Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Kızlar size ne sorcam hastane çıkışlarınız hep yandan çıtçıtlı mı ? Bi arkadaşımla konuştum bugün onlar çok daha iyi oluyor göbek bağı düşmediği için dedi ama benim sadece 1 takımım ötle diğerleri hep alttan çıtçıtlı. Sizce yandan çıtçıtlı almama gerek var mı ?
Ben üç tane yandan çıtçıtlı aldım çoğu da alt üst tulum fazla almadım daha pratik olur diye. Tecrübeli anneler bilir tabi almak gerekiyor mu ama göbeği üzeri örtülse de bi zaraeı olmaz diye düşünüyorum çünkü her türlü kapalı kalacak o kısım

Kızlar diyetisyenle görüştüm olası bir acil ameliyattan sonra süt ne yapar diye . Zencefil çayı , rezene çayı içebilirsin , salatalığa çörekotu serpip yiyebilirsin dedi, bol çorba ama bol ilik sulu , bizimki biraz sosyetik diyetisyen hindistan cevizi suyu varmış büyük marketlerde onu söyledi , omega 3 başlayacaz , chia tohumu falan dedi . Tabi ki en çok bol bol su dedi . bu bilgi de burda dursun :)
Yeri gelmişken ben de yazayım doktorumun da takviye olarak süt arttırıcı tavsiyeleri sunlar
Lacmix
Mamamilkdrops
Ruşeym yapı kapsülü
Fitolat tb
Brewer’s yeast
Humana still tea
İnşallah sütler selale olur da bir seye ihtiyac olmaz

Ay imstagramım yok cok rahatım 800 gr nedir allasen. Boşver kuzum sen bakma bunlara genel türk kadınına odaklan çoğumuz sen gibiyiz. 33 hafta 13 kg ile k.çım başım ayrı büyüdü ama gebeyiz sonuçta napalım her dakka kendimizle mi ugrasıcaz bunlar gibi işimiz gücümüz yok da
Ay doğru bende biliyorumda arada bir kendini beğenmeme şeyleri geliyor bana🥲🥲800 bencede komik yani

Bu kadın beni tribe sokuyor ya fiziği çok iyi bakımlı süslü😄bazen dilenci gibi dolanıyorum
Ay başıma bir iş gelmeyecekse böyle tipler bana çok garip geliyor😅 yani hamilesin işte tadını çıkar, ne diye kontes gibi geziyorsun ki😅 800 gram almış bir de tövbe ben bir öğlen yemeğimde alırım 800 gram😅

Yeri gelmişken ben de yazayım doktorumun da takviye olarak süt arttırıcı tavsiyeleri sunlar
Lacmix
Mamamilkdrops
Ruşeym yapı kapsülü
Fitolat tb
Brewer’s yeast
Humana still tea
İnşallah sütler selale olur da bir seye ihtiyac olmaz
bir de stressiz yasam ve duzenli beslenme ve guzel uyku ekleyeyim ben de 🙂

Kızlar size ne sorcam hastane çıkışlarınız hep yandan çıtçıtlı mı ? Bi arkadaşımla konuştum bugün onlar çok daha iyi oluyor göbek bağı düşmediği için dedi ama benim sadece 1 takımım ötle diğerleri hep alttan çıtçıtlı. Sizce yandan çıtçıtlı almama gerek var mı ?
gobek bagi dusuyor hemen bir kac gune. tulum giydirmek iyi oluyor

Ben hiç dikkat etmedim ona ama öyleymiş benim de canım, ama iç zıbın olarak hepsi alttan çıtçıtlı benim de.

Eklentiler

• IMG_5343.png
    IMG_5343.png
    243,4 KB · Görüntüleme: 39
Tahlil için dahiliye uzmanına gitmek daha iyi oluyor gibi geliyor bana. Hem sağlık ocağında biz ona bakamıyoruz muhabbeti dönüyor, o açıdan da daha iyi. Hastanelerin semt polikliniği gibi hastanecikleri var ya, yakınlarda ondan varsa aklında bulunsun 😊
Evet canım dahiliye her şeye bakıyor da artık onlar baktır demedikçe ben bir şeye baktırmam ya doğuma kadar, görünen ortada işte 😂

Ay başıma bir iş gelmeyecekse böyle tipler bana çok garip geliyor😅 yani hamilesin işte tadını çıkar, ne diye kontes gibi geziyorsun ki😅 800 gram almış bir de tövbe ben bir öğlen yemeğimde alırım 800 gram😅
Ayy bunu bende gordum nasıl 800 gr alıyor 😅ben kendime az aldım dıyodum 7 kılo almışım 800 gramı ben hafta da aldım 😂😂

X