Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar ben hamileliği düşünmüyordum . Bu ay içime bir his düştü test aldım grimsi belli belirsiz çizgi çıktı moralim çok bozuk 2 tane evladım var birde 2 çocuğum aralıkta doğdu şansıma bakın burda aralığa denk geliyor ne kadar bahtsız bir insanım ben:KK57::cry::cry:
valla aynı durumdayım büyük 10 küçük 6 yaşında kendim 37 yaşında koca kadınım hiçç beklemiyordum şoktayım

valla aynı durumdayım büyük 10 küçük 6 yaşında kendim 37 yaşında koca kadınım hiçç beklemiyordum şoktayım
Bende öle l sizin kan testinde net belli oldu mu sizin de aranız çokmuş. Benimkiler De 6 ve 5 yaşında lar

Ay bende aynı şeyi sordum kafamda ki tek soru bu şuan 6+2 de gidicem karından gözükmez mi yolk sacı da karından göremeyiz demişlerdi 5+0 da ama gözükmüştü 🤔
Benim de kese ve yolk sac karından 5+3 de gözüktü. 6+6 da kızımda karından kalp atışı duymuştuk olabilir bence mümkün ama duyulsun da artık karından vajinal farketmez napalım

Benim de kese ve yolk sac karından 5+3 de gözüktü. 6+6 da kızımda karından kalp atışı duymuştuk olabilir bence mümkün ama duyulsun da artık karından vajinal farketmez napalım
Tabi önemli olan duyulması o konuda haklısın da . Karından duysam daha çok rahat edicem gibi geliyor yoksa 4+3 de vajinal ultrasonla keseyi görmüştük. Aman günler geçmiyor valla 😂 nasıl Perşembe gelecek bilmiyorum eşim de şeye alıştırıyor beni bak kalp atışını duymaya biliriz stres yapma diye onun da korkusu var bir yandan

Kızlar selam bugün adet gecikmemin 10. Günü kan verdim >10.000 çıktı. Keseyi gördük. Şuan 5 haftalık. Kese boyutu 11.4 mm sizce normal mi ? Daha önce bir düşüğüm oldu bebek gelişmediği için. Endişeliyim

İlk günlerde karın ağrısı çeken var mı ? Çok kötü karın ağrısı yaşıyorum

İlk günlerde karın ağrısı çeken var mı ? Çok kötü karın ağrısı yaşıyorum
benim belim boşluğum ve sağ böbreğim ağrıyor. umarım ikimizin ağrısı da normaldir. dayanılmayacak gibi değil ama sizinki çok fazla ise doktorunuza danışın bence

benim belim boşluğum ve sağ böbreğim ağrıyor. umarım ikimizin ağrısı da normaldir. dayanılmayacak gibi değil ama sizinki çok fazla ise doktorunuza danışın bence
Regl günüm de de oldu ama o hafif hafifti bu sefer saha şiddetli ağrıyor. Bi düşüğüm olmuştu ama onsa sıfır ağrı olmuştu. İnşallah bi sıkıntı yoktur

Regl günüm de de oldu ama o hafif hafifti bu sefer saha şiddetli ağrıyor. Bi düşüğüm olmuştu ama onsa sıfır ağrı olmuştu. İnşallah bi sıkıntı yoktur
vücut değişik şeylerle uğraşıyor şuan bence ağrılarımız normal. içimizi ferah tutalım . bende yarın 11 de doktora gözükeceğim. heyecanlıyım çok

X