Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
Canım kaçırdım herhalde orayı ben, neden riskli gebelik dediler bana da doktorum ultrasonun %70 ikili testin %85 demişti geçerliliği. Bir sıkıntı olursa ultrasondan da görünüyor bence. Ben de ikiliyi sigortaya dahil diye yaptırdım açıkcası. Ense kalınlığı normal çıkınca zaten rahatlamıştım. Doktorunuz perinatolog sanırım. Benimki detaylı bakmıyormuş başka yere gönderecek beni. Ne güzel sizin 1.5 saat bakacak. İnşallah çok güzel sonuçlar alırsınız. Bebek alışverişlerine başlarsınız

Kızlar ne güzel şeylet alıyorsunuz yaa ben hiç bakmadım daha biraz daha zaman geçsin öyle bakmayı düşünüyorum. Bebek arabası olayını da hiç bilmiyorum türleri ne farkları nebirde bez stoklanmalı mı hangi marka alınmalı en merak ettiğim bezler çok pahalı

Biz de bilmiyoruz korkma, bi edahandro ustalaştı

Bez konusunda ben emin değilim ya bazı bebelerin teni uymuyormuş beze. Bazı bebeler ucuz bez seviyolarmış hatta. Ama çoğu kişi gece Prima kullanıyor, ben alırsam bi Prima alırım geri kalan markaya doğunca deneyerek bakarım galiba

Evet canım antifosfolipid sendromu var o yüzden doktor seçimimi perinatolog tarafından kullandım aylık devlet hastanesinde rutinlerimi yaptırıyorum ama muayeneye kendi hekimine gidiyorum memnunum da işini çok seven cıvıl cıvıl biri amin amin amin inşallah

İyi ki var edahandro bende listeye ekliyorum çaktırmadan :)

Gerçekten öylelernasıl bu kadar kötü olabiliyorlar anlamıyorum ben söylediğim bir kelimeyi bile tartırıyorum ayıp ederim kırarım diye
Malesef hassas kalpler hep bunu yaşıyor. Senin yerinde umursamaz biri olsa, daha onların yaptıklarından keyif bile alırdı var öyle psikopat tipler ama işte bizneden, nasıl, niçin, neden bana yapıyorlar, bunu hak etım mi, hatam mı var, hatam nerede diye düşündükçe ve kalbimiz kırıldıkça böyle vicdansız insanlar da üstümüze gelmeye devam ediyorlar. Ama bazen de diyorum; iyiki ben böyleyim, iyi bir insanım, onlar gibi değilim. Sen de geçici bir süreç olarak bak canım, bundan 6 ay sonra bu insanlar hayatında olmayacak. Kazanabildiğin bebeğinin rızkını kazan, gerisine de yapabilirsen kulağını kapat, hiçbirşey sen ve bebekten önemli değil. Benim de işyerim çok karışık, ben de düşünmemeye çalışıyorum. 6 aycık kaldı dayanalım.

İyi ki var edahandro bende listeye ekliyorum çaktırmadan :)

Bi de midem bulunmasa, siz bi de beni o zaman görün bu pil tasarrufu modum

Bu durumda doktorunuzla uyumlu olmanız çok iyi olmuş. İnşallah sağlıklı bir şekilde ilerler gebeliğiniz. Yarın da güzel haberler alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…