Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Doktordan çıktım suyunda azalma olmamış şükür hala bir hafta geride bir haftada 100 gr almış iyi dedi doktor ama suyunun azlığından dolayı erken doğma riski var dedi ciğer geliştirici iğne vurdu birde hala makat geliş muhtemel böyle giderse sezaryen olacak dedi suyunun azlığından dolayı dönmesi pek mümkün görünmüyor dedi böyle giderse 37 de alırız dedi yinede 38 e dayandırmaya çalışırız dedi erken gelmeye kalkarsa kuvözde kalma ihtimali var dedi yani doktor aslında bana olabilecek bütün ihtimalleri söyledi

Ayyyy eveett çatladın mıııı nasıl gelmedi aklıma 😂😂😂 çatladım ablacım ne yapsak ki acaba 😬😬 bana geçen gün denildi ki, kız çocuk gerçekten güzelliği alıyor eski güzelliğin kalmamış 🥹 ağlayım mı güleyim mi 🙂
hayır kocam dert etmiyor çatlayıp çatlamadığımı ama hayatımda ilk defa gördüğüm insanlar dert edindi :KK70:
aa bak o güzellik mevzusunu 12. haftamda bi komşu demişti çok çirkin olmuşsun kesin kızın olacak diye :KK70: ama şimdi her gören senin nasıl kızın olacak çok güzelleşmişsin diyor :KK70: arada iyi cümleler kuran insanlarda var :KK70:

mesela bi arkadaşım var sadece onunla buluşmak beni mutlu ediyor . hemen ya cildin ne kadar parladı bi güzelleştin der hep över . doğru yada yanlış ama beni mutlu ediyor mesela :)

Doktordan çıktım suyunda azalma olmamış şükür hala bir hafta geride bir haftada 100 gr almış iyi dedi doktor ama suyunun azlığından dolayı erken doğma riski var dedi ciğer geliştirici iğne vurdu birde hala makat geliş muhtemel böyle giderse sezaryen olacak dedi suyunun azlığından dolayı dönmesi pek mümkün görünmüyor dedi böyle giderse 37 de alırız dedi yinede 38 e dayandırmaya çalışırız dedi erken gelmeye kalkarsa kuvözde kalma ihtimali var dedi yani doktor aslında bana olabilecek bütün ihtimalleri söyledi
bizim bebekler aceleci çıktı ya .. ama riskli haftaları geçtik kiii zaten en güzeli ciğer geliştirici vurulması olmuş. bende hep dua ediyorum erken doğacaksada önceden farkedilsinde iğne yapılsın diye . 34. haftada doğum yapıp küveze girmeyen 2 çocuk doğurdu arkadaşımın ablası . sırf bu iğne sayesinde . içini ferah tut canım

32+1 kontrolündeyim şimdi doktorun çağırmasını bekliyorum . Çalışamaz mı alsam periler yoklamıyor değil.

Cuma akşam çıkışa doğru şefimiz bir iş vermişti bende tamamladım tam çıkmadan mail attım işi halledip. Sonuna bilgilerinize sunarım yazmamışım normalde her zaman yazarım. Bana bireysel mail atmış üstlerinize dönüş yaparken sonuna bilgilerinize sunarım eklemeniz gerekir falan diye😄yani tamam kurumsallık hadi ben hata yaptım ama sabah gelir gelmez bunun derdine düşmek saçma geliyor bana gelince söyle yüz yüze zaten her zaman dikkat ediyorum son dakika olduğu için atlamışım. Şimdi gidince bi daha der. İnanılmaz bir ben yöneticiyim egosu var ve bunun aşağılık kompleksi kaynaklı olduğunu düşünüyorum.😒 sırf bıktığımdan çalışamaz mı alsam acaba diyorum eşimde al diyor ama 8 günüm kalmış gidecek para kaybım olmasa mı diyorum bir yandan da 8 10 bin arası bir kaybım olacak çalışamaz alırsam
Para biraz tatlı da geliyor haklısın ama sinirini bozmadan sadece dediklerini yap bence robot gibi duygu karıştırmadan. Ben artık beynimin yarısını kullanıyorum işte duygularımı kenara koydum. 5 haftam var daha sinir stres olamam erken doğurtmasınlar beni dkdjdk

Dogsun da 37 de dogsun cok erken degil bence. Stres yapma sen ciger gelistirici de vurulmus mis gibi insallah gelmesi gerektigi tarihte gelir annesi 🙏🏻

