Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Mutfağa girmediğim sürece iyiyim, şu an hiç yok mesela. Ama bi şey hazırliyim diye girsem ı ıh midem ağzımda hemen

Aşırı yorgunum ya yine işten şikayet edeceğim sizi de darladım burda ama iki gündür evden de çalışıyorum bugünde çalışacağım iş hallolması lazım acil diye. Bugün yavaş ilerlediğimi söyledi yöneticim yani daha ne yapabilirm bilmiyorum bilgisayardan bir iş öyle yavaş ilerlenecek bir şeyde değil sisteme bir şeyler girip onay mailindeki kodla teyit etmek. Bugün işte kalkmadan çalıştım öğle arası bile bir şeyler atıştırdım çalıştım 2 kez tuvalrt dışında hiç kalkmadım bunu söylediğim halde hala durum bu evden de devam edeceğim dedim cevap bile alamadım gerçekten bende mi sorun diye düşünüyorum bazen. Şu an işten çıkmak istemem ayrıca zaten işte bulamam. Birde kardeşimin düzgün bir işe ihtiyacı var şu an askerlik bitince görüştürebilirix burayla dediler birazda o şansı kaybetmemek için sabrediyorum ama gerçekten baygın gibiyim bacaklarım uyuştu

Canım anlattıysan kaçırdım biliyorlar mıydı hamile olduğunu

Alt açma bezinde tek kullanımlıklar daha iyi daha pratik diyorlar ama çok mu pahalıya gelir kş
Yok bence gerekli şeylerden biri. Ben bez olanlardan hıc memnun kalmadım üstüne tek kullanımlık serip o şekilde değiştim bi yere giderken de çok işe yariyor. Çünkü bebisler altı açık olunca bezi takana kadar yapabiliyo bazenbundan bı iki paket alın

Evet en başta söyledim bide deneme sürem bitince hamile kaldım o nedenle hani etik olanın bu olduğuna inandığım için hemen söyledim bilgileri dahilinde olsun ileri
Bence bezdirmeye çalışıyorlar seni ya. Yani işe yeni giren biri nasılsa onun yaptığını başkası da yapar kendi isteğiyle çıksın diyorlar bence :/

Bence bezdirmeye çalışıyorlar seni ya. Yani işe yeni giren biri nasılsa onun yaptığını başkası da yapar kendi isteğiyle çıksın diyorlar bence :/
Benimde aklıma geldi acaba öyle mi diye ama bilemiyorum işide öğrendm ben geldiğimde benim yaptığım işi yapan bir kadın var yaşça büyük pek iyi yapamıyordu da onu başka bir birime aldılar ben çıksam birini bulmaları öğretmeleri de zaman alır aslında ama bilemiyorum özel sektör kendi aralarında düşünceleri nedir hiç öngöremiyorum

kızlar selam
bugün yeni doktorla randevumuz çok iyi geçti. uzun uzun baktı bebişi anlattı. şükür hiç bi sıkıntı yok
bulantılarımdan ve kilo kaybımdan bahsettim. çok kilo vermişsin ama 3. ayda bulantılar geçer dedi. ben bu aşka olan inancımı kaybettim ela yani gerçekten geçecek mi.
sonra eve geldik yolda fena oldum tansiyonum düştü sandım yemek yedim. yediğim gibi çıkardım. bugün doğru düzgün bişey yiyemedim yine korkuyorum bayılıp kalırım diye. bayılmam dimi kızlar
bebişi görmek çok iyi geldi ordayken ama eve gelince çok fena oldum baya da bi ağladım..

Bence de sana kendini yetersiz hissettirip, işyerinden soğutmaya çalışıyorlar gibi geldi kuzum. İnsanlar çok vicdansız.

Canım çok şükür bu bulantıları da Allah'a havale ediyorum. İnşallah bayılmazsın ama bayırlırsan da inşallah yumuşak tehlikesiz yere bayılırsın kuzum. Olacak demek ki bunlar. Bulantılar mahvetti bizi. Ben de dün çok kötüydüm bugün daha iyi hissediyorum, aşırı dengesiz bir gidiş var umarım bir an önce biter bulantılarımız. Ben de bazen ağliyorum bulantıların yaşattıkları sebebi ile yalnız değilsin canım.

Arkadaşta gördüm çok kaliteliydi çok hoşuma gitti alt açma organizeri falan da çok iyi bu markanın tüm setini alıcam ben de
Bende aldım kuzumm minik çantalarından da aldım düzenli olsunn diye gerçekten kaliteli
Mustelayi tek geçerim. Bütün urunleri hem temiz içerik alerji durumuna göre seçenekli canım. Kızım 5 yaşında hala ondan kullanıyorum. Aynı setten kardeşine devam
ay alırım o zaman bende canımm çok sağol
Evet pamuk kullanmak lazım ısısını ayarlayabilirsen öyle de olur ama her seferinde ılık ilik3-4 tane de islatabilirsin. Biraz alışınca yıkamaya gecmistim ben her seferinde yıkıyordum.
yani bu alıştırmakla alakalı değil normalde böyle mi yapmamız lazım kutuda ıslak durur diye düşündüm bende ondan kutu düşündüm çok minnoş görsel ekliyiim

Eklentiler

• IMG_9864.png
    83,2 KB · Görüntüleme: 39
Bebetonun malzemeler geldi teyzoşları birtaneside bana süt sağma makinesi

Eklentiler

• IMG_9862.jpeg
    117,7 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_9860.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_9859.jpeg
    122,1 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_9858.jpeg
    183,7 KB · Görüntüleme: 39
  • 6cec0097-2a3d-414e-9496-421ec35356ff.jpeg
    92,9 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…