Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Ay harika örnekmiş atsana bana bulursan gerçekten fikir olsun daha iyi pekişsin kafamda. Bence bu kafe + oyun grubu olayı ebeveynlerin arkadaş edinmesi açısından da çok iyi bir fikir. Özellikle büyük şehirlerde yalnızlık çeken de çok fazla insan çok fazla kadın var. Bizim gibi ailesi dışarıda olup iş çevresi ve birkaç okul arkadaşı komşu dışında kimsesi kalmamış olanlar var. Onlarla da çocuktan sonra yollar ufak ufak ayrılıyor. İnsan çocuğunu da içine dahil edebileceği arkadaş ortamları arayışına giriyor. Gerçekten çok iyi fikir tuttum ben bunu. At sen canım bakalım neler yapabiliyoruz İzin sürecinde kafa yorayım ben buna biraz

Açtım açtım takibe aldım inceleyeceğim canım çok teşekkürler

Ya şeylerde hoşuma gidiyor oyun grubu artı kafe gibi birkaç tane instgramda görmüştüm. Annelerde kahve içer tatlı yer sohbet eder
Biz geçen yürüyüşe çıktık baktım bi atölye açılmış atölye kafe mi ne diye geçiyor unuttum, baktım merak edip. Çocuklara etkinlik yapan uzmanlar varmış anne babalar da kahve içiyor içeride aynı senin dediğin gibi. Bi arada önünden geçeyim bakayım işliyor mu djfnf
Arkadaşımın oyun grubunda (hepsinde öyle mi bilmiyorum) anneler de varmış, ondan yattı kafama aslında. Kimseyi emanet almıyorsun zaten ebeveynleri yanında onlar uğraşıyor sen sadece etkinlik yaptırırsın demişti. Bi düşünelim gerçekten niye olmasın ben kendi mesleğime dönmeyi düşünüyorum bi süre sonra bebiş doğunca, bahane olur

Gerçekten düşününce burda o kadar yakın olduk ki aile tartışmaları eşle sorunlar hamilelik sorunlar komik şeyler iş sorunları hayatımızla ilgili tüm şeyleri paylaşıyoruz birbirimizi anlayıp destekliyoruz. En iyi biz anlayabiliyoruz çünkü birbirimizi( ki grup olarak herkes çok kafa dengi cahil saçma insanlar yok çok memnunum bu durumdan)

Çok mantıklı valla destekliyorum.şöyle güzel bir semte.

Ya sen psikoloğumuz var demek bize avantaj katar shsjjs M minikfilozof da hemşireydi sanırım sağlıkçı olması da on numara. Burada bir ben alakasız kalıyorum mimarlık fakültesi çıkışlı biri olarak shjdjd Ben de iyi Ar-Ge yaparım siz merak etmeyin Özellikle şu Çin kreşlerini çok eğitici buluyordum mesela onlara eğilirim biraz bize uyarlanabilir mi hangi yaş çocuklara hangi işleri yaptırmak cinsiyet rolleri nasıl ayrışacak falan okurum izlerim araştırırım yani

Arkandayıızben nataveganın orada oturuyorum siz nerelerdeydiniz unuttum. Oran tarafları yakın bana birde çevre nezih oturanlar tercih edebilir gibi geliyor çankaya civarları bu anlamda ama tabii bir araştırma yapmak lazım

Sende yönetici vibe'ı var sen de bizi çekip çevirirsin dkkf

Ben Etimesguttayım benim konumunu saymayın ben Ankara çıkışı sayılırım djfj

anne babanin da etkinlige girebildigi oyun gruplari var ama onlardansa ben cafe konseptini daha iyi buldum. anne baba da kendine ait zaman gecirmis olur mesela al laptopunu git calis orda bir taraftanda oyun ablasiyla icerde cocuk oynasin. tamamen camli mekan iceriyide gorebiliyorsun

Çok mantıklı. Birde instagram açarız. Türkiye’nin en verimli eğitici kreşi
Ben acil tıp teknisyenliği okudum lisede artı iş yeri hemşireliği sertifikam da var yasal olarak hemşiremiz var diye de gösterebiliriz hem tercih sebebi olabilir. İlk yardım eğitmeniyim hemde. Acil durumlarda müdahele edebilirimanalara güven verir. Psikolog zaten çok güven verici. Sende başkanımız olursun işte araştırma geliştirme vs vs işler
Adıda şey olsun aralık çocuk atölyesi

Kesinlikle canım. Maşallah herkes de kendini çok güzel yetiştirmiş, ne sorsak bir bilen mutlaka çıkıyor o beni de çok memnun ediyor İyi ki en baştan beraber çıktık valla bu yola hamilelik sürecini çok daha çekilir ve eğitici kıldı benim açımdan Alışveriş olayı da çok kolaylaştı buranın sayesinde Herkese çok teşekkürler ya

Off gelin sarılalım kız kardeşlerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…