Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 40,8%
  • erkek

OY: 90 53,3%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    169
ben bunun için eski tip ana kucağı aldım. tam da yatıyor hem de sabitleniyor. gündüzleri sallama işini onda hallederim. zaten reflü yatağı da olacak. 3 aydan sonra da uyuyunca yatağına koyarım.
Ay eski tip ana kucağı nasıl yaa? Bu babybjörn gibi olanlardan mı yoksa kendi kendine sallananlardan mı

Uyku tulumuna geç mi kaldım bilmiyorum en son ne konuşuldu. Ay altı üstü 10 saat bakmadım yetişemiyorum neyse djdjd. Yine ablamdan örnek vericem onda kollu uyku tulumu olmasına rağmen kolsuz bütünlerden kullanıyordu. Çok rahat etti bi de büyük olunca içinden alması içine koyması baya rahat oluyordu. Hatta bu yıl da giydircek 1 yaş bebesine. Öyle büyüktü. Örnek görsel;

Bu senin attığın kadın da xiaomi kamera alın demiş ama benim aşırı mühendis beyinli eşim evi izlerler hep onla diyor jdjdnd korktum ben de…
Ben wifisız aldımm izleniyomuş gerçekten çünkü. Geldi az önce çok hoşuma gitti bas konuş var telsizden basınca kamera kısmına ses veriyor bebeye sesin gidiyor yani. Sadece bebek ses çıkarınca çalışma özelliği var, ninni modu var falan hoş bence

Aaa kız güzelmiş bayaaa, linklesene beni….

2 yaştan önce ya da 6 yaştan sonra daha iyi psikolojik açıdan. Tıbbi açıdan ben iyi bi uzman elinde bebek sünnetini tercih edicem 7 yaş bana fazla büyük geliyor okula başlamış çocuğu sünnet ettirmek garip geliyor hep

Bu senin attığın kadın da xiaomi kamera alın demiş ama benim aşırı mühendis beyinli eşim evi izlerler hep onla diyor jdjdnd korktum ben de…
Benim kocam da IT ci wifi li olamaz izlerler hacklerler diyo. Artik guvenemiyorum da hakli. Oyuzden yineckamerali alicam ama radio frekansli olanlardan.

Bizimki de bu özelliklerde, şu. İlkinde elimiz ayağımız olmuştu, iki tane eskittik hatta, şimdi de ilk aldığımız ürünlerden biri oldu.

evin buyukse ve ya iki katliysa cok ise yariyor yakinina koyarsin uyaninca duyarsin sesini hemen gidersin yaninda. biz yazlikta cok kullandik 2 yasinda bile ust katta odada uyandiginda asagida duyabilmek icin

Zara’nın etiketleri kesilecek tarzda değil, yapışık batmıyor beboya iç etiketini kestim sadece. Hm ve e bebek direkt ürünün üzerine baskı yapmış ay vs karışmıyor o yüzden. Ben genelde buralardan aldığım için hepsinin ayları yazıyor neredeyse, bir de ben unutmam gördüğüm an anlıyorum kaç aylıktı diye uzun zamandır dolabında asılı o yüzden olabilir.

Bana da arkadaşım gerek yok demişti ev zaten saray değil öyle gürültülü evinde yok hık derse duyuyorsun demişti kamera olayı belki olabilir şüphelendiğinde bakarsın ama telsiz bana göre gereksiz dedi bende neyse şimdilik dursun eğer baktım lazım olacak o zaman alırım diye düşündüm

Evet wifili olan şeylere öyle deniyor hırsızlar falan bunu kullanabiliyormuş risk açısından evet var maalesef diğer wifisi olmayanlar seçenek olabilir bence

Bizim ev de saray değil, şimdi bebeğimiz kismetiyle gelince hadi inşallah

Mutfak yatak odalarına uzak mesela, öyle hık mık değil, çok yüksek ses olması lazım ki duyulsun. Çocuk o noktaya gelince onu bir de sakinleştirmesi var. Biz gece değil ama akşam otururken 4-5 yaşına kadar kullandık galiba. TV izliyoruz duymuyoruz mesela, çocuk uykulu sesiyle minik minik sesleniyor. Kişiden kişiye değişiyor elbette ama biz çok kullandık.

Yok zaten 7 yaş ablama göre de geç ama 3 çocuk doğurunca bir türlü ilk çocuğa sünnet ettirmeye vakti kalmadı djdjd. Anlatmak istediğim 10 aylık olana yapmamış cerrah. Ki izmirde sadece sünnet yapan birisi tek işi bu. Kafam çok karıştı çok zor konular ya

Çok değişiyor uzmandan uzmana ya, şurada bile en basit demir ilacında 7 tane fikir okuduk biri 16da başladı biri 30da başladı biri hiç başlamadı. Sünnet gibi bi olayda değişmesi çok normal. Aklına yatan bi çocuk doktoru bulunca onla ilerlersin bi de onu düşünmeyelim şimdi dngk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…