Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Şişmeyi bilmiyorum ama yanması genelde şekerden oluyor. El ayak şişmesi ödem gibiyse belki tuzlu yemekten olabilir bir de gece uyandığında ağzında aşırı kuru oluyor şeker olunca
Yok odem gibi yanma olmuyo . Agzimda kurumuyo ama tuza dikkat etmeye calissam da arada kaciriyorum sanirim . Bide surekli oturuyorum ayaklarimi sallandiriyorum. Hergun duzenli yurusem o kadar odemim olmuyo .

Ahahahhaha yok yok sen az büyütene kadar dişini sık sonra da yine bakıcıyla bir şekilde idare edersiniz inşallah. Bebeğe ayrı bir oda açarsınız ya da siz çalışma odanızda durursunuz o ve bakıcısı salonda, mesailer konusunda da biraz daha keskin bir tavır koyarsın küçük bebeğim var akşamları bakıcısı da olmuyor masa başında kalamam mesai saatleri sonrası dersin. Kadından rica edersiniz, çocuğun uyuduğu sırada yemeğinizi de yapar. Böylesi bence de kayınvalideden iyi olur, bir de seninkinin küçük çocuğu var zaten onlar da o düzeni biraz zor bozabilirler. Geliriniz yüksek hani baktığında bakıcı da asgari ücretten az istemeyecektir, maaşı düşününce tolere edilebilir bir rakam canım. Tabi yine de en doğrusunu siz bilirsiniz. Hepimizin aklı kendimize kadar işte

Ah ikisine deamin inşallah kuzucum Aklımda kreş açma düşüncesi var aslında nhfckds Tam olarak kreş olmasa bile böyle oyun atölyesi tarzında bir şeyler. Dün eşimle düşündük taşındık en çok neyi sevdiğimi bulmaya çalıştık, çocukları :) Acaba dedim böyle bir şey mi yapsam, çocuk gelişimci buluruz, oyun ablası, mutfak ve temizlik işlerinden sorumlu birisi falan ben de idareci Asla alanım olmamasına rağmen neden olmasın diye bir düşünmedim değil. Hem Arda da benle gider gelir ahahhaha

Eki Görüntüle 3491528
Çocimin dötüne sürecek kremi yok ama anasının gereksizce yaptığı battaniyeleri örgüleri var jdjf
Hamilelik öncesi ben de uzun bir süre heves ettim bayağı da bişey yapmıştık tabi annemin de yardımıyla ama kendi çocuuma değil hiçbiri Hamileliğin başlarında bulantının çok yoğun olduğu dönemde bu tekrarlayan örüntüler de daha fazla bulandırıyormuş gibi hissettiğim için bıraktım, daha da almadım elime

Bu bende de var ya. Kreş değil de oyun grubu tarzı. Arkadaşım mis gibi alandansın niye açmıyosun deli misin dedi aklıma girdi nskffk kendisi oyun grubu ararken İstanbul gibi merkezi bi yerde bile çok zorluk çekmişti, açsan ne güzel olur istanbul şubeni de ben işletirim diyodu en son gel ortak açalım

Canım ben hiç kullanmadım doktorum da bir sey dememişti. Hiç karnım da kalmadı. İlla lazım bir sey mi emin diilim

yahu braun yanlış ölçebilir mi bütün avrupada en çok kullanılan marka nasıl yanlış ölçsün mantıklı mı bizim türk insanının sallamasıdır o
İlk aldığımız braun alından temassiz ölçerdi, çok güvenemedik, emin olamadık.
İkincisi xiaomi yine alından temassiz ölçerdi, bunda da şüphe oluştu ama son durumda yine en çok bunu kullanıyoruz.
Üçüncüsü braun kulaktan ateş ölçer.

Artık doğru ölçseler de ölçmeseler de başka almayı düşünmüyoruz Çocuk uyurken ölçmek adına alından ölçenler daha pratik oluyor ama herhalde en doğru sonucu klasik kol altı ölçenler veriyor.

Kiz ne asgarisi en az bakici parasi 30-35 bandinda artik onlarda ucmus gitmis

bence de yeterli ya, bende sadece kulaktan ölçen braun var, bir tane de klasik kol altı ölçenlerden alayım

Ay beni hastanede sezaryandan sonra ertesi gün yıkamışlardı hemsire gelmişti banyo için. İlk cok acaip gelmişti ama sonradan hoşuma gtti valla doğum paketine dahilmiş hastanenin

Ay çok değişik yaaanlamak zor bencede. Bende bazen acaba işedim mi diyorum. Hapşırınca falan zaten çiş yapıyorum bazen

Ama genelde doğum zamanı gelince baya bir sancı önceden başlıyor ediyor duş falan bile alıyorlarmış birkaç gün sürüp sonra sıklaşıyor çok ani bir şey değil gibi. Benim annemin beni doğurmasını duydum bir çok ani olan. 3 ağustos gibi bekleniyormuşum. 24 temmuzda annemin sık tuvaleti gelmiş falan ama yoğun sancısı yokmuş normal hafif ağrıları varmış. En son yine tuvalete gitmiş gelmiş benim geldiğimi hissetmiş pijamasını indirmiş ve doğmuşum. Yatak odası paspasınazahmetsiz yormadan geldim diyor annem hep. Dedem ve babaannem varmış hemen gelmişler. Dedemin annesi köyde ebeymiş eskiden göbeğimi falan o kesmiş sonra hastaneye götürmüşler beni. Normalmiş her şeyim. Annem anlatınca herkes şaşırıyor. Çok nadir olabilecek bir olay sanırım bu onun dışında genelde uzun süre yoklayan sancılar falan oluyor. Hatta hastaneye erkenden gitmeyin diyorlar

yahu braun yanlış ölçebilir mi bütün avrupada en çok kullanılan marka nasıl yanlış ölçsün mantıklı mı bizim türk insanının sallamasıdır o
Pandemi dönemi temassızlar kullanıldı ya o yüzden popüler oldu. Ama sürekli kalibrasyon gerektiriyor. Braun kulaktan olcerin yanlış ölçüm yaptığına hiç şahit olmadım mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…