime sonradan izliyorum sürekli hatta bu doktor çekmemiz için baştan falan baktı baktı karnımı salladı oynasın diye

Kız o zaman benimkine de bir bakın ben hiç anlamıyorum 12+4üz . Doktor erken daha dedi.

Eklentiler

• IMG-20240614-WA0005.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 73
Canım, kızım gayet iyi günüyle uyumlu kımıl kımıl yatıyo. Ama bana hala yatış devam. 20. haftaya kadar idare edicez böyle dedi.
Canım kızına maşallah saglikla büyüsün plesanta aşağıda diye mi Yatış vermişti sana. Rahim ağzına yakın mı tam mı kapatmış. Benimki de yakındı bu yüzden kanamam oldu ama ekstra yatış verilmedi. Ayakta çok kalmıyorum sadece acaba yanlış mı yapıyorum diye düşündüm

Kız o zaman benimkine de bir bakın ben hiç anlamıyorum 12+4üz . Doktor erken daha dedi.
Bana doktor şey dedi, 12 hafta civarlarında iki cinsiyette de çıkıntı var 12den sonra kızınki küçülüyor erkeğinki büyüyor, önce kız dedi erkek çıktı erkek dedi kız çıktı mevzuları buradan kaynaklanıyor dedii

Benimde yakınmış . Ama yatış falan vermedi hatta progestanı bıraktırdı . Gündelik hayatına devam et yürüyüş yap dedi .

Olabilir benim doktorum da göremiyorum henüz dedi. İki hafta sonra tekrar gideceğiz. O zaman söylerim dedi

Merhaba canım ikinci hamileliğim benim14. Haftada bir kanama yaşadım plesanta asagidaymis ama tehlike bir durum yok dedi. Sadece rahim ağzına yakın kapatmıyor yani. Rahim büyüdükçe yukarı çıkar dedi. Günlük hayatıma büyük ölçüde devam ettim. Birliktelik yok, ağır kaldırmak yok, uzun süreli ayakta kalmak yok. Onun dışında normalim fırsat buldukça yatıyorum tabi. Son hafta okula bile gittim. Bayram sonraki kontrolde umarım yukarı çıkmış olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…