Eltimin telefon numarası bile yok bende 😂😂 Sende o var, o zaman sana da maşallah 😂😂🧿🧿
Bende cocugunun fotolarini cekmistim oyuzden almistim yolliyim diye🤣 o beni cok uzun zaman eklemedi biliyorum belli oluyor yani. Insan olarak iyi biri ama mesafeli tuhaf bi sekilde bende asiri sicak kanliyimdir oyuzden degisik geliyo . Eskiden insanlar biyle olunca uzuluyodum artik astim sacma bi sekilde kendime yapiyorum😊

32+1 kontrolündeyim şimdi doktorun çağırmasını bekliyorum . Çalışamaz mı alsam periler yoklamıyor değil.

Cuma akşam çıkışa doğru şefimiz bir iş vermişti bende tamamladım tam çıkmadan mail attım işi halledip. Sonuna bilgilerinize sunarım yazmamışım normalde her zaman yazarım. Bana bireysel mail atmış üstlerinize dönüş yaparken sonuna bilgilerinize sunarım eklemeniz gerekir falan diye😄yani tamam kurumsallık hadi ben hata yaptım ama sabah gelir gelmez bunun derdine düşmek saçma geliyor bana gelince söyle yüz yüze zaten her zaman dikkat ediyorum son dakika olduğu için atlamışım. Şimdi gidince bi daha der. İnanılmaz bir ben yöneticiyim egosu var ve bunun aşağılık kompleksi kaynaklı olduğunu düşünüyorum.😒 sırf bıktığımdan çalışamaz mı alsam acaba diyorum eşimde al diyor ama 8 günüm kalmış gidecek para kaybım olmasa mı diyorum bir yandan da 8 10 bin arası bir kaybım olacak çalışamaz alırsam
Boşver boşver eğer sağlıksal bi sorunun yoksa he de geç paranı al😅 bazen benim de tepem atıyor ama kör sağır ve dilsiz taklidi yaparak devam ediyorum hayatıma hdjdndnd

Cocugumub henuz kitapligini almadim ama kitaplari geldi 😊asiri guzeller

Eklentiler

• IMG_9009.jpeg
    IMG_9009.jpeg
    199,6 KB · Görüntüleme: 22
Kayınvalidem eltimde şu an ya o dürtelemiştir dngjfk sudocrem almışlar bi de büyük boy. Çok öneren de var içeriği temiz değil diyen de var ama bakalım
sudokrem cok lazim oluyor biz kullandik ama zaten cocuk buyurken baska seyler icinde lazim oluyor dusup yaralandiginda hemen surersin bir gunde geriletiyor yarayi ama kucuk boy alsalar daha iyi olurmus cok az suruyorsun cunku

son kullanma tarihi oluyor o kadar kullanilmiyor bolusturursun olmadi ben annemlere fslan da vermistim morarma yara sivilce iyi gelmeyen yer yok
Zaten normal şartlarda pişik önleyici kullanıcaz dimi mustela vs? Bu pişik olursa ya da dediğin gibi farklı yaralanmalar için kullanılacak? Onlar her alt açmada kullandılar çünkü o yüzden büyük aldılar muhtemelen ama ben mustela alacaktım önleyici olarak

bizim bebekler aceleci çıktı ya .. ama riskli haftaları geçtik kiii zaten en güzeli ciğer geliştirici vurulması olmuş. bende hep dua ediyorum erken doğacaksada önceden farkedilsinde iğne yapılsın diye . 34. haftada doğum yapıp küveze girmeyen 2 çocuk doğurdu arkadaşımın ablası . sırf bu iğne sayesinde . içini ferah tut canım
Çok şükür canım bebek zayıf olacak belli ama zayıf bebekler daha güçlü olur dedi nst de bir sıkıntı çıkmadı her hafta çekilcem doktor nstnin iyi çıkması bir hafta daha sorun yok demek dedi bakalım yarın da ikinci dozu olucam iğnenin

Dogsun da 37 de dogsun cok erken degil bence. Stres yapma sen ciger gelistirici de vurulmus mis gibi insallah gelmesi gerektigi tarihte gelir annesi 🙏🏻
2 buçuk kiloyu geçtikten sonra doktor sıkıntı yapmıyoruz dedi baktım 37 de o kiloya ulaşmış suyuda azalmaya gidiyor o zaman alırım dedi ama suyu sabit kalırsa 38 i beklerim dedi bakalım sağlıklı olsun da zayıflığa dünyaya gelincede çözümü var

X