Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Bana doktor protein ve sağlıklı yağlar bebek için yeterli demişti, avokado ceviz vs gibi
Ayy sorma her gün avakodu yıyorum anneme alma dedıkce alıyor bende almış kalmasın dıye yıyorum😂😂
Şeyide çok önerdiler özellikle babalar yapabilir dediler. Bebek biraz büyüdükten sonra hani kayma korkusu falan geçince. Duşa babanın kucağında girip birlikte yıkanmak hem baba ile temas halinde olması bağlarını güçlendirir hemde rahatlar bebiş diye🥹burda da bir yapıyorduk demişti ilk bebeğinde
Aslında bebekle bağ için temas çok önemli anne yine emzırırken o bağı kurabılıyor,inşallah hastane de şöyle yapmayı düşünüyorum bebek göğüs kısmı cıplakken eşimin göğsüne yatırmayı öyle öyle başlarım babaya alışsın 😂😂

Ve beklenen gerçekleşti, kustum. Zar zor yemiştim zaten amaan. Hasta mıyım neyim acaba ben
Neyse stres yapma kuzucum. Bebiş güzel kilo alıyor, besleniyor. Sen bebeğine kilo alanlardansın demek ki. Olduğu kadar. Ağzının acısı gitsin diye ekmek yiyebiliyor musun? Ben kustuktan sonra hep nutellalı ekmek yerdim de kuru ekmek bile yesen birşey. Mideni bastırır en azından. Benim iştahımı prilam da çok açıyor sanırım.

Neyse stres yapma kuzucum. Bebiş güzel kilo alıyor, besleniyor. Sen bebeğine kilo alanlardansın demek ki. Olduğu kadar. Ağzının acısı gitsin diye ekmek yiyebiliyor musun? Ben kustuktan sonra hep nutellalı ekmek yerdim de kuru ekmek bile yesen birşey. Mideni bastırır en azından. Benim iştahımı prilam da çok açıyor sanırım.
Bi ıhlamur içiyorum anam öksürüğüm de var çok, onu rahatlatsın midemi de bastırır belki dedim. Bitince bi şeyler atıştırırım inşallah çorbam falan vardı dünden

Hiç iştahım yok ya ağlıcam valla. Ne kahvaltı ne öğle yemeği ne akşam yemeği, zorla ağzıma tıkıyorum 1-2 bi şey. Çok üzülüyorum gerekli besinleri alamıyo muyumdur diye, sonra bebeğin depolardan beslendiğini düşünüp rahatlıyorum ama yine geliyor üzüntü peşine. Bi tabak yemek koydum 1 saat oldu didikle didikle yarısını anca yedim :KK43:
vitaminlerini içiyorsun sonuçta canım o güzelce besleniyordur senden. ben de bu aralar dalgına yakalandım normalde böyle değilim ama 3 gündür senin gibiyim. yemek göresim yok. sörf başım dönüyor diye muz yedim az önce. muz ceviz yoğurt yedim mi diyorum he tamam yeter bu bebeye 😅 onlar bizden aşıyorlar sıkma canını

Ünlü düşünür anam üşütmüşsündür dedi sjfksks bilmiyorum gerçek bir kırık ağrısı gibi dayanılmaz bir şey. Voltaren sür dediler de hamilelikte kullanmayın yazıyor, sıcak koyayım diyorum e o da önerilmiyor sjfksksk elim kolum bağlı çişim gelse bağıra çağıra gidiyorum
havluyu biraz ısıtıp sarsan bir zararı olmaz herhalde. eğer üşütmeyse de rahatlatır

vitaminlerini içiyorsun sonuçta canım o güzelce besleniyordur senden. ben de bu aralar dalgına yakalandım normalde böyle değilim ama 3 gündür senin gibiyim. yemek göresim yok. sörf başım dönüyor diye muz yedim az önce. muz ceviz yoğurt yedim mi diyorum he tamam yeter bu bebeye 😅 onlar bizden aşıyorlar sıkma canını
Ben de aynıyım muz ver bari çocuğu besliyomuş diyorum 1 muz yiyince günüm iyi geçiyor dkgk

Geçmiş olsun kuşum yani göbeğin darbe almadıysa bir sıkıntı yoktur bence ama kendi dizin çok kötüyse morluk şişlik varsa kendine baktırabilirsin🥺
Morluk falan yokta sıyrıldı kuzum sadece batikon falan sürdük bakalım bebiş iyi olsun da dizim hiç önemli değil ya 🥹

Kızlar ne sorucam sizce benim ıkı gündür goguslerım ucu kaşınıyor niye olabılır ya🤔

Ayy sorma her gün avakodu yıyorum anneme alma dedıkce alıyor bende almış kalmasın dıye yıyorum😂😂

Aslında bebekle bağ için temas çok önemli anne yine emzırırken o bağı kurabılıyor,inşallah hastane de şöyle yapmayı düşünüyorum bebek göğüs kısmı cıplakken eşimin göğsüne yatırmayı öyle öyle başlarım babaya alışsın 😂😂
Benimde aklıma geldi ama babaların memesi de kıllı oluyor ya aldırmak mı lazım ki😄😄

X