Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Kokusuz olması o kadar hoşuma gitti ki Bu defa ilk giydirdigim kıyafeti de yıkamadan posetleyip kaldırmayı düşünüyorum, kalmaz kokusu ama, ya kalırsa

32 de gittiğimde normalde 2 haftada bir demişti ama suyu az gördüğü için 10 gün sonra gel dedi bana muhtemelen muayene hakkımı geçirmemek için 10 gün demişte olabilir ben yıkamaya başladım kıyafetleri yavaştan ütü olarak şuan için sadece hastane çantası için olanları ütülücem dolap gelince de diğerlerini bu arada ütü yaparken tersten ütüleme yapmak lazımmış alerji durumundandı galiba hatırlamıyorum

Kokusuz olması o kadar hoşuma gitti ki Bu defa ilk giydirdigim kıyafeti de yıkamadan posetleyip kaldırmayı düşünüyorum, kalmaz kokusu ama, ya kalırsa
evet kıyafetleri giydiğinde tamamen kendi kokusu sinecekkk:) böyle düşününcede sivenodan devam diyesim geliyoor :) zaten kendi kokuları parfümden güzel :)

Bana da öyle geliyor evet. Dün kağan hocanın videosunu izledim her yükselişte antibiyotik kullanırsanız vücudun bağışıklık sistemi çalışmayı bırakır dedi. Ondan doktora da su içeyim falan dedim de yanlış anlamamıştır inşallah

Ben en son 28de gittim 32 de gideceğim haftaya pazartesi sonra ne diycek bilmiyorum. Sanki birkaç yerde 36dan sonra 2 haftada bir gibi falan okudum ama doktordan doktora da değişiyor sanırım.
Kıyafetleri ben izne çıkar çıkmaz azıcık dinlenip halletmeyi düşünüyorum ( 35 36 gibi) sonra uğraşmak zorlaşır diye yıkayıp ütüleyip hem hastane çantamı hazırlayacağım hemde bebeğin kıyafetlerini yerleştireceğim (oda yapamadım alan kısıtlılığından bizim dolaba yerleştircem bir bölüm ayırıp umarım sığar)

Yaaa deli kız ne güzel enerjin yaasağlıkla gelsin bebişkonnsende 23 yaşındaymışsın bende 25im grubun en küçük anneleri bizleriz sanırım

Benimkide haftaya ertelendi eşimde dedi o haftaya diğer hafta olmasın bilerek bizim doğum yakında olabilir acele edin falan dedi onlarda kesin haftaya getircez dediler bakalım bizimki çilek mobilya
Mobilyacilar direk boyle ya cok nadir sozunu tutan. Benim kardesimin yatak odasi evlendikten sonra gelmisti

evet kıyafetleri giydiğinde tamamen kendi kokusu sinecekkk:) böyle düşününcede sivenodan devam diyesim geliyoor :) zaten kendi kokuları parfümden güzel :)
Ben de dediğin gibi sadece bebeğin kokusunu almak istiyorum. Şimdi bile gözlerim doldu, öyle diyim

Allah isteyip dileyen herkese sağlıkla, kolaylıkla nasip kısmet etsin. Hepimiz evlatlarımızın sağlıkla hep güzel günlerini görelim Zaman yaklaştıkça içim çok kabarıyor

hayır asla kötü kokmuyor . sadece kokmuyor . sıfır koku şakasız . sıfır ya hani nokta bir koku bile yok aslında en güzeli bence ama insan biraz şöyle bi koku almak istiyor
Arkadaşım dedi ki bebeği içine koyunca mis gibi kokacak merak etmesin Boş olduğu için kokusuz. Bebek yumuşatıcısı falan kullanmayalım kesinlikle. Bir iki damla uçucu yağlardan damlatırız olmazsa. Lavanta okaliptüs falan..

benimde hep gözlerim doluyor. kasım annelerine falan bakınca doğuran falan görünce ağlayasım geliyor . inşallah doğuma girmeye yakın sakinleştirici yemek zorunda kalmayız . ben çok ağlarım gibi duruyor zaten kamu spotu reklamlarına bile ağlayan insanım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…