Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,3%
  • erkek

OY: 88 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    167
Leydiyz chia tohumu tüketiliyor mu gebelikte bazı siteler tüketilir iyi gelir bazıları tüketilmez yazıyor, diyetisyeni vs ekstra bi şey diyen oldu mu? Canım yulaf çekti de ona göre koyayım
beybi ben sordum chia yararlı yağlar arasına girdiği için sabah zeytin yerine bir çay kaşığı yiyebilirsin dedi. hamilelikte bir zararı yokmuş

Sezeryan olacaklar korse olarak ne düşünüyorsunuz. Sezeryan sonrası korse öneriliyo öu acaba. Korse arayışındayım. Plasentam aşağıda olduğu için 38. Hafta sezeryan yapacağını söyledi doktorum. Korse arayışındayım

Sezeryan olacaklar korse olarak ne düşünüyorsunuz. Sezeryan sonrası korse öneriliyo öu acaba. Korse arayışındayım. Plasentam aşağıda olduğu için 38. Hafta sezeryan yapacağını söyledi doktorum. Korse arayışındayım
sezaryenden hemen sonra kullanma bence acitiyor kesik kismini once gecsin iyilessin ondan sonra kullanirsin 1-2 ay sonra. o bile erken bazen

Gülemedim, nasıl stres oldu kim bilir 🙁 neyse sonuç iyi olmuş çok şükür 🙏🏻

Kızım da bana diyor ki anne bir 10 sene sonra bir tane daha yap 🤦🏻‍♀️😂 Biyolojik olarak mümkün olmaz herhalde zaten ama yine de bir şey söylemeyim, kısmet diyorum 😂😂

Çocuktan sonra bu kötü konuşma olur korkusu çok artıyor. Sürekli temkinli konuşmalar 😂
kac yasindasin? belli olmaz boyle isler :)

ben bi kaç iç çamaşırcıya sordum sezeryandan en az 2 ay sonra falan takın diyorlar. o yüzden hiç o araştırmaya girmedim daha.

ay yemek yemekten bile zevk almıyorum artık ödev gibi yiyorum eskiden oynardım yemek yerken.
gerçekten ya . inanılmaz darlanıyorum . heleki yemediğim halde sofradan aç kalktığım halde yüksek çıkınca hepten geliyorlar bana. insülin vurulduğum ilk günü ben şok süper düştü . bu iki gündür gene eski haline döndü anlamadım

ben dün akşam yemeğinde ton balıklı makarna yedim. sonra şekerimi ölçeyim dedim 🙄 183 çıktı ama kendimi kötü hissetmiyordum. o değerde ayılıp bayılmam gerekmez mi

gerçekten ya . inanılmaz darlanıyorum . heleki yemediğim halde sofradan aç kalktığım halde yüksek çıkınca hepten geliyorlar bana. insülin vurulduğum ilk günü ben şok süper düştü . bu iki gündür gene eski haline döndü anlamadım
yavrum bebo büyüdükçe doz yetmiyor çünkü her hafta artırıyorlar o yüzden. şekeri çok da düşürünce beslenme zinciri bozuluyor dedi.o yüzden yavaş yavaş dozu artırıyormuş. şeker yüksekken nasıl çok kilo alıyorsa çok düşükken de yaramıyormuş ikisi de dert yani.

kac yasindasin? belli olmaz boyle isler :)
39 :) yani 49da da artık, bir şey demiyorum, alın yazısı, kısmet 😂

Kısmetimde varsa benim de kalbimde var üçüncü çocuk ama artık bu konuda planın programın işe yaramadığını yaşayarak gördüm. Olacağı varsa olacak, olmayacağı varsa da olmayacak şeklinde bakmaya çalışıyorum 😀

ben dün akşam yemeğinde ton balıklı makarna yedim. sonra şekerimi ölçeyim dedim 🙄 183 çıktı ama kendimi kötü hissetmiyordum. o değerde ayılıp bayılmam gerekmez mi
yok valla benim 200'ün üstünde de çıktığı oldu hiçbir şey hissetmedim. beni hiç etkilemiyor yüksek şeker.

yavrum bebo büyüdükçe doz yetmiyor çünkü her hafta artırıyorlar o yüzden. şekeri çok da düşürünce beslenme zinciri bozuluyor dedi.o yüzden yavaş yavaş dozu artırıyormuş. şeker yüksekken nasıl çok kilo alıyorsa çok düşükken de yaramıyormuş ikisi de dert yani.
dert canım dert ya. ya hamilelikte insan yemek yemez mi . allahtan ki aşeren bi insan değilim yani yoksa ne yapacaktım bilmem . amaaaa çoookk sıkıldım allah affetsin :KK43: emzirirkende dikkat etmemiz gerekiyor mu acaba ya valla kendimi düşünmüyorum yicem şu bebo sağlam çıksın içerden de

X