Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hanımlar ben aldım bi iki şey ebebekten. Eşim erken diyor erken olduğunu biliyorum ama güzel bi indirim, hem de ben şu 4 ay maaş alamama kısmında çok geriliyorum her maaş zamanı ufak 1-2 şey alsak sonra darlanmayız diye düşünüyorum o yüzden korbell, reflü yatağı, hamile yastığı, gümüş kapak, 2 tane de alt değiştirme örtüsü aldım

Aynı heyecanlari payalstigimiz çok masum şeyler konuştuğumuz için Bı bağ kuruyoruz ister istemez ya.benim.oglumun zamanında temmuz anneleri vardı wp grubumuz var hala kullanıyoruz hatta bazılarımız yüzyüze bile geldi aynı şehirde denk gelince. Böyle ilk zamanlar doğumlar arka arkaya oluyodu falan hemen birbirimizin bebisini gormek ocin çok sabirsizlaniyoduk e 9 ay boyunca aynı yolculukta olunca çıkacak bebisleri de merak ediyo insan tabi normalde hastanede doğum yapar yapmaz ailen dışında çok yakınım dışında göstermesin bebisi ama o kadar bağ kurmuştuk ki direk gruba atiyoduk bu da benimki diye

L Lila2455 canım bende bugün 15 oldum. İki gündür gaz sancısı gibi hissettiğim bisey vardı. Tarkan ın albümünü dinleyelim dedik eşimle bir baktık benim karnım kımıl kımıl bebek değildir heralde falan olduk ama elimizi koyunca içerde birsey dalgalanıyor gibi geliyor ve karnımın içinde de garip bir şekilde hissediyorum. Nasıl olabilir bu kadar erken bende anlamadım ama zayıf olduğumuz için olabilir mi?

Ay bebek tabi o bağırsak hareketi geliyor geçiyor o böyle aynı yerde minnak hareketler yapıyor bence de zayıf olduğumuzdan erken hissettik çünkü yazı görmüştüm kilolu anneler daha geç hissediyormuş yağ dokusundan dolayı bende normalde yağ denen şey yoktur 48 kg ile gebe kaldım 163 boy olunca zayıfım baya 1 buçuk kilo almışım ama

Tahmin ettim zaten genelde kendileirne en güzel yatakları da alsan kutu bulunca içine giriyorlar ya bu da ona benzer şimdi üstünden inmez neyse sonra bebise bı tane daha alırsın napacan kiskanclik olmasın
Kedime şu su oyun matından aldım internette kedilerin oynadığı videoyu görünce içine soğuk su koyarım hem serinler hem oynar diye daha ortaya koyar koymaz saklandı korktu dedim artık bebişe nasip oldu ona saklayım bari gitti şimdi kağıt parçası bulmuş onunla oynuyor deli kız

Bilgilendirmen için teşekkür ederim kuzum . Umarım yukarı çıkar da üzmez bizi . Sağlıklı olsun da sezeryan olsun hiç önemli değil

bir kac gundur basim agriyor biraz da tansiyonum dusuk 8/5 cikti kontrolde. surekli uyku hali geziyorum evde hafif basim da donuyor. Havalardan sanirim asiri sicak ve nem sonra birden yagmur ve degisik bir serinlik geldi ama yine sicak, karısık bir hava durumu beni de alt üst etti

L Lila2455 bende 50 ile hamile kaldım şuan 52 kiloyum. boy 1.63…
Almamız gereken kiloları ek e koyuyorum… boy ve hamile kalmadan önce ve sonraki kilo hesabı
En fazla 13 kg mu yani valla ben hiç takmam kiloyu hayatım boyunca hep zayıftım bunun için doktora bile gittim sağlıklısın sıkıntın yok dedi şimdi merak ediyorum kilolu halim nasıl olacak

Burda bir arkadaşın baş ağrısı vardı şekeri yüksek çıkmış baya sabah konuştuk hatta sen de baktırmış mıydın şekerine canım

Burda bir arkadaşın baş ağrısı vardı şekeri yüksek çıkmış baya sabah konuştuk hatta sen de baktırmış mıydın şekerine canım
yok hiç baktırmadım anne babamda da seker yok bende de daha önce hiç olmadı diye.. oyle durduk yere cıkıyormuymus ki. kendimde kilolu değilim hiç

yok hiç baktırmadım anne babamda da seker yok bende de daha önce hiç olmadı diye.. oyle durduk yere cıkıyormuymus ki. kendimde kilolu değilim hiç
Gerçi arkadaşın aile geçmişinde varmış kendiside zayıfmış ay geçmiş konuşmalara gitmeye erindim detaylıca yazdıydı o

Gerçi arkadaşın aile geçmişinde varmış kendiside zayıfmış ay geçmiş konuşmalara gitmeye erindim detaylıca yazdıydı o
bayramdan sonra baktırayım olmadı açlık ve tokluk şekerime. Bas agrimi sicak havalara yormustum ama hersey olabilir tabi. Adapte olamadim hala bu kadar sicaga ve neme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…