Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Evet evet zaten çok hareket edince hele süpürünce inanılmaz bir baskı hissediyorum, ben bebek doğunca bırakırım mecbur ama anneler asla bırakmıyor… benim annem de gelsem de halılarını yıkatsak camlar falan silinecek diye darlıyor beni
benimki yerleşti bize doğurana kadar beraberiz artık doğurduktan sonra da 1 ay kalır. çok rahatım böyle ama evde herkes adımı söyleyince sinirleniyorum. ksfjsflk

benimki yerleşti bize doğurana kadar beraberiz artık doğurduktan sonra da 1 ay kalır. çok rahatım böyle ama evde herkes adımı söyleyince sinirleniyorum. ksfjsflk
Benim ki izne ayrılınca gelecek inşallah daha önce doğurmam, 38. hafta oluyor😅
ben de almadım balkona bi tane büyük çöp kovası koyucam kapaklı. eşim her sabah giderken çöpü alır zaten bitti gitti bi de ona 1000 tl masraf yapamicam lsfjldsj
Benim balkon kapalı balkon burda kış kıyamet gibi geçtiği için… yani 1000 liralık çöp de ne bileyim….

Kızlar çalışabilir aldım ya dayan dedim kendime😄
Bebişin kilosunu sormayı unuttum dr da söylemedi. Sadece şey aklıma takıldı kafası 1.5 hafta önce çıktı fl si 3 gün geride. Normal dedi ama aklıma takıldı var mı böyle çıkanlar🥺

Benim ki izne ayrılınca gelecek inşallah daha önce doğurmam, 38. hafta oluyor😅

Benim balkon kapalı balkon burda kış kıyamet gibi geçtiği için… yani 1000 liralık çöp de ne bileyim….
o yetmiyor bi de her seferinde poşetine ayrı para ver. hiç benlik değil özel çöp şu an. 2 balkonum var yayla gibi birinde kokarsa ötekine koyup sabah atarım :)

Bana kayınpederim her buluşmamızda soruyor kaç kilo aldın diye, yemin ederim doktor her seferinde tartmasa eşimin haberi yok asla da ilgilenmez. İnanılmaz garibime gidiyor ya, babamın gelinine hamileyken kaç kilo aldın diye sorduğunu hayal edemiyorum ya annemle ben tokatlarız adamı herhalde. İnsanlar kafayı yemiş gerçekten, sana ne lan hassas kantar mısın sana kaç lazım
Hadsiz ya bazı insanlar çok patavatsız 😂😂

Mide bulantımın sebebi demir ilacı olabilir mi? Az önce bi kestirdim gayet iyiydim, demiri içtim midem bulanıyor yine
Ay evet çok bulandırıyor benim midemi de . O yüzden gece uykumdan uyanıp içip hemen geri uyuyorum. Sabah uyanınca içtiğimde mesela hemen uyumazsam muhakkak kusuyorum 😩 aç karnına iç demişti doktor da eczacı da ..

İlk cümlene o kadar katılıyorum ki, özellikle emojine ajfkdjsk sorma ya gerçekten insan saygısını yitiriyor. Eşim bana hamileyken şunu yeme zararlı bile dese batar, elin 65 yaşındaki adamı 28 yaşındaki gelinine kilo soruyor. İnanılır gibi değil. Neyse en son küstüler de rahat ettim, haftalık güncel kilomu takip eden kimse yok ajfksksk
Belki de doğum hediyesi olarak ağırlığınca börek alacaklardı 😂😂

İşbirden hangi yatağı almıştınız hanımlar, çift yönlü olan vardı bi tane onu aradım da birkaç tane varmış kaydetmemişim grupta alınanı

1900 civarı dedi canım ortalama olarak
Oy kocaman olmuş, bence hiçbir sorun olmayacak canım ama iğne vurdurman iyi olmuş ne olur ne olmaz. 34.haftada doğup küveze girmeyen bir sürü bebek var, max 1-2 hafta erken gelir bence 37 falan çok iyi zaten. Senin kızın gelmesi aheste oldu da doğması hızlı olacak demek ki, bu kadar beklettim arayı kapatayım diyor herhalde İnci Hanım 🥲❤️

Kızlar çalışabilir aldım ya dayan dedim kendime😄
Bebişin kilosunu sormayı unuttum dr da söylemedi. Sadece şey aklıma takıldı kafası 1.5 hafta önce çıktı fl si 3 gün geride. Normal dedi ama aklıma takıldı var mı böyle çıkanlar🥺
Sözel olarak önde/geride dedi mi canım? Benim de kağıtta 27 haftalıkken 29 yazıyor çoğu ölçüsü, özellikle baş çevresi. Ama doktor hep haftasıyla uyumlu diyor. 3 gün 1 hafta hepsi çok normal, 2 haftaya kadar anlamlı değil diyorlar. Aklına takılması normal ama canını sıkma hiç

70x110 olanı olur ama çok yüksekmiş bu ya çocuk havada kalır park yatak için sankim :KK43: kiki denmiş o 9 cm galiba
10 cm yüksek olmalı diyollar yatak için ama dediğin gibi park yatağa olmaz bence. İnceleri vardı buranın onlara bak istersen bi, benim de anne yanı beşiğinin yatağı çok ince kafama takılıyor ama uğraşamıycam bi de onunla of akfksks

X